Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>I=Ж69899/2012/2<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

 
Проблеми екологічної та медичної генетики і клінічної імунології
: зб. наук. пр..- Київ
Problemi ekologìčnoï ta medičnoï genetiki i kliničnoï imunologiï

  1. Титул.
  2. Зміст.
  3. Екологічні аспекти сучасної та медичної генетики

  4. Козерецька І. А. TPE повтори hobo елемента в геномах представників природних популяцій Drosophila melanogaster України. - C. 14-21.
  5. Романюк Б. П., Фролов В. М., Соцька Я. А. Характеристика деяких лікарських рослин, кущів і дерев та сировини, які містять терпеноїди (ефірні олії та гіркоти). - C. 22-53.
  6. Столяр О. А., Харчук І. В., Островська Г. В. Вплив похідного дигідропіролу з цитостатичною активністю на міокард щурів за умов оксидативного стресу. - C. 54-59.
  7. Фалалєєва Т. М. Вплив 30-ти денного введення глутамату натрію на стійкість слизової оболонки шлунка щурів до дії стресу. - C. 60-66.
  8. Екологічна і клінічна імунологія та імунореабілітація

  9. Беспалова О. Я. Рівень цитокінів у сироватці крові хворих на кардіоміопатії. - C. 68-74.
  10. Бикадоров В. І. Вплив сучасного кремнезьомного ентеросорбенту "Біле вугілля" (Аеросіл) на показники клітинної ланки імунітету у хворих на хронічний некалькульозний холецистит на тлі синдрому екологічного імунодефіциту. - C. 75-87.
  11. Будовська Л. О. Стан показників клітинного та гуморального імунітету у хворих на бронхіальну астму, поєднану з ішемічною хворобою серця. - C. 88-95.
  12. Григоров С. М. Периопераційна імунопрофілактика ускладненого перебігу пошкоджень лицевого черепа: алгоритм індивідуалізації. - C. 96-102.
  13. Зєльоний І. І. Динаміка показників фагоцитарної активності моноцитів у хворих на рецидивуючу бешиху при застосуванні фітопрепарату "Джерело" в періоді медичної реабілітації. - C. 103-113.
  14. Клочков О. Є., Губергріц Н. Б. Плив урсолізину в комбінації з препаратом артишока Гепар-пос на фагоцитарну активність моноцитів у хворих на хронічний токсичний гепатит на тлі туберкульозу легень. - C. 114-126.
  15. Копаенко А. И. Эффективность применения ингибиторов провоспалительных цитокинов в комплексном лечении передних эндогенных увеитов ассоциированных со спондилоартритами. - C. 127-135.
  16. Лісова Г. В. Цитокіновий профіль крові у хворих на хронічний гломерулонефрит, поєднаний з ішемічною хворобою серця. - C. 136-143.
  17. Петруня А. М., Маньковский Б. Н., Спектор А. В. Патогенетическое значение дисбаланса цитокинового профиля слезы и сыворотки крови у больных диабетической ретинопаитей. - C. 144-149.
  18. Соколова Н. А., Соцька Я. А. Вплив комбінації галавіту та ліволіну форте на показники системи фагоцитуючих макрофагів у сироватці крові хворих на стеатоз печінки на тлі хронічного обструктивного захворювання легень пилової етіології. - C. 150-162.
  19. Трофименко О. М. Вплив комбінації сучасного фітозасобу інтеллану та артишоку екстракту Здоров'я на показники клітинного імунітету у хворих зі стеатозом печінки, сполученим з хронічним некалькульозним холециститом на тлі синдрому підвищеної стомленості. - C. 163-179.
  20. Труфанов С. Ю. Вплив нуклеїнату на активність лізоциму слини у хворих на хронічний пародонтит, сполучений з хронічною патологією гепатобіліарної системи. - C. 180-185.
  21. Ульянов О. В., Лоскутова І. В. Динаміка сироваткових інтерферонів та лізоциму в комплексі імунокорекції червоного плоского лишаю слизової оболонки ротової порожнини. - C. 186-191.
  22. Харченко В. В. Вплив ліпофлавону, кардонату, цитраргініну та магне В6 на концентрацію прозапальних цитокінів (ФНПa, IL-1b) у сироватці крові та продукцію в культурах мононуклеарів хворих на неалкогольний стеатогепатит, сполучений з гіпертонічною хворобою. - C. 192-204.
  23. Ціпоренко С. Ю. Динаміка показників імунного статусу у хворих з малосимптомними формами урогенітальної інфекції в процесі імунокорекції. - C. 205-212.
  24. Чащева О. Г. Вплив нуклеїнату на концентрацію циркулюючих імунних комплексів та їхній молекулярний склад у сироватці крові підлітків, хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синусит. - C. 213-224.
  25. Актуальні проблеми екологічної та клінічної біохімії

  26. Бічевська Р. Г. Вплив реамберину на показники пероксидації ліпідів та активність ферментів антиоксидантної системи у жінок з невиношуванням вагітності в періоді предгравідарної підготовки. - C. 226-233.
  27. Бондаренко О. О. Показники системи глутатіону у хворих на хронічний панкреатит, сполучений з ожирінням. - C. 234-242.
  28. Декалюк И. В., Гаврилова Л. А., Крикунов Д. Ю. Оценка эффективности L-глутамина L-аргинина (глутаргина) в коррекции метаболических расстройств у больных хроническим некалькулезным холециститом, сочетанным со стеатозом печени. - C. 243-251.
  29. Запорожець Т. Ю., Лоскутова І. В. Динаміка циклічних нуклеотидів у хворих на ексудативний середній отит. - C. 252-257.
  30. Козленко Т. В. Зміни показників ліпопероксидації та активності ферментів антиоксидантного захисту у хворих на гіпертонічну хворобу у поєднанні з пептичною виразкою дванадцятипалої кишки у динаміці лікуванні із застосуванням комбінації тівортину та селен-активу. - C. 258-263.
  31. Лазур Я. В. Метаболіти оксиду азоту у хворих на ішемічну хворобу серця у сполученні з хронічним обструктивним захворюванням легень. - C. 264-271.
  32. Лебедь К. М. Біохімічні показники функції печінки у пацієнтів з хронічним обструктивним захворюванням легень у поєднанні з неалкогольним стеатогепатитом. - C. 272-276.
  33. Лоскутов А. Л. Динаміка показників пероксидації ліпідів у хворих на хронічний бронхіт при сполученні з інсулінорезистентністю. - C. 277-283.
  34. Романюк К. Б., Гаврилін В. О. Вплив "Селен активу" на структуру та метаболізм еритроцитів спортсменів, які займаються бігом на короткі дистанції. - C. 284-288.
  35. Тєрьошин В. О., Нужний Р. А. Показники синдрома ендогенної "метаболічної" інтоксикації та ліпопероксидації у хворих на хронічний некалькульозний холецистит, сполучений з хронічним тонзилітом. - C. 289-296.
  36. Торопчин В. І. Концентрація "середніх молекул" у сироватці крові хворих з неалкогольний стеатогепатит на тлі синдрому хронічної втоми в динаміці медичної реабілітації при застосуванні антигомотоксичних препаратів. - C. 297-309.
  37. Фролов В. М., Соцька Я. А., Круглова О. В., Санжаревська І. В. Вплив сучасного кремнезьомного ентеросорбенту "Біле вугілля" на активність ферментів системи антиоксидантного захисту у хворих з цирозами печінки різної етіології. - C. 310-324.
  38. Хунов Ю. А. Вплив сучасного кремнезьомного ентеросорбенту аеросілу "Біле вугілля" на рівень "середніх молекул" та показники ліпопероксидації у хворих з тяжким перебігом хірургічної інфекції. - C. 325-334.
  39. Шаповалова І. О. Динаміка рівня циклічних нуклеотидів у хворих на хронічний токсичний гепатит, сполучений з хронічним некалькульозним холециститом та ожирінням, при використанні комбінації сучасних фітозасобів імуноплюсу та артіхолу в ході медичної реабілітації. - C. 335-348.
  40. Актуальні проблеми фармації та фармакотерапії

  41. Булига Л. О., Бутко Я. О., Іванцик Л. Б. Порівняння протизапальної активності лосьйону, крему та мазі "Елоком" в умовах гострого ексудативного запалення шкіри в щурів. - C. 350-356.
  42. Зборовская А. В. Эффективность фотодинамической антибактериальной терапии с метиленовым синим в лечении больных эндофтальмитами. - C. 357-362.
  43. Коваленко С. М. Розробка плівкоутворюючого покриття комбінованих таблеток для лікування діабетичних ускладнень. - C. 363-367.
  44. Корниенко В. И., Самура Б. А., Шикова В. В., Романенко Н. И., Назаренко М. В. Исследование антиноцицептивной активности 1,2- ди- и 1,2,7-тризамещенных имидазо. - C. ксантина.
  45. Майданник В. Г., Мітюряєва І. О., Абабков В. В., Борзенко І. О., Молочек Н. В., Рибачок О. В. Клініко-лабораторні показники ефективності та безпечності фітотерапевтичного лікування гострого бронхіту у дітей з позиції доказової медицини. - C. 377-390.
  46. Марута Н. О., Рачкаускас Г. С., Фролов В. М. Вплив нуклеїнату на стан макрофагально-моноцитарної фагоцитуючої системи у хворих на соматизовані депресивні розлади. - C. 391-400.
  47. Махаринська О. С. Нетяжка негоспітальна пневмонія у пацієнтів, хворих на цукровий діабет 2 типу: особливості клінічної картини, перебігу та лікування. - C. 401-410.
  48. Сакович В. Н., Аль Кайяли Фади Закария Результаты комплексного лечения передних увеитов с применением пробиотика субалина. - C. 411-423.
  49. Стрілець О. П., Калюжная О. С., Стрельников Л. С. Створення комбінованих таблеток для лікування артеріальної гіпертензії. Вибір допоміжних речовин. - C. 424-430.
  50. Хохленкова Н. В., Ярних Т. Г., Купріянова О. М. Мікробіологічні дослідження перев`язувальних засобів з густим екстрактом кори дуба. - C. 431-438.
  51. Екологічні проблеми експериментальної та клінічної медицини

  52. Григоров С. М. Пошкодження лицьового черепа: частота та характер імунних розладів у пацієнтів з ускладненим перебігом. - C. 440-449.
  53. Кісь А. В. Застосування індикаторного методу в якості судово-медичної експрес-діагностики ішемічних прижиттєвих і постмортальних уражень м'язів. - C. 450-460.
  54. Махаринська О. С. Вплив негоспітальної пневмонії на якість життя пацієнтів із супутнім цукровим діабетом 2 типу. - C. 461-467.
  55. Олейник Т. В. Современные представления о патогенезе и направлениях лечения диабетической ретинопатии. - C. 468-483.
  56. Погорелый Д. Н., Путиенко А. А. Результаты применения заместительной газовой тампонады в лечении длительно не рассасывающихся гемофтальмов после витрэктомии у больных пролиферативной диабетической ретинопатией. - C. 484-491.
  57. Усенко В. О. Показники мікрогемоциркуляції та їх зміни у динаміці лікування хворих на хронічний необструктивний бронхіт у поєднанні з пептичною виразкою дванадцятипалої кишки. - C. 492-496.
  58. Компаниец К. Н. Оценка эффективности влияния эспа-липона на липидный спектр крови и состояние системы глутатиона у больных хроническим некалькулезным холециститом на фоне хеликобактериоза в сочетании с ишемической болезнью сердца. - C. 497-502.
  59. Бойко В. В., Фетисов С. А. Коррекция липидного спектра при атеросклерозе нижних конечностей. - C. 503-508.
  60. Iгнатенко Т. С. Вплив деяких чинників на результати лікування хронічних форм ІХС у хворих на гломерулонефрит. - C. 509-516.
  61. Фаерман А. А. Изучение показателей толерантности к физнагрузке и пути её повышения у больных сердечной недостаточностью при хронической ишемической болезни сердца. - C. 517-524.
2012
Вип. 2 (110)
 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського