Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (100)Книжкові видання та компакт-диски (131)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Х891.9(4УКР)61$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Івчук М. Ю. 
Адміністративно-правовий статус органів прокуратури України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. Ю. Івчук. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні проблеми адміністративно-правового статусу органів прокуратури України. Визначено шість історико-правових періодів розвитку інситуту прокуратури України, а також місце прокуратури у механізмі держави. Розкрито сутність і структуру її адміністративно-правового статусу. Охарактеризовано правові засади організації діяльності органів прокуратури України. Визначено особливості діяльності органів прокуратури України, досліджено форми їх взаємовідносин і взаємодії з іншими державними органами та громадськими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)61
Шифр НБУВ: РА379773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шуба В.В. 
Адміністративно-правові відносини в діяльності органів прокуратури України: загальнотеоретичні аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.В. Шуба ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні проблеми адміністративно-правових відносин у діяльності органів прокуратури України. Досліджено суть, структуру й особливості прояву правовідносин, які виникають у процесі діяльності прокуратури. Розглянуто її місце та роль у системі влади в Україні. Зроблено висновок про можливість віднесення прокурорської влади до самостійної гілки влади. Сфомульовано поняття адміністративно-правових відносин за умов діяльності органів прокуратури, здійснено їх класифікацію, проведено розмежування зазначених відносин з відносинами, що регулюються іншими галузями права. Виявлено особливості проявів юридичних фактів у внутрішньоорганізаційній і зовнішній діяльності прокуратури. Проаналізовано особливості адміністративно-правового регулювання функціонування прокуратури та розроблено пропозиції для його вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА349710

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Мироненко Т.Є. 
Організаційно-правові аспекти управління взаємодією органів прокуратури України з громадськістю: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Т.Є. Мироненко ; Ін-т законодавства Верх. Ради України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано організаційно-правові аспекти управління взаємодією органів прокуратури України з громадськістю. Запропоновано визначення поняття "управління взаємодією органів прокуратури з громадськістю" як активної цілеспрямованої діяльності даних структур щодо формування зв'язків з активними верствами населення України, за допомогою яких створюються умови для удосконалення діяльності органів прокуратури та побудови в державі громадянського суспільства. Визначено цілі, завдання, функції та методи управління взаємодією органів прокуратури з громадськістю. Проналізовано нормативно-правовову базу даного виду діяльності, виявлено її недоліки та суперечності. Розроблено пропозиції щодо внесення змін до законів і підзаконних нормативно-правових актів. Обгрунтовано доцільність створення в обласних і прирівняних до них прокуратурах відділів зі зв'язків з громадськістю, встановлено їх призначення, функції, основні напрямки діяльності та принципи кадрового комплектування. Наведено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів, які прямо або опосердковано регулюють питання взаємодії органів прокуратури з громадськістю, зокрема, до Законів України "Про прокуратуру", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади й органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", "Про інформацію".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)610.8 + Х891.9(4УКР)610.8
Шифр НБУВ: РА355956

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Якимчук М.К. 
Організаційно-правові основи управління в органах прокуратури України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / М.К. Якимчук ; НАН України; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 32 с. — укp.

Розкрито місце прокуратури в механізмі державної влади. Проаналізовано системні характеристики прокуратури та елементи процесу управління: функції управління, управлінські відносини, методи та форми управління. Доведено, що система управління в органах прокуратури (ОП) представлена як ієрархічна структура, що складається з трьох рівнів (Генеральної прокуратури на чолі з Генеральним прокурором України (ГПУ) - прокуратури обласного рівня - прокуратури районного рівня). Запропоновано визначити посаду ГПУ однією з "вищих державних посад". Визначено напрями раціоналізації процесів прийняття та виконання управлінських рішень, удосконалення управління кадрами, правового регулювання проходження служби в ОП. Окреслено шляхи забезпечення наукової організації управління в ОП. Наголошено на необхідності законодавчого закріплення положення щодо попереднього обговорення наказів ГПУ нормативно-правового характеру на Колегії. Приділено увагу формам і методам поліпшення стану організації та правового регулювання в органах прокуратури. Обгрунтовано необхідність прийняття Закону України "Про проходження служби в органах та установах прокуратури".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА321261

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Загородній В.Є. 
Основні напрями організації роботи районних (міських) прокуратур: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.Є. Загородній ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано характер відносин між районними прокуратурами та іншими складовими прокурорської системи, внесено рекомендації щодо поділу компетенції між ними. Визначено поняття і досліджено зміст організації роботи в районній прокуратурі, проаналізовано вплив принципів прокурорської системи на організацію прокурорської діяльності. Сформульовано висновки щодо удосконалення розподілу функціональних обов'язків між працівниками прокуратури, інформаційного забезпечення реалізації конституційних функцій, планування роботи, контролю і перевірки виконання, координації районним прокурором діяльності правоохоронних органів з боротьби зі злочинністю, роботи з кадрами. Визначено основні напрями взаємодії районних прокуратур з засобами масової інформації. Доведено доцільність повернення до квартального терміну планування роботи прокуратур. Підготовлено кваліфікаційні характеристики працівників районних прокуратур з урахуванням покладених на них службових обов'язків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА368629

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Озерський І. В. 
Правові та психологічні засади прокурорської діяльності: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 19.00.06 / І. В. Озерський ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 40 с. — укp.

Проаналізовано підходи до системи профорієнтаційної роботи з прокурорсько-слідчими кадрами в юридичній та психологічній науці. Визначено психологічні особливості, шляхи та засоби психосоціального і професійного розвитку прокурорських фахівців під час проведення професійно-психологічної підготовки в Національній академії прокуратури України та практичній діяльності. Доведено значущість застосування психодіагностичних методик у професійній підготовці та практичній діяльності прокурорських працівників. Проаналізовано недоліки правової регламентації окремих напрямків професійної діяльності органів прокуратури. Розроблено концепцію психологічного забезпечення професійної діяльності органів прокуратури та запропоновано психологічні засоби оптимізації відбору, адаптації й атестації прокурорських кадрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 + Ю947.292
Шифр НБУВ: РА379518 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Малюга В.І. 
Принципи організації та діяльності прокуратури України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / В.І. Малюга ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено суть, історію виникнення та розвитку прокуратури, принципи її організації та діяльності. Відзначено, що за давніх часів принципи конкретно не визначалися, але виявлялися у самій діяльності прокурорів. Проаналізовано передумови становлення, об'єктивну необхідність існування певних принципів організації та діяльності прокуратури на протязі всієї історії розвитку прокуратури та на сучасному етапі. Надано поняття принципів організації та діяльності прокуратури, показано комплексне правове та суспільно-політичне їх значення в Україні. Визначено систему цих принципів. Надано теоретичну, правову, практичну характеристику та реалізацію принципів: єдності прокурорської системи, централізації органів прокуратури, принципу законності, незалежості, гласності в діяльності органів прокуратури, поєднання інтересів людини та держави, невідворотності відповідальності та профілактики правопорушень. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства з метою підвищення ролі та ефективності діяльності прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4Укр)61-2
Шифр НБУВ: РА319188 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Мичко М.І. 
Проблеми функцій і організаційного устрою прокуратури України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.І. Мичко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 38 с. — укp.

Визначено місце прокуратури в механізмі державної влади, досліджено форми взаємовідносин з органами законодавчої, виконавчої, судової влади та органами державного контролю. Розглянуто проблему організаційного устрою прокуратури України. Зазначено, шо прокурорська система складається з територіальних та спеціалізованих прокуратур. Визначено інституціональну функцію прокуратури щодо підтримання державного обвинувачення в суді. Обгрунтовано ідею, що складові наглядової функції утворюють важливий елемент наглядово-контрольної влади держави. Доведено положення, згідно з яким функція представництва інтересів громадянина або держави в суді є комплексною. Визначено, що в системі поділу влади прокуратура не належить ні до якої гілки влади. Відносини прокуратури та суду побудовано за схемою взаємоконтроль та взаємостримання, взаємодія прокурорського нагляду та судового контролю на стадії досудового слідства, у разі проведення правозахисної діяльності, під час здійснення профілактики злочинів. Наглядова діяльність прокуратури пов'язана з державним та громадським контролем. Розкрито значення організаційної структури апаратів Генеральної та обласних прокуратур. Наведено положення щодо розмежування компетенцій між органами прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА321298

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Кулинич С.А. 
Управлінські процедури в діяльності органів прокуратури України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.А. Кулинич ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Розкрито суть поняття, з'ясовано значення та визначено види управлінських процедур у діяльності органів прокуратури. Охарактеризовано учасників управлінських процедур. Проаналізовано принципи, стадії та правове регулювання даних процедур, а також визначено особливості та види адміністративно-юрисдикційних процедур в органах прокуратури. Висвітлено процедури: прийняття рішень в органах прокуратури, управлінські процедури під час проходження державної служби в даних органах, контрольно-наглядові управлінські та процедури розгляду звернень громадян в органах прокуратури. Наведено пропозиції та рекомендації стосовно досліджених питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА352582

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського