Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>AT=Гнатуш Світові тенденції ринку вторинної$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Гнатуш В. А. 
Світові тенденції ринку вторинної переробки відходів та брухту алюмінієвих сплавів [Електронний ресурс] / В. А. Гнатуш // Процеси лиття. - 2020. - № 3. - С. 56-69.
Проведено аналіз світового ринку вторинної переробки відходів та брухту алюмінієвих сплавів. Аналіз даних надає змогу створити прогноз, який вказує на те, що до 2040 р. частка вторинних алюмінієвих сплавів сягне майже 80 % загального виробництва алюмінію у світі. Показано, що за період з 2001 по 2019 рр. світовий експорт алюмінієвого брухту збільшився в 2,7 разу в кількісному вимірі та в 3,6 разу у вартісному вимірі. Лідерами світового експортного ринку алюмінієвого брухту у 2019 р. являються США (частка 18,5 %) і Німеччина (10,4 %). За період з 2015 по 2019 рр. найбільш динамічними експортерами брухту алюмінію є Японія (ріст в 1,9 разу), Мексика (в 1,7 разу), Бельгія (в 1,3 разу) та США (в 1,2 разу). Найбільшими імпортерами алюмінієвого брухту у світі в 2019 р. були Китай (частка 13,7 %) та Індія (13,4 %). Описано аналіз структури відходів і брухту алюмінію в Україні за 2018 р. Виходячи з товарної структури утворення алюмінієвих відходів і брухту у світі, сформувались відповідні технології переробки вторинної сировини та створено обладнання для її здійснення. Розглянуто розроблені та використовувані технології переробки неметалевих алюмінієвих відходів (шлаків, дросів), як в сольовому, так і безсольовому варіантах. Надано також інформацію стосовно технологій та конструкцій печей для переробки алюмінієвого брухту. Показано позитивні та негативні показники їх експлуатації. Відзначено перспективність використання нахилених роторних печей для масштабної переробки/переплавки алюмінієвого брухту. Звернуто увагу на необхідність підготовки в Україні спеціалістів з переробки/рециклінгу металевого брухту та відходів, які містять алюміній.
    Зміст випуску    Реферативна база даних

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2025 р., через 396 днів

 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського