Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Р124.424.58$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Савчук О. М. 
Безпека праці та відпочинку у побуті / О. М. Савчук. - Запоріжжя : РВП "Видавець", 2000. - 150 c. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розглянуто основні питання охорони праці: законодавства, санітарії, техніки безпеки, пожежної безпеки. Наведено основні поняття, величини та одиниці вимірювання, причини травм та отруєння, джерела забруднення, а також заходи щодо їх знешкодження та методи долікарської допомоги потерпілим.


Індекс рубрикатора НБУВ: М79 н6 + Х879(4УКР)24 + Р124.424.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА597402 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Єсипенко А. С. 
Дослідження впливу наглядової діяльності на рівень виробничого травматизму / А. С. Єсипенко, О. А. Сліпачук, Т. М. Таірова // Проблеми охорони праці в Україні. - 2013. - Вип. 26. - С. 9-17. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено існуючий стан оцінювання рівня впливу наглядової діяльності на рівень виробничого травматизму. Встановлено, що за даними наукових публікацій цій проблемі присвячено ряд робіт. Але в них запропоновано лише методи оцінки окремо стану наглядової роботи та стану виробничого травматизму. Взаємного зв'язку між критеріями оцінки вказаних показників не встановлено. Для можливості здійснення об'єктивної оцінки впливу наглядової діяльності на рівень виробничого травматизму та ефективності проведення заходів державного нагляду за дотриманням законодавства про охорону праці запропоновано методику оцінки ефективності наглядової роботи з погляду її впливу на рівень виробничого травматизму. Вплив наглядової діяльності на виробничий травматизм, тобто ефективність проведеної наглядової роботи, пропонується оцінювати шляхом зіставлення значень інтегрального бального показника наглядової діяльності зі значеннями узагальненого показника рівня травматизму. Запропонована методика оцінки ефективності проведеної наглядової роботи дозволяє проводити системний аналіз впливу наглядової діяльності на рівень виробничого травматизму та оцінювати ефективності наглядової роботи в розрізі територіальних структур Держгірпромнагляду України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-648.5 + Х879(4УКР)245 + Р124.424.58

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70736 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Нагорна А. М. 
Нормативно-правове регулювання розслідування професійних захворювань та виробничого травматизму в Україні / А. М. Нагорна, А. М. Огородник // Україна. Здоров'я нації. - 2022. - № 2. - С. 54-60. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Державна політика в галузі безпеки праці визначено законодавством України та узгоджується з принципами Конвенцій Міжнародної організації праці, директивами ЄС. У 2018 р. розпорядженням КМУ No 989-р схвалена Концепція реформування системи управління охороною праці. У Національній доповіді "Цілі Сталого Розвитку: Україна" передбачено до 2030 року знизити показник виробничого травматизму майже вдвічі. Мета дослідження - комплексний аналіз нормативно-правових актів України, що регламентують розслідування та облік професійних захворювань та виробничого травматизму. Матеріали та методи. Проаналізовані нормативно-правові акти України, що регулюють питання встановлення та обліку професійних захворювань і виробничого травматизму. Результати. Положення з безпеки праці регламентуються Конституцією України, Кодексом законів про працю, Законом "Про охорону праці", іншими Законами, а також розробленими відповідно до них нормативно-правовими актами. Держслужба України з питань праці, Фонд соціального страхування здійснюють контроль за своєчасністю та об'єктивністю розслідування нещасних випадків, займаються соціальним страхуванням згідно Постанови КМУ No 337 "Про Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві" (2019 р.). Висновки: законодавча та нормативна база щодо розслідування та обліку професійних захворювань формуються з урахуванням Директив МОТ,ЕС, адаптовані до потреб сьогодення. Необхідно скорочення нормативно-правових актів, перехід від компенсаційної моделі до системи управління професійними ризиками.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р124.424.58 + Р11(4УКР)026.245.8 + Х879(4УКР)246

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25956 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського