Наукова періодика України Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету


Рогожа М. М. 
Соціокультурне середовище та розвиток зоогеографії в Україні / М. М. Рогожа // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 39. - С. 289-295. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2014_39_58
Розглянуто вплив соціокультурного середовища на розвиток зоогеографії в Україні, їх взаємозв'язок і взаємозалежність. Загальна сукупність чинників зовнішньої політики та внутрішнього життя держави визначали зміст і спрямованість зоогеографічних досліджень, мотивацію діяльності вчених-природослідників, визначали чинники суспільного розвитку, їх відповідність до суспільних запитів і потреб. Увагу сфокусовано на діяльності тих вчених, які у своїх дослідженнях зосереджувалися на вивченні тварин українських земель, залишили вагомий слід у розвитку зоогеографії України та ініціювали інтерес до вивчення природи рідного краю.
  Повний текст PDF - 420.317 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Рогожа М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Рогожа М. М. Соціокультурне середовище та розвиток зоогеографії в Україні / М. М. Рогожа // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 39. - С. 289-295. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npifznu_2014_39_58.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Рогожа Марія Миколаївна (1953–) (історичні науки)
  • Рогожа Михайло Миколайович (1949–) (історичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського