Наукова періодика України Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету


Любич О. А. 
Промислове виробництво та обробка шовку в козацьких та поміщицьких господарствах Чернігівської губернії в XIX ст. / О. А. Любич // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2017. - Вип. 48. - С. 53-56. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2017_48_10
Розглянуто процес створення та становлення промислової галузі з виробництва шовку на Чернігівщині в ХIХ ст. Розкрито причини, що спонукали сільських мешканців шукати альтернативу землеробству. Виявлено особливості регіонального виробництва шовку. Показано роль окремих станів суспільства в процесі створення шовківництва регіону. Звернено увагу на особливості виробництва шовку в маєтках різних власників. Зроблено акцент на тому, що тільки повний цикл виробництва шовку в господарстві давав можливість повноцінно конкурувати на ринку сільськогосподарської продукції Російської імперії.
  Повний текст PDF - 321.328 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Любич О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Любич О. А. Промислове виробництво та обробка шовку в козацьких та поміщицьких господарствах Чернігівської губернії в XIX ст. / О. А. Любич // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2017. - Вип. 48. - С. 53-56. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2017_48_10.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Любич Олександр Анатолійович (історичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського