Наукова періодика України Мовні і концептуальні картини світу


Курінна М. 
Нестандартні методи викладання японської мови на початковому етапі навчання / М. Курінна // Мовні і концептуальні картини світу. - 2012. - Вип. 40. - С. 185-189. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mikks_2012_40_37
Розглянуто особливості використання нестандартних методів і прийомів викладання на початковому етапі вивчення японської мови. Проаналізовано ефективність засвоєння лексичного та граматичного матеріалу у разі використання дидактичних ігор, театральних форм діяльності, різноманітного наочного приладдя та мультимедійних матеріалів. У процесі апробації експериментальної системи з використанням нестандартних методів і прийомів на заняттях виявлено вищу ефективність в засвоєнні мовного, лексичного та граматичного матеріалу у порівнянні з рівнем засвоєння матеріалу на заняттях із використанням стандартних методів викладання японської мови.
  Повний текст PDF - 637.699 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Курінна М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Курінна М. Нестандартні методи викладання японської мови на початковому етапі навчання / М. Курінна // Мовні і концептуальні картини світу. - 2012. - Вип. 40. - С. 185-189. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mikks_2012_40_37.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського