Наукова періодика України Ukrainian Biochemical Journal


Комісаренко Ю. І. 
Корекція вітаміном D3 порушень метаболічних процесів у пацієнтів із цукровим діабетом 1-го та 2-го типів / Ю. І. Комісаренко // Ukrainian Biochemical Journal. - 2014. - Vol. 86, № 1. - С. 111-116. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/BioChem_2014_86_1_14
Дефіцит вітаміну D одержує все більше визнання як проблема громадського здоров'я населення в цілому і на тлі різних хронічних захворювань. Мета дослідження - визначити статус D-вітамінного, мінерального, вуглеводного та ліпідного обміну у хворих на цукровий діабет 1-го та 2-го типів і у разі застосування вітаміну D3. Представлено дані вивчення впливу недостатнього забезпечення організму вітаміном D3 на мінеральний, вуглеводний та ліпідний обмін, а також на функціональну активність <$E beta>-клітин підшлункової залози в пацієнтів із цукровим діабетом 1-го та 2-го типів. Розглянуто причини, що призводять до порушення обміну вітаміну D3 за цукрового діабету, та наведено результати клінічного застосування препаратів вітаміну D3.
  Повний текст PDF - 543.27 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Комісаренко Ю.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Комісаренко Ю. І. Корекція вітаміном D3 порушень метаболічних процесів у пацієнтів із цукровим діабетом 1-го та 2-го типів / Ю. І. Комісаренко // Ukrainian Biochemical Journal. - 2014. - Vol. 86, № 1. - С. 111-116. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/BioChem_2014_86_1_14.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського