Наукова періодика України Економіка України


Богдан Т. П. 
Основні принципи формування і спрямування міжнародної фінансової допомоги для України / Т. П. Богдан // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 36-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/EkUk_2015_4_7
Визначено спільні і відмінні риси "плану Маршалла" для повоєнної Європи та пакету зовнішньої допомоги для України у 2014 - 2015 рр. Розкрито інвестиційні механізми "плану Маршалла", вивчення яких є дуже важливим у контексті відбудови економіки України і модернізації її виробничої бази. Обгрунтовано ключові принципи формування і використання Україною зовнішньої фінансової допомоги щодо кредитної та грантової форм підтримки, оцінки потреб у фінансових ресурсах і врахування зовнішніх ефектів для міжнародної спільноти, заснування місій з підвищення продуктивності в ключових галузях і започаткування програми пільгового кредитування модернізації основних фондів на великих і середніх підприємствах України за підтримки західних кредиторів.
  Повний текст PDF - 110.309 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Богдан Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Богдан Т. П. Основні принципи формування і спрямування міжнародної фінансової допомоги для України / Т. П. Богдан // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 36-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/EkUk_2015_4_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Богдан Тетяна Петрівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського