Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (32)Книжкові видання та компакт-диски (40)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Х891.9(4УКР)7-9$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Озерський І.В. 
Взаємодія слідчого з органом дізнання в системі МВС України (організаційно-правовий та психологічний аналіз): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 19.00.06 / І.В. Озерський ; Нац. акад. внутр. справ України МВС України. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Вивчено сучасний стан взаємодії слідчого з органом дізнання, її межі, правову процедуру та значення для прийняття юридичних рішень. Досліджено організаційно-правові та психологічні умови та чинники, що впливають на зазначену взаємодію. Створено теоретико-правову основу взаємодії, наведено рекомендації щодо змін і доповнень до чинного кримінально-процесуального законодавства та проекту нового КПК України. Розроблено та апробовано процедуру експериментального виявлення та коригування конфліктної установки у взаємодіючих суб'єктів. Визначено професійно-психологічні властивості, необхідні для ефективної взаємодії. Наведено пропозиції щодо вдосконалення організації та проведення професійної психологічної підготовки слідчого та органу дізнання до взаємодії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю954.04 + Х891.9(4УКР)7-9 + Х893.9(4УКР)721.01 +
Шифр НБУВ: РА328156

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Ботнаренко О.М. 
Дискреція в слідчій діяльності: юридико-психологічні особливості: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 19.00.06 / О.М. Ботнаренко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто юридико-психологічні особливості дискреції у слідчій діяльності. Встановлено зв'язок між правовими цінностями та дискрецією. Запропоновано визначення понять дискреції, дискреційної норми права та дискреційного рішення. Запропоновано класифікацію дискреції залежно від меж нормативного регулювання. Розроблено методику дослідження особливостей застосування дискреційних повноважень у слідчій діяльності. Для ефективного провадження кримінального судочинства визначено способи закріплення дискреційних повноважень у нормативно-правових актах. Розкрито психологічні особливості обрання слідчими певного варіанту дій у випадках, що передбачають застосування дискреційних повноважень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.293 + Х891.9(4УКР)7-9
Шифр НБУВ: РА370577 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Алєксєєв О.О. 
Оптимізація криміналістичної підготовки слідчих в системі МВС України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.О. Алєксєєв ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Розглянуто комплекс теоретичних та практичних питань щодо оптимізації криміналістичної підготовки слідчих у системі МВС. Досліджено сутність та особливості даного процесу, адекватного сучасним потребам слідчої практики. Запропоновано найбільш оптимальні форми та методи проведення криміналістичної підготовки слідчих на різних етапах криміналістичного навчання (що за змістом відповідають розділам криміналістики), виділено основні форми та методи удосконалення криміналістичної підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)3-34 + Х891.9(4УКР)7-90
Шифр НБУВ: РА331058

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Тамразова О.В. 
Організаційно-правове забезпечення вдосконалення наукової організації праці слідчих органів внутрішніх справ України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Тамразова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості становлення та розвитку теорії та практики організації праці слідчих органів внутрішніх справ Україні. Розроблено періодизацію їх розвитку та визначено головні закономірності, притаманні кожному з цих етапів. На підставі аналізу теоретичних джерел проаналізовано понятійний апарат досліджуваної проблематики. Сформульовано головну мету наукової організації праці слідчих, яка полягає у досягненні максимальної результативності за мінімальних затрат робочого часу, матеріальних, фінансових і трудових ресурсів, збереження здоров'я працівників і забезпечення високого рівня їх працездатності та задоволення своєю професійною діяльністю. Визначено основні напрямки наукової організації праці слідчих органів внутрішніх справ. Надано визначення нормування роботи слідчих і наведено пропозиції щодо вдосконалення її нормування. Розглянуто особливості стимулювання, адаптації та професійної деформації слідчих в аспекті наукової організації їх праці, питання впливу професійної орієнтації на подальшу професійну діяльність працівників слідчого апарату. Значну увагу приділено питанням зміцнення професійного ядра слідчого апарату. Сформульовано пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.3 п + Х891.9(4УКР)7-9 +
Шифр НБУВ: РА346735

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Омельченко О.Є. 
Процесуальна діяльність слідчого по попередженню злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.Є. Омельченко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 15 с. — укp.

Розкрито суть і правову природу процесуальної профілактичної діяльності слідчого. Визначено її особливості на досудових стадіях кримінального процесу та запропоновано критерії оцінки ефективності цієї діяльності. На підставі норм чинного законодавства та проекту КПК України досліджено межі виявлення обставин, які сприяли вчиненню злочинів, що входять до предмету доказування. Охарактеризовано структуру та зміст подання про усунення причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів. Обгрунтовано шляхи подолання перешкод, що негативно впливають на процес формування у слідчого внутрішнього переконання у процесі складання подання про усунення причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів. З'ясовано систему процесуального контролю за здійсненням профілактичних заходів, зумовлених кримінально-процесуальними відносинами у зв'язку з поданням слідчого. Наведено пропозиції до чинного Кримінально-процесуального кодексу та проекту нового КПК України щодо процесуальної діяльності слідчого щодо попередження злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)73 + Х891.9(4УКР)7-97 +
Шифр НБУВ: РА328718

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Дзюрбель А. Д. 
Слідчі помилки: шляхи їх попередження, виявлення та усунення: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. Д. Дзюрбель ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Проаналізовано й обгрунтовано зміст і поняття слідчих помилок. Досліджено класифікацію слідчих помилок, причин та умов, які призводять до їх допущення. Розглянуто питання відомчого, судового контролю та прокурорського нагляду як процесуальні засоби запобігання, виявлення й усунення слідчих помилок. Розкрито проблеми, пов'язані з поняттями, сутністю та значенням відомчого, судового та прокурорського нагляду як процесуальних засобів запобігання, виявлення й усунення слідчих помилок. Внесено науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення кримінально-процесуального законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)7-94 + Х893.9(4УКР)722.07 + Х891.9(4УКР)622
Шифр НБУВ: РА376792 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Конуп О.Ф. 
Формування професійно-значущих пізнавальних якостей майбутніх слідчих у вищих навчальних закладах МВС України: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.Ф. Конуп ; Акад. упр. МВС. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Визначено основні тенденції формування особистості курсанта слідчої спеціалізації в процесі професійної підготовки та типові властивості психічних пізнавальних процесів, зокрема, уваги, пам'яті, мислення й уяви, що в сукупності складають загальний профіль професійно значущих якостей, який визначає психологічну готовність до несення служби за майбутнім фаховим напрямом. Описано особливості використання розробленого та впровадженого в навчальний процес ВНЗ МВС України тренінгового комплексу "Тренування уваги, пам'яті, логічного та оперативного мислення, інтуїції", що включає методики діагностики та розвитку професійно значущих пізнавальних якостей, що визначають як готовність до даної діяльності, так і пріоритетні напрями організації професійно-психологічної підготовки, спрямованої на формування названих якостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.293 + Х891.9(4УКР)7-90 +
Шифр НБУВ: РА368955

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського