Наукова періодика України Лікарська справа


Тюріна Т. Г. 
Духовність як визначальний чинник духовного здоров’я особистості та суспільства (у світлі вчення про ноосферу В. Вернадського) / Т. Г. Тюріна, А. М. Зачепа // Врачебное дело. - 2017. - № 7. - С. 255-260. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/LiSp_2017_7_51
Розглянуто проблеми духовного здоров'я особистості та суспільства у контексті вчення про біосферу та ноосферу В. Вернадського; показано тісний взаємозв'язок і взаємодію між духовним здоров'ям людини і духовним здоров'ям суспільства, цивілізації, планети, оскільки на інформаційно-енергетичному рівні вони є єдиною планетарною системою, активною складовою космопланетарного світу.
  Повний текст PDF - 100.879 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Тюріна Т.
 • Зачепа А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Тюріна Т. Г. Духовність як визначальний чинник духовного здоров’я особистості та суспільства (у світлі вчення про ноосферу В. Вернадського) / Т. Г. Тюріна, А. М. Зачепа // Врачебное дело. - 2017. - № 7. - С. 255-260. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/LiSp_2017_7_51.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського