Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (3302)Юристам - Наукова електронна бібліотека (75)Юристам - Реферативна інформація (2215)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*<.>U=Х839(4УКР)9$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 253
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Кравченко С.С. 
Юридична природа прав учасників господарських товариств: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / С.С. Кравченко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Розкрито суть понять корпоративних прав, права участі та прав учасників господарських товариств. Проведено порівняльний аналіз цих понять, доведено їх однопорядковість. Запропоновано внутрішню диференціацію майнових і немайнових прав учасників господарських товариств. За цього перші поділено на суто майнові (право на дивіденди, право на одержання коштів у разі виходу з господарських товариств, крім акціонерного, та у випадку ліквідації товариства, право на викуп акцій) та переважні, спрямовані на набуття майнових прав. Доведено, що немайнові права учасників мають організаційну природу та не містять риси особистого характеру. Виявлено особливість корпоративних прав, а саме: їх можливість проявляти за певних правовідносин лише одну властивість. Аргументовано, що вони за певних правовідносин мають прояв тільки як майнові, а за відмінних - як немайнові права. Доведено, що у зовнішніх правовідносинах корпоративні права втрачають свою подвійну правову природу та є певною єдністю як об'єкт права. Наведено аргументи для визначення дійсного об'єкта, з яким вчиняються правочини та за яким мають бути корпоративні права, а не частка у статутному капіталі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.40 +
Шифр НБУВ: РА353361
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Плахіна І.В. 
Цивільно-правовий статус бірж: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.В. Плахіна ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2009. — 15 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження цивільно-правового статусу бірж. Проаналізовано процес утворення, механізм управління, порядок ліквідації товарних (зокрема аграрних), фондових (у тому числі валютних) бірж. Досліджено основні етапи розвитку правого регулювання різних видів бірж у незалежній Україні. Проаналізовано проблеми визначення організаційно-правових форм, в яких можуть бути створені біржі. Обгрунтовано можливість створення бірж у формі юридичних осіб приватного та публічного права. Охарактеризовано види об'єктів цивільних прав, які можуть бути предметами біржових торгів (цінні папери, об'єкти нерухомості, валюта, банківські метали). Наведено юридичну характеристику послуг, які надаються різними видами бірж, зокрема, з лістингу та котирування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.26 + Х839(4УКР)211.8 + Х839(4УКР)211.12 +
Шифр НБУВ: РА367460
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Осетинська Г.А. 
Цивільно-правовий захист прав споживачів за законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Г.А. Осетинська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розкрито загальні засади, підстави, способи захисту прав споживачів у сфері надання послуг. Визначено коло суб'єктів споживчих правовідносин, елементи механізму захисту прав споживачів, особливості застосування цивільно-правової відповідальності. Проаналізовано певні види споживчих договорів (роздрібної купівлі-продажу, побутового прокату, побутового підряду, про надання послуг). На підставі проведеного аналізу розроблено пропозиції щодо вдосконалення додаткових гарантій захисту споживачів у сфері надання послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)206 + Х839(4УКР)920.720.6 +
Шифр НБУВ: РА345607
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Пленюк М. Д. 
Цивільно-правове регулювання строків (термінів) у договорах про виконання робіт: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / М. Д. Пленюк ; НДІ приват. права і підприємництва НАПрН України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Подано загальну характеристику строків (термінів) у підрядних договорах, умов щодо строків виконання підрядником своїх основних договірних зобов'язань, строків та порядку здачі-приймання замовником результатів виконаних підрядником робіт за договорм підряду, а також своєчасної оплати замовником виконаних робіт. З урахуванням положень чинного законодавства, висловлених у юридичній літературі поглядів, а також деяких матеріалів судової практики з'ясовано поняття та правові наслідки прострочення виконання сторонами підрядних договірних зобов'язань. Визначено поняття та форми відповідальності сторін за договором підряду, зокрема, за прострочення виконання ними договірних зобов'язань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.160.6
Шифр НБУВ: РА380636 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Різник В.С. 
Цивільно-правове регулювання лізингу в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.С. Різник ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Комплексно досліджено проблеми цивільно-правового регулювання лізингових відносин. На підставі аналізу та узагальнення положень українського та зарубіжного законодавства, міжнародно-правових актів, судової практики та доктрини цивільного права виявлено недоліки механізму правового регулювання лізингу у вітчизняному цивільному праві. Розкрито сутність поняття лізингу як цивільно-правової категорії. Розглянуто проблемні аспекти цивільно-правової природи лізингових відносин і запропоновано шляхи їх подолання. Проаналізовано механізми реалізації прав та обов'язків сторін лізингових зобов'язань. Сформульовано пропозиції щодо реформування національнго цивільного законодавства у сфері правового регулювання лізингових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.132.6 +
Шифр НБУВ: РА345702
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Терьохін С.Є. 
Цивільно-правове регулювання комерційних контрактів в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / С.Є. Терьохін ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз теоретичних і практичних питань, взаємопов'язаних з укладанням, виконанням, забезпеченням і порушенням комерційних контрактів. Здійснено їх класифікацію. Розглянуто питання, взаємпов'язані з укладанням та виконанням даних контрактів. Охарактеризовано способи забезпечення виконання та визначено особливості цивільної відповідальності за їх порушення. У аспекті нових соціально-економічних реалій здійснено порівняльно-правовий аналіз норм договірного права України, Принципів міжнародних комерційних контрактів (УІДРУА), Принципів Європейського контрактного права, а також відповідних норм цивільного та торговельного права окремих зарубіжних країн. На підставі результатів дослідження розроблено пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання комерційних контрактів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.12 + Х839(4УКР)920.4 +
Шифр НБУВ: РА348895
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Шаперенков К.В. 
Цивільно-правове регулювання договору простого товариства: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / К.В. Шаперенков ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Розроблено концепцію та визначено основні тенденції розвитку механізму правового регулювання договору простого товариства в Україні за сучасних умов господарювання. Досліджено існуючі умови договору простого товариства, розглянуто проблеми регулювання порядку укладення його окремих видів. Встановлено обмеження щодо укладення цих договорів й обгрунтовано підстави для припинення їх дії. Розкрито правову природу та зміст поняття "спільне майно". Охарактеризовано правовий режим спільного майна учасників договору простого товариства, досліджено проблеми виникнення та припинення права власності на нього. Визначено перспективні напрями розвитку механізму правового регулювання даних відносин у процесах будівництва об'єктів нерухомого майна, спільного інвестування у пайових фондах, створення та діяльності організцій, які не мають статусу юридичної особи, але потребують утворення спільного майна. Проаналізовано відмінності законодавчого регулювання договору простого товариства в окремих постсоціалістичних країнах (Республіках Білорусь, Латвія, Казахстан, Грузії та Російській Федерації). Доведено необхідність надання простому товариству правової правосуб'єктності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.6 + Х839(4УКР)901.301.5 +
Шифр НБУВ: РА367485
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Мостовенко С.В. 
Цивільно-правове регулювання договорів у вільних економічних зонах і на територіях із спеціальним режимом інвестиційної діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / С.В. Мостовенко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Здзійснено комплексний аналіз теоретичних і практичних питань, взаємопов'язаних з правовим регулюванням цивільних договорів за умов спеціальних правових режимів підприємницької діяльності у вільних економічних зонах (ВЕЗ) і на територіях з спеціальним режимом інвестиційної діяльності, до яких належать території пріоритетного розвитку. Розкрито особливості спеціального правового режиму підприємницької діяльності, до яких належать зазначені території. Розкрито особливості спеціального правового режиму цієї діяльності у ВЕЗ та на територіях зі спеціальним режимом інвестиційної діяльності. Досліджено проблеми правового регулювання підприємницької діяльності. Проаналізовано поняття "суб'єкти підприємницької діяльності" (СПД) у ВЕЗ та на територіях зі спеціальним режимом інвестиційної діяльності, їх правове становище. Досліджено особливості порядку укладання цивільно-правових договорів у сфері підприємницької діяльності у ВЕЗ та на територіях зі спеціальним режимом інвестиційної діяльності. Здійснено аналіз цивільно-правової відповідальності та особливостей застосування цивільно-правових санкцій, інших заходів впливу щодо СПД на цих територіях. Досліджено питання забезпечення гарантій захисту їх прав. Обгрунтовано конкретні пропозиції щодо вдосконалення законів про запровадження ВЕЗ чи територій зі спеціальним режимом інвестиційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)204 + Х839(4УКР)921.25 + Х839(4УКР)93 +
Шифр НБУВ: РА339830
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Радченко Л.І. 
Цивільно-правове регулювання відносин у сфері житлового будівництва: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Л.І. Радченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено становлення та розвиток правового регулювання відносин у сфері житлового будівництва. Розглянуто основні способи інвестування у житлове будівництво й особливості правових механізмів залучення коштів у сфері будівництва житла й операцій з нерухомістю. Визначено правовий статус суб'єктів житлового будівництва. Проаналізовано систему цивільно-правових договорів у сфері інвестування у житлове будівництво (договір управління майном у сфері будівництва житла, договір щодо організації спорудження об'єкта будівництва, інші договори, що забезпечують виконання обов'язків учасників житлового будівництва). Розкрито теоретичні та практичні аспекти захисту суб'єктних прав учасників фінансово-кредитних механізмів будівництва житла й операцій з нерухомістю. Внесено пропозиції щодо удосконалення норм ЦК України, Закону України "Про фінансово-кредитні механізми й управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" та практики їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.612 + Х839(4УКР)921.25 +
Шифр НБУВ: РА368368
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Деревнін В. С. 
Цивільно-правове положення товарної біржі за законодавством України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. С. Деревнін ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 17 с. — укp.

Проаналізовано поняття, типологію товарних бірж, історію їх становлення та розвитку, а також специфіку даного правового утворення. Розглянуто питання про органи товарної біржі, її організаційну структуру й особливості правосуб'єктності. Здійснено аналіз особливостей виникнення та припинення товарної біржі. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення норм чинного законодавства й узгодження положень ЦК України та біржового законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.262
Шифр НБУВ: РА374397 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Гостюк В.І. 
Цивільно-правові договори з цінними паперами за законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.І. Гостюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Обгрунтовано тезу, що цінні папери незалежно від форми випуску можуть бути представлені легітимними документами, електронними або паперовими. Виявлено правову природу прав щодо цінних паперів, яка полягає у тому, що система даних прав містить окремо або у сукупності речові, зобов'язальні, членські (управлінські) права. Запропоновано визначення порядку передання прав на ордерні цінні папери, а також прав, посвідчених ордерними цінними паперами, як таке, що здійснюється одночасно з моменту передачі самого цінного папера з вчиненим індосаментом. Уточнено поняття договору з цінними паперами, яке, зокрема, полягає у визнанні такого договору правочином, що вчинений двома або більше суб'єктами цивільного права та стосується встановлення, зміни, припинення суб'єктивних цивільних прав і юридичних обов'язків щодо цінних паперів. Установлено, що презумпція абстрактності щодо цінних паперів може бути спростована через публічну достовірність, яка встановлює обмеження заперечень боржника, але не повну їх відсутність. Наведено конкретні пропозиції щодо вдосконалення законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)02 + Х839(4УКР)204 + Х839(4УКР)921.263 +
Шифр НБУВ: РА337958
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Сав'юк Л.М. 
Формування системи державного управління корпоративними структурами в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Л.М. Сав'юк ; Гуманіт. ун-т "Запоріз. ін-т держ. та муніцип. упр.". — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади формування системи державного управління корпоративними підприємницькими структурами національної економіки за умов ринкових перетворень. Визначено поняття, цілі та функції системи макроекономічного управління корпоративними структурами. Проаналізовано форми та методи управління, а також методологію його формування. Запропоновано нові концептуальні моделі, на базі яких розроблено підходи щодо вдосконалення системи державного управління корпоративними структурами. Наведено приклади конкретних моделей систем управління суб'єктами корпоративних відносин у країнах з різним рівнем розвитку ринкових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.0 + Х839(4УКР)901.40 +
Шифр НБУВ: РА349363
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Мартиненко В.Ф. 
Формування системи державного управління інвестиційним процесом в Україні: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.Ф. Мартиненко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 36 с. — укp.

Здійснено грунтовний системно-процесний філософський, соціально-економічний, інформаційно-інтелектуальний, правовий аналіз щодо проблеми формування системи державного управління інвестиційним процесом в Україні з урахуванням багатофакторності взаємозв'язку і співвідношення процесів глобалізації та регіоналізації. Висвітлено теоретико-методологічні засади державного управління даним процесом, обгрунтовано мобілізацію інноваційно-інвестиційних ресурсів, спрямованих на ліквідацію бідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + Х839(4УКР)921.25 +
Шифр НБУВ: РА343437
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Дудін Т.М. 
Формування системи державної підтримки іноземного інвестування на регіональному рівні: Автореф. дис... канд. наук з держ. управліня: 25.00.02 / Т.М. Дудін ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено науково-теоретико-методологічні засади та прикладні аспекти державної підтримки залучення іноземних інвестицій на регіональному рівні. Розкрито еволюцію розвитку, узагальнено існуючі підходи в теоріях і концепціях іноземного інвестування. Визначено заходи державної підтримки інвестиційних процесів. Проаналізовано стан і структури іноземного інвестування в економіку України, розглянуто концепцію державної підтримки спрямування даного капіталу в регіони. Визначено та систематизовано засади стратегічного планування залучення іноземних інвестицій у контексті діяльності регіональних органів управління ними. Удосконалено механізм управління інвестиційною діяльністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + Х839(4УКР)921.25 +
Шифр НБУВ: РА343276
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Лошинська О.М. 
Формування механізму державної підтримки інноваційної діяльності малого підприємництва: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.М. Лошинська ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 20 с.: рис. — укp.

Висвітлено теоретичні засади державного регулювання та підтримки інноваційної діяльності малого підприємництва. Проаналізовано напрямки регулювальної ролі держави у сфері інновацій. Доведено, що втручання держави в організацію інноваційного підприємництва має бути суворо дозованим у рамках певної мети і задач і не повинно зводитися до реалізації функцій безпосереднього координатора вже існуючого ринкового процесу. Проведено експертний аналіз стану даржавної підтримки малого підприємництва, важливості різних структур підтримки, їх активності та суттєвості. Обгрунтовано напрямки створення сприятливого економічного та правового середовища. Сформовано механізм, який враховує визначені структурні елементи та взаємозв'язки між ними, а також обгрунтовано необхідність кластерного підходу до інноваційної діяльності малого підприємництва. Запропоновано здійснювати маркетинг технологій з визначенням інтелектуального потенціалу компанії й інвестиційного клімату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.0 + Х839(4УКР)901.301.5 +
Шифр НБУВ: РА343513
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Приступко А.О. 
Фінансово-правове регулювання фондового ринку України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.О. Приступко ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2006. — 22 с. — укp.

Досліджено проблеми фінансово-правового регулювання фондового ринку України на етапі формування та утвердження ринкових відносин. Розкрито сутність фондового ринку, доведено, що даний ринок є комплексом фінансових правовідносин, а також фінансово-правової системи ринкового обороту і відтворення (випуск, розподіл, перерозподіл, андеррайтинг, купівля-продаж) цінних паперів, боргових зобов'язань і деривативів, визначено їх статус як фондових інструментів для нарощування фінансового капіталу та потенціалу інвестиційних ресурсів. Проаналізовано особливості фінансово-правового регулювання інфраструктури фондового ринку, яка забезпечує правила гри та умови для безперебійного функціонування. Висвітлено причини гальмування в Україні ринку цінних паперів та фондового ринку, шляхи та механізми їх усунення та послаблення на основі досконалої системи фінансово-правового регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.263 + Х829(4УКР)0 +
Шифр НБУВ: РА343056
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Ковалко Н.М. 
Фінансово-правове регулювання спеціальних режимів розрахункових відносин (на прикладі паливно-енергетичного комплексу України): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.М. Ковалко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання, що стосується поняття та змісту правового регулювання розрахункових відносин, досліджено їх систему, правовий режим. Розкрито суть і визначено місце спеціальних режимів у системах розрахунків, їх особливості. Розглянуто правовий механізм розрахунків у енергетиці України, його основні механізми (алгоритм, поточні рахунки зі спеціальним режимом використання). Наведено пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання розглянутих відносин та зроблено певні теоретичні висновки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)24 + Х839(4УКР)921.230.46 + Х819(4УКР)122.1 +
Шифр НБУВ: РА354813
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Бєлікова О. В. 
Фінансово-правове регулювання ринку цінних паперів в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Бєлікова ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Визначено фінансово-правовий інститут ринку цінних паперів на сучасному етапі. Розвинуто категоріальний фінансово-правовий апарат у сфері ринку цінних паперів. З метою вдосконалення фінансово-правового регулювання ринку цінних паперів розроблено пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства України. Досліджено особливості фінансового контролю на ринку цінних паперів. Удосконалено класифікацію видів фінансово-правової відповідальності. Розроблено пропозиції щодо законодавчого забезпечення фінансово-правової відповідальності у сфері ринку цінних паперів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.263
Шифр НБУВ: РА384967 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


19.
Латковська Т.А. 
Фінансово-правове регулювання організації та функціонування банківської системи в Україні та зарубіжних країнах: порівняльно-правовий аналіз: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / Т.А. Латковська ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 36 с. — укp.

На підставі порівняльно-правового аналізу здійснено комплексне дослідження фінансово-правового регулювання організації та функціонування банківської системи в Україні та зарубіжних країнах. Доведено, що банківська система є важливою ланкою фінансової системи. Визначено сферу фінансово-правового регулювання відносин, що складаються у процесі формування та функціонування установ банківської системи. Досліджено правовий режим виникнення та розвитку інституту центрального емісійного банку та його місце у системі органів державної влади. Розкрито правовий статус Національного банку України як центрального органу державного управління з особливими повноваженнями. Досліджено правовий режим державних банків України. Розкрито фінансово-правові засади діяльності установ банківської системи у разі кредитування та проведення розрахунків і касових операцій. Розглянуто вплив методу фінансово-правового регулювання як превалюючого у галузі відносин, зумовлених діяльністю органів держави у процесі управління організаціями банківської системи та регулювання Національним банком України відносин комерційних банків зі своїми клієнтами. Запропоновано заходи щодо покращання банківського законодавства України та наближення його норм до міжнародних стандартів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.230.1 + Х839(4/8)212.3 + Х999.83 +
Шифр НБУВ: РА358827
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

20.
Кравцов Д.В. 
Фінансово-правове регулювання інвестиційної діяльності в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.В. Кравцов ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено правову природу інвестицій та інвестиційної діяльності як суспільного явища, що забезпечує задоволення економічних інтересів держави, а також територіальних громад, юридичних і фізичних осіб, висвітлено фінансово-правовий аспект цієї проблеми. Обгрунтовано визначення інвестиційної діяльності як категорії, притаманної публічному та приватному праву, надано характеристику видів інвестицій і форм здійснення інвестиційної діяльності. Визначено її місце як комплексного правового інституту, що складається з норм конституційного, адміністративного, фінансового та цивільного права. Визначено особливості державного регулювання даної діяльності та фінансового контролю за процесом її здійснення. Розглянуто місце та правову природу інвестицій (капітальних вкладень) у фінансових правовідносинах. Наведено пропозиції щодо зміни чинного законодавства у сфері інвестиційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.25 +
Шифр НБУВ: РА337842
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського