Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (29)Книжкові видання та компакт-диски (41)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Х916.881.9$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Плугатир М. В. 
Імплементація Україною міжнародно-правових зобов'язань щодо відповідальності за злочини у сфері комп'ютерної інформації: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М. В. Плугатир ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто питання приведення законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів щодо встановлення відповідальності за злочини у сфері комп'ютерної інформації. Досліджено генезис кримінально-правових механізмів протидії цим злочинам. Наведено кримінально-правову характеристику злочинів, відповідальність за які передбачена статтями 361-363і КК України. Проаналізовано відповідні кримінально-правові норми іноземних законодавств. З'ясовано відповідність законодавства України нормам міжнародно-правових актів, спрямованих на протидію злочинам у сфері комп'ютерної інформації. Розроблено пропозиції щодо внесення змін для забезпечення реалізації міжнародних зобов'язань України у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.9 + Х881.9(4УКР)126.02-383.1
Шифр НБУВ: РА377187 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Буряк Г.С. 
Корупційні відносини в сучасних умовах інституціоналізації світової економіки : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Г.С. Буряк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Розроблено нові підходи до аналізу корупції та представлено нові методи боротьби з нею за сучасних умов розвитку економічних відносин в контексті дослідження інституціонального середовища економіки та політики. Розглянуто діяльність міжнародних організацій у фері оцінки рівня корупції та розробці рекомендацій щодо кооперації на ниві протидії розвитку корупційних відносин. Наведено комплексну модель протидії розвитку корупційним відносинам в Україні на основі аналізу світового досвіду бороться з корупцією та можливостей використання його в економічному та політичному середовищі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-962 + У9(4УКР)0-962 + Х916.881.9
Шифр НБУВ: РА370193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
3.

Кохан Г.Л. 
Міжнародно-правове співробітництво в боротьбі з рабством і работоргівлею: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Г.Л. Кохан ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено становлення у міжнародному праві заборони рабства та работоргівлі, а також інститутів, подібних на рабство. Висвітлено історію інституту заборони рабства й етапи його становлення. Проаналізовано тлумачення терміну "рабство" та його співввідношення з поняттям підневільного стану. Вивчено практику міжнародних регіональних органів щодо заборони рабства, перш за все рішення Європейського суду з прав людини. Розглянуто міжнародно-правові та національно-правові засоби імплементації міжнародно-правових норм про заборону рабства та работоргівлі, а також особливості даної імплементації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.33 + Х916.881.9
Шифр НБУВ: РА318126 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Нуруллаєв І.С.О. 
Міжнародно-правове співробітництво в системі Ради Європи у боротьбі з корупцією: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / І.С.О. Нуруллаєв ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено співробітництво держав Ради Європи у боротьбі з корупцією. Таке співробітництво розглянуто як складову зусиль держав світу у подоланні цього негативного явища. Надано загальну міжнародно-правову оцінку міждержавного антикорупційного співробітництва на універсальному рівні. Досліджено міжнародні договори, укладені у межах ООН і організації економічного співробітництва та розвитку. Зроблено висновок, що правовий простір Ради Європи єдиний, де таке співробітництво є найбільш ефективним. Висвітлено міжнародні договори Ради Європи, визначено межі правового антикорупційного співробітництва - Кримінальної та Цивільної конвенцій про боротьбу з корупцією та основного європейського органу міжнародного співробітництва у цій боротьбі - Групи держав проти корупції. Досліджено правову природу, повноваження та процедури Групи держав проти корупції, принципи, на яких заснована її діяльність. Увагу приділено питаням формування Групою правової практики - "юриспруденції" у сфері запобігання та покарання корупції. Наведено приклади сучасної практики оцінювання Групою держав проти корупції виконання міжнародних зобов'язань за антикорупційними конвеціями Ради Європи. Наведено правову оцінку місця України у системі міжнародних антикорупційних договорів та і прикладі Групи держав проти корупції. З'ясовано особливості внутрішньодержавної імплементації в Україні рекомендацій міжнародних антикорупційних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.4-9 + Х916.881.9 +
Шифр НБУВ: РА360702

Рубрики:

      
5.

Борисова Л.В. 
Транснаціональні комп'ютерні злочини як об'єкт криміналістичного дослідження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.В. Борисова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено питання криміналістичного дослідження злочинів, взаємопов'язаних з високими технологіями та комп'ютерною технікою. Проаналізовано засади міжнародної та регіональної юрисдикції інформаційного права. Розроблено елементи криміналістичної характеристики комп'ютерних злочинів. Зроблено висновок, що вихідною інформацією є дані про предмет замаху, а саме: характеристики комп'ютерної інформації та її носіїв - об'єктів криміналістичних досліджень за умови, якщо вони взаємопов'язані з вчиненим злочином, або такого, що вчиняється. Така інформація може бути сприйнята не тільки об'єктом, але й технічними пристроями. Вивчено особливості початкового стану розслідування. Визначено зміст типових слідчих ситуацій. Розглянуто особливості способів вчинення транснаціональних комп'ютерних злочинів. Обгрунтовано комплексність слідчих дій для виявлення, фіксації, вилучення слідів зазначеного виду злочинів. Проаналізовано форми використання спеціальних знань. Розглянуто сучасні можливості комп'ютерно-технічної експертизи, профілактики та прогнозування вчинення транснаціональних комп'ютерних злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.9 + Х916.881.9 + Х916.881.9
Шифр НБУВ: РА353471

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського