Наукова періодика України Навчання і виховання обдарованої дитини: теорія та практика


Темнікова І. 
Казкотерапiя у вихованнi дiтей дошкiльного вiку / І. Темнікова, В. Темнiков // Навчання і виховання обдарованої дитини: теорія та практика. - 2018. - Вип. 2. - С. 35-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nivoo_2018_2_7
Розкрито роль казки в роботi з дiтьми дошкiльного вiку. Дослiджено особливостi сприйняття та розумiння дiтьми казки та її значення у формуваннi здатностi до творчого самовираження дошкiльникiв. Окреслено функцiї казкотерапiї, схарактеризовано види, прийоми, алгоритм роботи над казкою. З'ясовано ефективнiсть використання казкотерапiї в контексті виховання дiтей дошкiльного вiку.
  Повний текст PDF - 259.456 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Темнікова І.
 • Темнiков В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Темнікова І. Казкотерапiя у вихованнi дiтей дошкiльного вiку / І. Темнікова, В. Темнiков // Навчання і виховання обдарованої дитини: теорія та практика. - 2018. - Вип. 2. - С. 35-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nivoo_2018_2_7.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського