Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1015)Юристам - Наукова електронна бібліотека (31)Юристам - Реферативна інформація (932)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х839(4УКР)3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 84
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Колісник А.С. 
Цивільно-правовий захист комп'ютерного програмного забезпечення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / А.С. Колісник ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2007. — 18 с. — укp.

Здійснено комплексне наукове дослідження теоретичних і практичних проблем правового регулювання відносин, взаємопов'язаних з захистом комп'ютерного програмного забезпечення. Визначено структуру й ефективність механізмів і методів правового регулювання процесів розробки й обігу програмних продуктів. Проаналізовано особливості захисту комп'ютерного програмного забезпечення ліцензійними угодами різних типів, їх роль і місце у регулюванні ринку програмного забезпечення. Досліджено юрисдикційні та неюрисдикційні (технічні) засоби захисту комп'ютерного програмного забезпечення. Сформульовано пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення правового регулювання відносин, взаємопов'язаних з даним захистом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)330.6 + Х849(4УКР)111 +
Шифр НБУВ: РА350260
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Івченко Т.В. 
Цивільно-правове регулювання комерційної таємниці як об'єкта права інтелектуальної власності в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Т.В. Івченко ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Висвітлено поняття "інформація", "інформація конфіденційного характеру", "комерційна таємниця", "ноу-хау" та здійснено їх порівняльний правовий аналіз. Уточнено визначення комерційної таємниці, запропоновано авторське визначення ноу-хау. Розкрито положення щодо самостійності правового інституту комерційної таємниці. Досліджено юридичну природу прав на комерційну таємницю в цивільних відносинах. Здійснено періодизацію історії формування законодавчої бази про комерційну таємницю. Визначено механізм цивільно-правової охорони комерційної таємниці. Виявлено особливості розпорядження майновими правами на комерційну таємницю та запропоновано авторський підхід до визначення основних умов договору про охорону конфіденційності інформації, яка її складає. Проаналізовано судову практику щодо захисту прав на комерційну таємницю. Обгрунтовано наукові висновки та пропозиції щодо вдосконалення цивільно-правового регулювання комерційної таємниці як об'єкта права інтелектуальної власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)39 + Х849(4УКР)111 +
Шифр НБУВ: РА366254
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Кравченко О.С. 
Цивільно-правове регулювання експертизи у сфері інтелектуальної власності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.С. Кравченко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 16 с. — укp.

Проаналізовано три групи експертиз: наукову та науково-технічну, експертизу заявок на об'єкти промислової власності, судову експертизу об'єктів інтелектуальної власності, у тому числі контрафактних об'єктів даної власності. Визначено об'єкти, суб'єкти даних експертиз, права та обов'язки сторін, вимоги до експертних організацій, окремих експертів і до їх висновків, відповідальність за науковий рівень експертизи. Виявлено спільні ознаки цих експертиз і відмінності між ними. Доведено, що в Україні ще не створена єдина цілісна система експертизи у сфері інтелектуальної діяльності та власності. Розроблено відповідні наукові положення, оцінки, висновки, пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення правового забезпечення зазначених експертиз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 + Х892.19(4УКР)141.3 +
Шифр НБУВ: РА323941
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Бонтлаб В.В. 
Цивільно-правове регулювання доменних імен: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.В. Бонтлаб ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено дслідження цивільно-правового регулювання доменного імені як способу індивідуалізації учасників цивільного обороту, товарів і послуг у мережі Інтернет. Розглянуто основні етапи становлення доменних імен у контексті її розвитку, проаналізовано особливості їх правового регулювання. Розглянуто співвідношення доменних імен з торговельними марками, комерційними найменуваннями, географічним зазначенням походження товарів міжнародними непатентованими назвами лікарських засобів та іменами фізичних осіб. Обгрунтовано необхідність скасування пріоритету торговельних марок над доменними іменами. Відзначено, що право на доменне ім'я виникає після його реєстрації неурядовими організаціями та припиняється з моменту виключення з відповідного реєстру. Аргументовано визначення договору про реєстрацію доменних імен як договору про надання послуг. Обгрунтовано основні способи захисту законних прав та інтересів добросовісних власників доменних імен.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)02 + Х839(4УКР)39 + Х891.9(4УКР)15 + Х933.5 +
Шифр НБУВ: РА344175
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

5.
Ієвіня О.В. 
Цивільно-правова охорона та захист прав виробників фонограм: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.В. Ієвіня ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено цивільно-правові аспекти охорони та захисту прав виробників фонограм. Розглянуто процес формування та розвитку національного і міжнародного законодавства з охорони та захисту прав виробників фонограм. Наведено характеристику фонограми як об'єкта та виробника фонограми як суб'єкта суміжних прав. Проаналізовано систему прав виробників фонограм, а також систему цивільно-правових договорів виникнення та передачі майнових прав виробників фонограм. Описано способи цивільно-правового захисту прав виробників фонограм, представлено характеристику видів порушення прав виробників фонограм за законодавством України, визначено юридичні, економічні, соціально-психологічні та технологічні фактори порушень. Досліджено систему обмеження майнових прав виробників фонограм як засіб забезпечення балансу інтересів авторів, виконавців, виробників фонограм, організацій мовлення та користувачів. Проаналізовано ситуацію, що склалась у виробників фонограм у зв'язку з розвитком новітніх технологій. Розглянуто питання історії розвитку фонографічної промисловості. Висвітлено сучасні проблеми правової охорони та захисту прав виробників фонограм в процесі розвитку мережі Internet.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)331.1/7 +
Шифр НБУВ: РА336753
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Боярчук О.М. 
Цивільно-правова охорона суміжних прав в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.М. Боярчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено правову природу суміжних прав, проаналізовано права виконавців, виробників фонограм і відеограм, організацій телерадіомовлення. Суміжні права розглянуто з позиції окремого інституту права інтелектуальної власності. Визначено специфічні ознаки суміжних прав та критерії творчості у діяльності суб'єктів суміжних прав. Надано поняття термінів "суміжні права", "аудіовізуальні твори", "фіксація", "запис", "повідомлення виконання", "відеограма". Обгрунтовано позицію щодо введення до сфери правової охорони суміжних прав на аудіовізуальні твори, аранжування, інструментовку, оркестровку, оперу, оперету, сценографію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)339
Шифр НБУВ: РА320460 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Мельниченко Ю. С. 
Цивільно-правова охорона права на географічне зазначення в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Ю. С. Мельниченко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 18 с. — укp.

Зроблено комплексний аналіз поняття та змісту виключного права на використання географічного зазначення, порядку здійснення та захисту даного права відповідно до законодавства України та міжнародно-правових норм. Надано визначення географічного зазначення та його видів, розглянуто проблеми співвідношення понять "географічне зазначення", "найменування місця походження товару", "зазначення походження". Визначено місце географічного зазначення в системі об'єктів цивільного права. Проведено грунтовний аналіз порядку виникнення та змісту виключного права на використання географічного зазначення, проаналізовано його складові та визначено правовий статус його суб'єктів. Досліджено проблеми цивільно-правового захисту виключного права на використання географічного зазначення. Проаналізовано поняття та види порушення прав на використання географічного зазначення. Обгрунтовано наукові висновки, сформульовано пропозиції щодо вдосконалення Цивільного кодексу України та Закону України "Про охорону прав на зазначення походження товарів".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)39
Шифр НБУВ: РА381120 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Архипова М.І. 
Цивільно-правова охорона географічних зазначень в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / М.І. Архипова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз поняття і змісту права інтелектуальної власності на географічне зазначення, а також порядку здійснення та захисту цього права відповідно до законодавства України з використанням чинних нормативних актів України, вітчизняної та зарубіжної наукової літератури, законодавчих актів зарубіжних країн та Європейського Союзу. Визначено основні тенденції удосконалення положень щодо охорони географічних зазначень у внутрішніх законодавствах і на міжнародному рівні. На підставі правового аналізу чинного вітчизняного й іноземного законодавства, положень Угоди ТРІПС, юридичної літератури обгрунтовано наукові висновки, сформульовано пропозиції щодо удосконалення Цивільного кодексу України та Закону України "Про охорону прав на зазначення походження товарів".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)39 +
Шифр НБУВ: РА345595
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Воронін Я.Г. 
Цивільно-правова охорона винаходів в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Я.Г. Воронін ; НАН України; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Розглянуто проблеми цивільно-правової охорони винаходів в Україні. Визначено, що до одержання результатів кваліфікаційної експертизи винаходу стосовно відповідності його умовам патентоздатності результат інтелектуальної діяльності людини у будь-якій сфері технології не може вважатися винаходом. Розглянуто можливість поділу результатів інтелектуальної діяльності людини на об'єкти, які за змістом винаходами не є, відповідно не можуть вважатися винаходом. Досліджено питання реалізації особистих немайнових і майнових прав реалізації своїх повноважень відносно винаходів. Проаналізовано проблеми обігу майнових прав і порядок надання їм відповідної правової охорони. Сформульовано пропозиції стосовно удосконалення чинного законодавства щодо цивільно-правової охорони винаходів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)340.6 +
Шифр НБУВ: РА366893
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Ковальова М. В. 
Цивільно-правова охорона винахідництва в Україні та в країнах Європейського Союзу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / М. В. Ковальова ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Досліджено основні цивілістичні проблеми визначення прав винахідників, їх статус і цивільні відносини, особливості методів і засобів правової охорони та захисту винахідництва, поняття правової природи винаходу, сутності винахідництва, деяких проблем захисту прав на службові винаходи тощо. Увагу приділено особливостям і видам цивільного захисту прав винахідників в Україні та країнах ЄС, особливостям уладання договорів у сфері службового винахідництва, класифікації патентних систем зарубіжних країн, проаналізовано основні відмінні та схожі риси. Доведено доцільність імплементації правових норм ЄС до українського законодавства, зокрема, досвід держав-сусідів України, які нещодавно вступили в ЄС, є найбільш прийнятними для України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)340.6 + Х915.232.5-91
Шифр НБУВ: РА384454 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

11.
Ващинець І.І. 
Цивільно-правова охорона авторських прав в умовах розвитку інформаційних технологій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.І. Ващинець ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Визначено основні тенденції розвитку авторського права за сучасних умов, розкрито вплив інформаційних технологій на розвиток понять об'єкта авторського права та автора твору. Проведено правовий аналіз поняття та умов охорони авторських прав, а також особливостей цивільно-правової охорони особистих немайнових та майнових прав автора. Визначено поняття захисту авторських прав, правову природу цивільно-правових способів захисту авторських прав, а також поняття технічних засобів захисту авторського права та їх правовий статус. Наведено пропозиції з удосконалення Цивільного кодексу України та Закону України "Про авторське право і суміжні права".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)306 + Х849(4УКР)111 +
Шифр НБУВ: РА342613
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Гура М.В. 
Цивільно-правова охорона Інтернет-сайту в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / М.В. Гура ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено цивільно-правову природу Інтернет-сайту. Визначено коло учасників аворських правовідносин щодо Інтернет-сайту. Проаналізовано особливості виключних майнових і особистих немайнових прав автора Інтернет-сайту. Наведено способи доведення права авторства на Інтернет-сайт, напрямки його охорони, особливості захисту прав автора. Досліджено істотні умови договорів, які використовуються у таких правовідносинах, обов'язкові згідно вимог законодавства та щодо яких потрібно досягнути згоди за угодою сторін. На підставі правового аналізу чинного вітчизняного та іноземного законодавства, вітчизняної й іноземної судової практики, юридичної літератури обгрунтовано наукові висновки, сформульовано пропозиції щодо удосконалення Цивільного кодексу України та Закону України "Про авторське право та суміжні права".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)330.6 +
Шифр НБУВ: РА347684
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Андрейцева О.Б. 
Цивільно-правові способи захисту прав на об'єкти промислової власності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.Б. Андрейцева ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми правового регулювання цивільно-правових способів захисту прав на об'єкти промислової власності, систему таких способів і особливості їх застосування. Визначено специфіку правовідносин щодо захисту даних прав. Проаналізовано закріплені законодавством способи захисту прав на об'єкти промислової власності. Обгрунтовано нормативну концепцію трирівневої системи способів захисту. З'ясовано специфіку правової природи й особливості застосування певних способів захисту. Висвітлено судову практику застосування цивільно-правових способів щодо захисту прав на об'єкти промислової власності. Розглянуто питання національного та міжнародно-правового регулювання даних способів захисту, а також досвід зарубіжних країн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)340.6 + Х892.19(4УКР)189.4 +
Шифр НБУВ: РА361975
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Зоріна Ю.І. 
Цивільно-правові відносини при здійсненні рекламної діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.13 / Ю.І. Зоріна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Г.Шевченка. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні та практичні питання цивільно-правових відносин, які виникають у процесі здійснення рекламної діяльності. З урахуванням сучасних можливостей реклами виділено найбільш оптимальну форму регулювання діяльності у даній сфері. Проведено порівняльний аналіз норм цивільного законодавства України з положеннями законодавства США, держав-учасниць ЄС, Російської Федерації у сфері реклами. Досліджено судову практику щодо вирішення справ, пов'язаних з рекламною діяльністю. Визначено закономірності розвитку рекламного законодавства. На підставі вивчення досвіду держав-учасниць ЄС та США визначено нові тенденції розвитку правового регулювання рекламної діяльності. Зроблено висновок про переважання у рекламі цивільно-правових відносин. Наведено рекомендації щодо покращання існуючого механізму регулювання рекламної діяльності. Розглянуто нові перспективні форми реклами, для яких сформовано понятійний апарат та механізми регулювання. Наведено пропозиції щодо удосконалення національного законодавства з питань рекламної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х830.132.61 + Х839(4УКР)-4 + Х839(4УКР)39 +
Шифр НБУВ: РА348840
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

15.
Кривошеїна І.В. 
Фірмове найменування: регулювання та правова охорона за законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.В. Кривошеїна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні та практичні проблеми правової охорони фірмових найменувань у цивільному праві України, визначено ефективність цивільно-правового регулювання відносин, пов'язаних з їх використанням та розроблено пропозиції щодо удосконалення законодавства у сфері права інтелектуальної власності. Досліджено історичний розвиток інституту фірмового найменування. Проаналізовано співвідношення фірмових найменувань з іншими засобами індивідуалізації. Визначено правову природу та суб'єктивні права на фірмові найменування, показано особливості їх реалізації та захисту. Розкрито зміст поняття фірмового найменування, визначено його основні функції та принципи формування. Досліджено теоретичні та практичні проблеми, пов'язані з порядком здійснення охорони прав на фірмові найменування. Обгрунтовано необхідність прийняття спеціального нормативно-правового акту регулювання відносин, що виникають у зв'язку з використанням та охороною прав на фірмові найменування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)39 +
Шифр НБУВ: РА351096
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Яркіна Н.Є. 
Суміжні права в авторському праві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Н.Є. Яркіна ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено суміжні права виконавців, виробників фонограм, організацій мовлення. Запропоновано поняття інституту суміжних прав, аргументовано його об'єднання з інститутом авторського права в одну підгалузь цивільного права "авторське право і суміжні права". Надано правову характеристику об'єктів суміжних прав, їх природи. Розкрито специфічні ознаки, які відрізняють дані об'єкти від об'єктів авторського права. Виконання запропоновано визнавати об'єктами авторського права як твори виконавчого мистецтва. Обгрунтовано необхідність введення до кола об'єктів суміжних прав видавничої продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)33
Шифр НБУВ: РА310944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Дорошенко О.Ф. 
Судова експертиза як засіб доказування при розгляді цивільних справ щодо порушення прав на об'єкти інтелектуальної власності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.Ф. Дорошенко ; Акад. прав. наук України. НДІ приват. права і підприємництва. — К., 2007. — 22 с. — укp.

Розглянуто актуальні проблеми теоретичного та правозастосовчого характеру, пов'язані з судово-експертною діяльністю з дослідження об'єктів інтелектуальної власності, визначенням місця та значення висновку експерта як засобу доказування у процесі розгляду цивільних справ щодо порушення прав на об'єкти інтелектуальної власності. Розкрито зміст поняття експертизи як засобу доказування у справах про порушення прав інтелектуальної власності. Проаналізовано правові засади призначення експертизи у цивільних справах з порушення прав інтелектуальної власності. Визначено процесуальні права й обов'язки експерта, принципи судово-експертної діяльності, форму та зміст висновку експерта. Розглянуто особливості дослідження й оцінки судом висновку експерта у справах про порушення прав інтелектуальної власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)302 + Х892.19(4УКР)141.3 +
Шифр НБУВ: РА350097
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Довгань Г.В. 
Становлення та розвиток законодавства України про інтелектуальну власність (історико-правовий аспект): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Г.В. Довгань ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2009. — 16 с. — укp.

Комплексно розглянуто історію права інтелектуальної власності та законодавства про інтелектуальну власність в Україні. На підставі результатів проведеного дослідження обгрунтовано висновок про історичну зумовленість становлення даного права в Україні та наступність його розвитку. Запропоновано основні критерії для періодизації історії права інтелектуальної власності, а саме: принципи правового регулювання відносин даної власності, історичні форми права, а також стан розвитку законодавства про інтелектуальну власність. На підставі цих критеріїв проведено періодизацію його розвитку та виділено періоди, зокрема, середньовічну історію права інтелектуальної власності, нову, радянську та новітню. З'ясовано, що в історичному аспекті дане право в Україні грунтується на визнанні права людини на творчість та позитивно-правовому визнанні результатів творчості як інтелектуальної власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3-1 +
Шифр НБУВ: РА363891
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Трофімчук А.А. 
Профілактика адміністративних правопорушень у сфері виготовлення, гуртової та роздрібної торгівлі аудіовізуальною продукцією: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А.А. Трофімчук ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2009. — 18 с. — укp.

Комплексно досліджено питання профілактики адміністративних правовопорушень у сфері виробництва, гуртової та роздрібної торгівлі аудіовізуальною продукцією. Розглянуто юридичну характеристику таких правопорушень. Проаналізовано об'єктивно-суб'єктивні умови виникнення протиправної поведінки порушників. Констатовано недоліки чинного законодавства, а саме: відсутність чіткої концепції об'єкта правової охорони. З'ясовано наявність обліку вчинених правопорушень у сфері виробництва та торгівлі аудіовізуальною продукцією. Охарактеризовано особистість порушника та його протиправну поведінку за умов ринкової економіки. Досліджено мотивацію його деліктної поведінки. Наведено визначення профілактики адміністративних правопорушень у сфері виробництва та торгівлі аудіо-візуальною продукцією та адміністративно-запобіжних заходів. Охарактеризовано організаційну структуру суб'єктів профілактики та нормативноправову основу їх діяльності. Запропоновано редакцію статті 164-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)072.8 + Х839(4Укр)331 +
Шифр НБУВ: РА365104
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Огнев'юк Г. З. 
Представник у справах інтелектуальної власності (патентний повірений) як суб'єкт цивільно-правових відносин: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Г. З. Огнев'юк ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми правового статусу представника у справах інтелектуальної власності як суб'єкта цивільно-правових відносин. Визначено особливості представництва у сфері права інтелектуальної власності, проаналізовано суб'єктний склад учасників таких відносин. Відзначено, що патентний повірений є суб'єктом цивільно-правових відносин представництва, які виникають у сфері права інтелектуальної власності. Проведено розмежування категорій "представник у справах інтелектуальної власності", "патентний повірений", "патентний агент". Сформульовано особливості правового статусу патентних повірених - їх права, обов'язки, принципи діяльності, особливості відповідальності, визначено функції, які виконують такі представники. Розглянуто правовий статус патентних повірених у ряді зарубіжних країн. Розкрито функції патентного повіреного щодо окремих об'єктів промислової власності - знаків для товарів і послуг, промислових зразків, винаходів. Наведено низку пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)340.6 + Х892.19(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА376766 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського