Наукова періодика України Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві


Толкунова І. В. 
Детермінанти психологічної згуртованості в спортивній команді (на прикладі футболу) / І. В. Толкунова, О. В. Голець, Сархан Шериф // Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві. - 2012. - № 4. - С. 496–500. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fvs_2012_4_118
Розглянуто проблему групової згуртованості, обгрунтовано її значення для регуляції командного настрою на результативність гри. Використано такі методи дослідження: аналіз даних спеціальної літератури, психологічне інтерв'ю, психодіагностичне тестування, методи математичної статистики. Експериментально встановлено особливості групової згуртованості у футболістів; досліджено найбільш значущі особистісні чинники в спортсменів і їх вплив на процеси згуртованості в спортивній команді; виявлено значення довіри в спортивній команді та його взаємозв'язок із соціально-психологічним кліматом.
  Повний текст PDF - 454.327 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Толкунова І.
 • Голець О.
 • Шериф С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Толкунова І. В. Детермінанти психологічної згуртованості в спортивній команді (на прикладі футболу) / І. В. Толкунова, О. В. Голець, Сархан Шериф // Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві. - 2012. - № 4. - С. 496–500. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fvs_2012_4_118.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Толкунова Інна Вікторівна (фізичне виховання та спорт)
 • Голець Олександра Вікторівна (фізичне виховання та спорт)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського