Наукова періодика України Інформатика та математичні методи в моделюванні


Лендюк Т. В. 
Нечітка модель формування індивідуальної траєкторії навчання та побудова онтології на її основі / Т. В. Лендюк, Н. М. Васильків // Інформатика та математичні методи в моделюванні. - 2017. - Т. 7, № 1-2. - С. 103-112. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Itmm_2017_7_1-2_14
Запропоновано реалізацію моделі формування навчального матеріалу на основі рівня знань студентів і складності завдань (побудови індивідуальної траєкторії навчання), яка базується на апараті нечіткої логіки. Побудовано базу правил нечіткої моделі та перевірено її на правильність роботи. Сформовані нечіткі правила використано в онтології навчальної дисципліни.
  Повний текст PDF - 636.12 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лендюк Т.
 • Васильків Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лендюк Т. В. Нечітка модель формування індивідуальної траєкторії навчання та побудова онтології на її основі / Т. В. Лендюк, Н. М. Васильків // Інформатика та математичні методи в моделюванні. - 2017. - Т. 7, № 1-2. - С. 103-112. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Itmm_2017_7_1-2_14.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Васильків Надія Михайлівна (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського