Наукова періодика України Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету


Бей Н. О. 
Історичні особливості розвитку науково-технологічних процесів виробництва легкових автомобілів на Запорізькому автомобілебудівному заводі у другій половині ХХ – на початку ХХІ століть / Н. О. Бей // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2017. - Вип. 49. - С. 265-267. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2017_49_52
Визначено історичні особливості розвитку науково-технологічних процесів виробництва легкових автомобілів на Запорізькому автомобілебудівному заводі у другій половині ХХ - на початку XXI століть. З'ясовано, що на сьогодні Приватне акціонерне товариство "ЗАЗ" впроваджує передові технології та технічні удосконалення і є єдиним виробником легкових автомобілів в Україні, що має повний технологічний цикл виробництва - від штампування до остаточного складання.
  Повний текст PDF - 329.83 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Бей Н.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Бей Н. О. Історичні особливості розвитку науково-технологічних процесів виробництва легкових автомобілів на Запорізькому автомобілебудівному заводі у другій половині ХХ – на початку ХХІ століть / Н. О. Бей // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2017. - Вип. 49. - С. 265-267. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2017_49_52.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Бей Наталія Олександрівна (економічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського