Наукова періодика України Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики


Хоружий Д. 
Стійкість банківської системи України в контексті внутрішніх та зовнішніх викликів / Д. Хоружий // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики. - 2015. - Вип. 1. - С. 44-51. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fkd_2015_1_8
Досліджено ключові загрози вітчизняній банківській системі та їх можливі наслідки у контексті порушення стійкості банків. Виявлено головні джерела проблем і небезпек і визначено можливі заходи з їх нейтралізації. Досліджено рівень капітальної стійкості, проаналізовано якість кредитного портфелю та здійснено оцінку ризиків неплатоспроможності вітчизняних банків. Проаналізовано достатність коштів ФГВФО для здійснення виплат вкладникам потенційних банків-банкрутів.
  Повний текст PDF - 463.595 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Хоружий Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Хоружий Д. Стійкість банківської системи України в контексті внутрішніх та зовнішніх викликів / Д. Хоружий // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики. - 2015. - Вип. 1. - С. 44-51. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fkd_2015_1_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Хоружий Дмитро Григорович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського