Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч518.113.95$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Фортифікації в туризмі: потенціал, стан, промоція, інновації : матеріали міжнар. наук.-практ. інтернет-семінару, Київ, 23 квітня 2021 р. / упоряд.: І. Винниченко; Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця", Асоціація в'їзних туроператорів України, Інститут досліджень діаспори. - Київ : Геопринт, 2021. - 153 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розглянуто фортифікації в туризмі як засіб збагачення та промоції країни. Висвітлено досвід проведення екскурсій по Київському укріпрайону. Висвітлено перспективи розвитку фортифікаційного туризму у громадах Львівського району. Увагу приділено фортифікаціям та їх використанню в туризмі як ресурсу розвитку громад Слобідської України. Розглянуто архівні фотографії як джерело вивчення архітектури оборонних споруд Кам'янця-Подільського кінця XIX - початку XX століть. Визначено перспективи використання Бушанської замкової вежі як геотуристичного об'єкту. Актуалізовано фортифікаційні екскурсійно-туристичні ресурси околиць Києва. Висвітлено вітчизняний та зарубіжний досвід промоції фортифікацій. Увагу приділено туристському потенціалу фортифікаційної спадщини світових війн. Розглянуто інновації як засіб популяризації фортифікацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.113.95 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА854757 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Замки та палаци в туризмі : матеріали міжнар. наук.-практ. конф. Київ, 28 листоп. 2023 р. / упоряд.: І. Винниченко; Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, Ужгородський національний університет, Київський національний лінгвістичний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Хмельницький національний університет, Хмельницька обласна державна адміністрація, Міністерство туризму Республіки Кіпр, Information and Analytical Services European East Dialogue, "Замки Тернопілля", національний заповідник, Інститут досліджень діаспори, "Замки та палаци в туризмі", міжнародна науково-практична конференція. - Київ : Геопринт, 2023. - 208 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Збірка матеріалів конференції містить його програму та результати студіювань науковців, педагогів, аспірантів і студентів різних регіональних центрів, а також практиків туризму. У публікаціях висвітлюються та аналізуються питання замків та палаців як музейних інституцій, інновацій як засобу популяризації замків і палаців, вітчизняного та зарубіжного досвіду промоції замків і палаців, інвестиційного потенціалу замків та палаців України, стану, потенціалу, викликів та реагування замкового туризму в Україні та світі, розвитку туристської інфраструктури на основі замково-палацових комплексів, замкового туризму як навчальної дисципліни в закладах вищої освіти України та зарубіжжя, втрат замкового туризму через воєнні дії та їхні наслідки (вітчизняний і зарубіжний досвід), ризик-менеджменту в замковому туризмові, ролі РЯ та реклами в організації замкових і палацових турів, етноекзогенного потенціалу замкового туризму, присутності замків та палаців в гуманітарному проекті «Місій пам яти на мапі України»


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.113.95 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА869086 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського