Наукова періодика України Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві


Дубчук О. В. 
Організація занять фізичного виховання в групах фізичної реабілітації при порушеннях постави в студентів із застосуванням калланетики / О. В. Дубчук // Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві. - 2011. - № 1. - С. 65–68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fvs_2011_1_19
Проаналізовано інформацію про стан здоров'я студентської молоді та особливості організації занять фізичного виховання, спрямованих на формування правильної постави. Розроблено та науково обгрунтовано програму занять фізичного виховання з застосуванням калланетики для студентів груп фізичної реабілітації зі сколіозом II - III ступеня.
  Повний текст PDF - 283.894 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Дубчук О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дубчук О. В. Організація занять фізичного виховання в групах фізичної реабілітації при порушеннях постави в студентів із застосуванням калланетики / О. В. Дубчук // Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві. - 2011. - № 1. - С. 65–68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fvs_2011_1_19.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського