Нефьодов Д. В. 
Діаспорна історіографія політичних репресій міжвоєнного періоду в Україні (20-30-ті рр. XX ст.): аналіз спогадів сучасників та політв'язнів / Д. В. Нефьодов // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2016. - Вип. 45(2). - С. 68-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2016_45%282%29__16
Проведено аналіз спогадів політв'язнів в якості історіографічних джерел з проблеми політичних репресій міжвоєнного періоду в Україні в 20 - 30-і рр. ХХ ст. Зроблено висновки, що саме поява спогадів учасників та жертв політичних репресій стала генератором подальшої активізації наукових досліджень проблеми, викликала інтерес до позначеної тематики з боку представників зарубіжної україністики. У той же час закцентовано увагу на певному суб'єктивізмі та відсутності належної джерельної бази в силу об'єктивних причин. Зроблено висновок про те, що навіть на сьогоднішній день велика кількість спогадів залишається неопрацьованою і невведеною в історіографічний оборот.
  Повний текст PDF - 330.516 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Нефьодов Д.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Нефьодов Д. В. Діаспорна історіографія політичних репресій міжвоєнного періоду в Україні (20-30-ті рр. XX ст.): аналіз спогадів сучасників та політв'язнів / Д. В. Нефьодов // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2016. - Вип. 45(2). - С. 68-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2016_45(2)__16.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Нефьодов Дмитро Валерійович (історичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського