Наукова періодика України Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики


Osadchiy I. A. 
The main directions of the reorganization of banks in Ukraine / I. A. Osadchiy // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики. - 2014. - Вип. 1. - С. 67-72. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fkd_2014_1_9
Зазначено, що одним з проявів глобалізації у банківському секторі світової фінансової системи є значне зростання концентрації капіталу, що виражається у таких способах реорганізації як злиття та поглинання фінансово-кредитних установ. Актуальним є розробка та практичне застосування способів та інструментів реорганізації банківських установ, що сприятиме фінансовому оздоровленню та інтеграції вітчизняної банківської системи у світовий фінансовий простір. Окреслено основні переваги та недоліки злиття та поглинання в Україні, а також чинники активізації процесів реорганізації та збільшення кількості злиттів і поглинань в банківському секторі. Показано угоди з реорганізації/покупки банків в Україні у 2012 - 2013 рр. З метою підвищення рівня капіталізації комерційних банків запропоновано стимулювати злиття та об'єднання невеликих банківських установ. Основними принципами державної політики для стабільного та ефективного розвитку банківської системи мають бути принципи ринковості, невтручання, добровільності, конкурентності.
  Повний текст PDF - 499.229 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Osadchiy I.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Osadchiy I. A. The main directions of the reorganization of banks in Ukraine / I. A. Osadchiy // Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики. - 2014. - Вип. 1. - С. 67-72. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fkd_2014_1_9.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського