Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (14)Книжкові видання та компакт-диски (12)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=РЕНДЮК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   наукове видання   
1.
 


Рендюк, Т. Г.
Українці Румунії: національно-культурне життя та взаємовідносини з владою [Електронний ресурс] / Т. Г. Рендюк. - К. : Інститут історії України НАН України, 2010. - 150 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В праці українського історика та дипломата, який тривалий час працював у Посольстві України в Румунії, на широкій та оригінальній джерельній базі висвітлюється правове становище української меншини в Румунії, зокрема питання забезпечення національно-культурних прав українців в сусідній державі, розвиток українського руху в Румунії, його взаємовідносини з владою та місце проблематики національних меншин в українсько-румунському співробітництві на сучасному етапі.



Кл.слова:
Український рух -- національні меншини

   Тип видання:   наукове видання      життєпис   
2.

Рендюк, Т. Г.
Гетьман Іван Мазепа – відомий і невідомий [Електронний ресурс] / Т. Г. Рендюк. - К. : АДЕФ-Україна, 2010. - 480 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


П’ятимовний ілюстрований історично-документальний нарис кандидата історичних наук Т. Г. Рендюка, розроблений на основі широкої джерельної бази та власних досліджень, розкриває маловідомі аспекти політичних, дипломатичних, та культурно-духовних взаємозв’язків між гетьманом України Іваном Мазепою та його сучасниками – господарями Молдови та Валахії наприкінці ХVІІ – початку ХVІІІ століть, а також роль сусідніх з Україною Румунії та Республіки Молдова у збереженні протягом 300 років пам’яті про видатного історичного діяча i блискучого борця за незалежність Української держави.



Кл.слова:
гетьман -- козацтво
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського