Наукова періодика України Наукові записки НаУКМА


Євтушенко О. Я. 
Застосування тріангуляції Делоне для розв’язання евклідової задачі Штейнера / О. Я. Євтушенко // Наукові записки НаУКМА. Комп'ютерні науки. - 2015. - Т. 177. - С. 62-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NaUKMAkn_2015_177_15
  Повний текст PDF - 386.815 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Євтушенко О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Євтушенко О. Я. Застосування тріангуляції Делоне для розв’язання евклідової задачі Штейнера / О. Я. Євтушенко // Наукові записки НаУКМА. Комп'ютерні науки. - 2015. - Т. 177. - С. 62-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NaUKMAkn_2015_177_15.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського