Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (1)Автореферати дисертацій (188)Реферативна база даних (875)Книжкові видання та компакт-диски (142)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>K=РОЗВЕДЕНН$<.>+<.>K=ДЖМЕЛІВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

   Тип видання:   довідник   
Категорія: Біологічні науки   
1.


Червона книга України [Електронний ресурс] : в 2 т. / Національна академія наук України. - К. : Глобалконсалтинг, 2009

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : Тваринний світ / під ред. І. А. Акімової. - 600 с.

Т. 2 : Рослинний світ / під ред. Я. П. Дідуха. - 900 с.


Книга є офіційним докуменом, що відображає сучасний стан видів рослин і грибів України, які перебувають під загрозою зникнення, або потребують охорони. У книзі наводяться відомості про 826 видів, дається їх українська та латинська назва, таксономічна належність, природоохоронний статус, наукове значення, ареал виду та його поширення в Україні, чисельність та структура популяцій, причини зміни чисельності, умови місцезростань, загальна біоморфологічна характеристика, режим збереження популяцій та заходи з охорони, розмноження та розведення у спеціально створених умовах, господарське та комерційне значення, основні джерела інформації. Кожна стаття супроводжується ілюстрацією та картосхемою поширення виду в Україні. Також вміщено нормативні документи про Червону книгу України та довідкові матеріали. Видання розраховане на державні, наукові і громадські установи та організації, навчальні заклади, спеціалістів, широкі кола природо- користувачів, активістів охорони природи.



Кл.слова:
рослини -- тварини -- екологія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.

Жалпанова, Линиза Жувановна.
Канарейки [Електронний ресурс] / Л. Ж. Жалпанова. - М. : Вече, 2006. - 304 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Канарейка завоевала любовь во всем мире благодаря своему красивому пению. Она стала поистине народной птицей, поселившись в домах людей различного социального положения, от царственных особ до простых рабочих. Популярность этой небольшой птицы со временем только возросла. В данной книге подробно рассказано об этой удивительной птице, даны советы по приобретению, содержанию, разведению и селекции канареек.



Кл.слова:
розведення -- селекція

   Тип видання:   наукове видання   
3.

Федорченко, Г. Л.
Шампиньоны (Agaricus bisporum) [Електронний ресурс] / Г. Л. Федорченко. - М. : Армада-пресс, 2001. - 33 с.. - (Посади сам)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
розведення грибів

   Тип видання:   наукове видання   
4.

Якушенко, В. В.
Вешенка [Електронний ресурс] : еще и еще раз о необходимости измерения СО2 в промышленном грибоводстве / В. В. Якушенко. - [Б. м. : б. в.], 2010. - 15 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Материал с последней конференции лучших грибоводов страны, дейтвительно очень ценный и для новичков и для профессионалов. Вешенка - самые неприхотливые и экономически выгодные грибы. Их можно выращивать дома, в городской квартире, например на подоконнике на даче, и даже организовать небольшое производство. Вешенку отличает высокое содержание полисахаридов, которых в вешенке в два раза больше, чем в лисичках и в 4 раза больше чем в шампиньонах. Индекс незаменимых аминокислот вешенки превосходит индекс овощей, орехов и зерна и близок к индексу мяса и молока. Пищевая ценность вешенки неоценима благодаря количеству полисахаридов, блокирующих действие канцерогенных веществ и в частности глюканов ответственных за её противораковое действие. Доказано многочисленными исследованиями, что регулярное включение богатой ловастином вешенки в питание является важным профилактическим мероприятием против развития опухолевых заболеваний, болезней диабета, рассеянного склероза



Кл.слова:
розведення грибів

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія:    
5.

Горюнов, Николай Андреевич.
Разведение и выращивание уток [Електронний ресурс] / Н. А. Горюнов. - 2-е изд., перераб. и доп.. - М. : Россельхозиздат, 1985. - 58 с.. - (Библиотечка "Домашнее животноводство")

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Автор в популярной форме разссказывает о способах содержания и выращивания в зрослых уток и молодняка в приусадебном хозяйстве. Описывает питательные свойства кормаов, дает рекомендации по их использованию и приготовлению. Во Втором издании раскрыты биологические и хозяйственные особенности уток с краткой характеристикой новых породных груп. предложены наиболее простые способы убоя, переработки и хранения мяса птицы. Рассчитана на птичеводов-любителей.



Кл.слова:
качка -- тваринництво -- розведення

   Тип видання:   монографія   
6.
 


Богатырёв, Н. Р.
Прикладная экология шмелей [Електронний ресурс] / Н. Р. Богатырёв. - Новосибирск : Изд-во городского центра развития образования, 2001. - 160 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Ценные авторские методики привлечения, охраны, содержания, разведения и изучения шмелей. Опыление шмелями в теплицах - развивающийся бизнес (в книге не об этом), автор - один из пионеров-практиков.



Кл.слова:
екологія -- джмелі -- розведення джмелів

      
7.


Селекційні, генетичні та біотехнологічні методи удосконалення і збереження генофонду порід сільськогосподарських тварин [Електронний ресурс] : монографія / М. В. Гладій [и др.]. ; Інститут розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН. - Полтава : ТОВ "Фірма "Техсервіс", 2018. - 791 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 28.01 Мб


У монографії викладено результати досліджень вітчизняних і зарубіжних вчених з питань генетичного поліпшення стад, виведення, селекційного поліпшення і збереження генофонду порід сільськогосподарських тварин, закономірностей онтогенетичного розвитку і резистентності худоби за останні десятиліття. Наведено результати практичної реалізації та перспективи подальшого впровадження наукових розробок. Висвітлено шляхи та методи використання наукових розробок у царині молекулярної та цитогенетики, біотехнології відтворення у тваринництві. Рекомендовано для науковців, викладачів і студентів навчальних закладів аграрного профілю, керівників і спеціалістів аграрних підприємств, фермерів і власників особистих селянських господарств.



Кл.слова:
збереження генофонду -- жива маса -- генетична експертиза -- генотип

      
8.


Актуальні дослідження з проблем розведення, генетики та біотехнології у тваринництві [Електронний ресурс] : матеріали XVІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених і аспірантів ; Інститут розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН / Інститут розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН. - Чубинське : [б. в.], 2018. - 56 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.74 Мб


Викладено результати наукових досліджень молодих учених і аспірантів з питань розведення, генетики, біотехнології, відтворення та збереження біорізноманіття тварин.



Кл.слова:
вдосконалення -- селекція -- популяції -- розведення

   Тип видання:   монографія   
9.

Проців, Олег Романович.
Мисливське господарство та полювання на пернатих у Галичині в ХІХ – на початку ХХ ст. [Електронний ресурс] : монографія / О. Р. Проців ; Український науково-дослідний інститут гірського лісівництва ім. Пастернака. - Івано-Франківськ : "Фоліант", 2017. - 320 с.

  Текст у форматі PDF 7.86 Мб


У монографії проаналізовано розвиток, чисельність та добування пернатої дичини у Галичині – адміністративній одиниці Австро-Угорської імперії та Другої Речі Посполитої. Висвітлюються світоглядні основи, які впливали на формування правових засад в частині права власності на дичину, способів та методів добування. Розглянуто особливості правового регулювання добування пернатої дичини в частині термінів полювання, торгівлі на внутрішньому ринку, експорту-імпорту та проведено порівняльний аналіз з іншими країнами Європи. Здійснено аналіз споживання пернатої дичини та її вартості. Висвітлено особливості організації полювань, роль громадських організацій в лобіюванні інтересів мисливства в частині організації полювання на пернату дичину, виставок, виданні друкованої продукції. Описано забобони, міфологію, космологію Галичини, пов’язану з пернатою дичиною.



Кл.слова:
полювання -- мисливське законодавство -- розведення пернатої дичини
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського