Наукова періодика України Мовні і концептуальні картини світу


Заморська Ю. 
Комунікативне мовчання в японській лінгвокультурі / Ю. Заморська // Мовні і концептуальні картини світу. - 2013. - Вип. 45. - С. 18-23. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mikks_2013_45_6
Увагу приділено визначенню комунікативно-прагматичних, лінгвосеміотичних і лінгвокультурних особливостей комунікативного мовчання в японській лінгвокультурі. З'ясовано сутність мовчання як елементу комунікації, а також його універсальні та культурно марковані функції і значення. Проаналізовано основні підходи до вивчення мовчання в лінгвістиці, зв'язок між мовчанням та особливостями японської комунікативної поведінки. Визначено іллокуції та перлокутивні ефекти мовчання, а також чинники формування статусу мовчання в японській лінгвокультурі. Зроблено спробу осмислити концептуальний статус мовчання, розглянути концептосферу мовчання під лінгвокультурологічним кутом зору.
  Повний текст PDF - 253.674 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Заморська Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Заморська Ю. Комунікативне мовчання в японській лінгвокультурі / Ю. Заморська // Мовні і концептуальні картини світу. - 2013. - Вип. 45. - С. 18-23. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mikks_2013_45_6.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Заморська Юлія Віталіївна (філологічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського