Наукова періодика України Физиология растений и генетика


Гащишин В. Р. 
Накопичення важких металів у рослинах Brassica napus L. і Helianthus annuus L. під впливом солей цинку та регулятора росту трептолему / В. Р. Гащишин, О. І. Пацула, О. І. Терек // Физиология растений и генетика. - 2014. - Т. 46, № 4. - С. 343-350. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/FBKR_2014_45_4_9
Вивчено вплив солей цинку та регулятора росту трептолему на вміст важких металів в органах рослин ріпаку і соняшнику. Переважна частина поглинених рослинами іонів цинку акумулювалась у коренях досліджуваних рослин. Показано, що в рослинах ріпаку трептолем сприяє накопиченню іонів цинку та міді в коренях, а в соняшнику - інгібує їх надходження у рослину. За впливу трептолему іони заліза й мангану сильніше накопичувались у пагонах.
  Повний текст PDF - 425.619 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гащишин В.
 • Пацула О.
 • Терек О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гащишин В. Р. Накопичення важких металів у рослинах Brassica napus L. і Helianthus annuus L. під впливом солей цинку та регулятора росту трептолему / В. Р. Гащишин, О. І. Пацула, О. І. Терек // Физиология растений и генетика. - 2014. - Т. 46, № 4. - С. 343-350. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/FBKR_2014_45_4_9.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського