Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>U=Ж113$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Анпілогова В. О. 
Будівельне креслення : Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / В. О. Анпілогова; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2004. - 109 c. - Бібліогр.: с. 109. - укp.

Розглянуто особливості будівельних об'єктів і споруд, їх основні структурні частини та етапи проектування будинків і споруд. Проаналізовано особливості архітектурно-будівельних креслень каркасних споруд, залізобетонних і металевих конструкцій. Викладено загальні правила виконання будівельних креслень. Наведено схеми армування, а також вимоги до складу документації.

Рассмотрены особенности строительных объектов и сооружений, их основные составные части и этапы проектирования домов и сооружений. Освещены вопросы архитектурно-строительного черчения каркасных сооружений, железобетонных и металлических конструкций. Изложены общие правила выполнения строительных чертежей. Приведены схемы армирования, а также требования к содержанию документации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н282 я73-1 + Ж113 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС40176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Нікуліна В. В. 
Будівельні кресленики в середовищі AutoCAD : навч. посіб. для студ. інж.-буд. спец. ВНЗ / В. В. Нікуліна; Луц. нац. техн. ун-т. - Луцьк, 2010. - 123 c. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено теоретичний матеріал щодо загальних правил виконання та графічного оформлення будівельних креслеників з урахуванням вимог нових національних стандартів. Розглянуто архітектурні та конструктивні елементи громадських будинків і теоретичні основи та загальні правила побудови планів, розрізів, фасадів, генеральних планів у межах дисципліни "Будівельне креслення". Наведено приклад побудови креслеників двоповерхового житлового будинку та генеральних планів кварталу в середовищі програми AutoCAD.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н282 я73-1 + Ж113 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО30142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Лісун І. С. 
Геометричні моделі просторових складчастих систем для різних схем трансформації : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.01.01 / І. С. Лісун; Київський національний університет будівництва і архітектури. - Київ, 2019. - 22 c. - укp.

У дисертаційній роботі розглянуто складчасті поверхні при формоутворенні архітектурних оболонок та інших типів конструкцій, які часто застосовуються. В одних випадках - це зумовлено самою архітектонікою споруд, що мають часто повторювані у відповідності частини (складчасті в цьому випадку). В інших випадках - це спричинено необхідністю апроксимації складчастої поверхні, яка складається з відсіків більш простих поверхонь, що дають змогу спростити вирішення геометричних питань при проектуванні та зведенні. Зіставна лінія цілеспрямовано розглянута, як елемент множини, що дає змогу вивчати властивості таких множин і способів виділення з-поміж них безлічі видів складчастих поверхонь (гранних в цьому випадку). Це дає підстави розглядати методику конструювання зіставних поверхонь, як єдину схему конструювання лінійних і не лінійних поверхонь.Узагальненою ламаною названа зіставна лінія, що має в загальному випадку криволінійні ланки, які перетинаються між собою в вершинах, або стикаються в них, з визначним порядком стикування. Складчаста конструкція - це конструкція, що утворена із складчастих елементів, плоских або просторових, за допомогою методу компонування модулів, трансформації або профілювання перерізу поверхні. Узагальнені ламані лінії загального виду, які мають в вершинах нульовий порядок стикування, утворюються методом з'єднання ланок в вершинах без співпадання дотичних до ланок. Інтенсивно розвиваються методи геометричного формування сучасних будівель та новітніх форм, видів конструкцій, іноді розповсюджуються конструктивним удосконаленням. Геометричне конструювання, засноване на принципах комбінації стандартних елементів, серійності, технологічності, збігається з вимогами промислового виробництва і масового застосування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж113

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА442285 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського