Наукова періодика України Економіка України


Бородіна О. М. 
Подолання структурних деформацій в аграрному секторі України: інституціалізація і модернізація малотоварного сільськогосподарського виробництва / О. М. Бородіна, І. В. Прокопа // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 88-96. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/EkUk_2015_4_12
Розкрито антагоністичність дуальної структури вітчизняного сільського господарства, яка характеризується економічним і політичним домінуванням агрохолдингових формувань і підпорядкованим становищем малотоварного сегмента, представленого в основному особистими селянськими господарствами (ОСГ), які діють в інституційно, економічно та соціально несприятливих умовах. Обгрунтовано необхідність, напрями та форми інтеграції ОСГ у систему ринкового функціонування аграрного сектору. Оцінено потребу в коштах для фінансування першочергових заходів щодо інституціалізації та модернізації малотоварного виробництва, а також охарактеризовано результативність цих заходів.
  Повний текст PDF - 124.355 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бородіна О.
 • Прокопа І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бородіна О. М. Подолання структурних деформацій в аграрному секторі України: інституціалізація і модернізація малотоварного сільськогосподарського виробництва / О. М. Бородіна, І. В. Прокопа // Економіка України. - 2015. - № 4. - С. 88-96. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/EkUk_2015_4_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бородіна Олена Миколаївна (економічні науки)
 • Прокопа Ігор Васильович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського