Наукова періодика України Наука та наукознавство


Барановська Н. П. 
Суспільний вимір проблем атомної енергетики через призму подій на Чорнобильській АЕС (до 25-ї річниці аварії) / Н. П. Барановська // Наука та наукознавство. - 2011. - № 2. - С. 131-143. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NNZ_2011_2_17
На прикладі до- та післяаварійних подій на Чорнобильській АЕС узагальнено проблеми атомної енергетики, що роблять її небезпечною для довкілля та суспільства, а саме, проблеми недосконалості проектів нових АЕС та конструкції їх реакторів, ядерної та радіаційної безпеки, вибору майданчика для будівництва та його якості, кадрового забезпечення, поводження з накопиченими і майбутніми радіоактивними відходами. Показано лише незначну частину наслідків Чорнобильської катастрофи, які стають типовими в світлі подій на АЕС Японії.
  Повний текст PDF - 141.353 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Барановська Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Барановська Н. П. Суспільний вимір проблем атомної енергетики через призму подій на Чорнобильській АЕС (до 25-ї річниці аварії) / Н. П. Барановська // Наука та наукознавство. - 2011. - № 2. - С. 131-143. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NNZ_2011_2_17.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Барановська Наталія Петрівна (1948–) (історичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського