Наукова періодика України Фізіологія рослин і генетика


Грищук О. О. 
Динаміка вмісту фітогормонів цитокінінової природи у коренях і бульбочках сої на ранніх етапах формування бобово-ризобіального симбіозу / О. О. Грищук, С. Я. Коць, М. В. Волкогон // Физиология и биохимия культурных растений. - 2013. - Т. 45, № 1. - С. 20-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/FBKR_2013_45_1_4
Досліджено динаміку вмісту зеатину та зеатинрибозиду в коренях і бульбочках рослин сої Glycine max (L.) Merr., інокульованої штамами й Tn5-мутантами Bradyrhizobium japonicum із різними симбіотичними характеристиками. Показано, що інокуляція насіння сої азотфіксувальними батеріями приводить до збільшення пулу цитокінінів у коренях і кореневих бульбочках на початкових етапах формування та функціонування бобово-ризобіального симбіозу. Встановлено обернену залежність азотфіксувальної активності ризобій-інокулянтів від вмісту зеатинрибозиду в бульбочках сої, а також прямий зв'язок між вмістом зеатинрибозиду і зеатину в бульбочках на 28-му добу після появи сходів сої.
  Повний текст PDF - 449.531 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Грищук О.
 • Коць С.
 • Волкогон М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Грищук О. О. Динаміка вмісту фітогормонів цитокінінової природи у коренях і бульбочках сої на ранніх етапах формування бобово-ризобіального симбіозу / О. О. Грищук, С. Я. Коць, М. В. Волкогон // Физиология и биохимия культурных растений. - 2013. - Т. 45, № 1. - С. 20-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/FBKR_2013_45_1_4.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського