Наукова періодика України Математичний вісник Наукового товариства ім. Шевченка


Меньшикова О. 
Солітонні розв'язки для інверсної модифікованої нелінійної динамічної системи Кортевега-де Фріза / О. Меньшикова, М. Притула // Математичний вісник Наукового товариства ім. Шевченка. - 2006. - Т. 3. - С. 88-93 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mvntsh_2006_3_11
  Повний текст PDF - 342.206 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Меньшикова О.
  • Притула М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Меньшикова О. Солітонні розв'язки для інверсної модифікованої нелінійної динамічної системи Кортевега-де Фріза / О. Меньшикова, М. Притула // Математичний вісник Наукового товариства ім. Шевченка. - 2006. - Т. 3. - С. 88-93 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mvntsh_2006_3_11.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Меньшикова Ольга Володимирівна (фізико-математичні науки)
  • Притула Микола Миколайович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського