Наукова періодика України Математичне та комп'ютерне моделювання


Капустян О. В. 
Якісна поведінка розв'язків модифікованої 3D системи Бенарда в необмеженій області / О. В. Капустян, А. В. Паньков // Математичне та комп'ютерне моделювання. Сер. : Фізико-математичні науки. - 2013. - Вип. 8. - С. 78-84. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mtkm_fiz_mat_2013_8_9
Доведено існування глобального <$E phi>-атрактору в слабкій топології фазового простору для м-напівпотоку, породженого розв'язками модифікованої 3D системи Бенарда в необмеженій області, для якої виконується нерівність Пуанкаре.
  Повний текст PDF - 353.557 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Капустян О.
  • Паньков А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Капустян О. В. Якісна поведінка розв'язків модифікованої 3D системи Бенарда в необмеженій області / О. В. Капустян, А. В. Паньков // Математичне та комп'ютерне моделювання. Сер. : Фізико-математичні науки. - 2013. - Вип. 8. - С. 78-84. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mtkm_fiz_mat_2013_8_9.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Капустян Олексій Володимирович (фізико-математичні науки)
  • Паньков Андрій Вікторович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського