Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (28)Книжкові видання та компакт-диски (37)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)300-4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Орєхова Т.В. 
Менеджмент інвестиційних проектів великого промислового комплексу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Т.В. Орєхова ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1999. — 20 с. — укp.

Запропоновано підхід до визначення системи пріоритетних напрямків розвитку інвестиційного процесу в умовах трансформації економіки як макроекономічного середовища інвестиційного менеджменту підприємств на основі оптимального поєднання залучених джерел фінансування, яка дозволить підвищити рівень ефективності їх використання. Розроблено систему принципів оцінки ефективності інвестиційних проектів великого промислового комплексу, що засновано на дисконтуванні грошових потоків і адаптації прийнятих у міжнародній практиці положень, які забезпечують відповідність світових стандартів інвестиційного менеджменту в умовах економіки, яка трансформується. Розроблено комплексну модель та методику прийняття рішень про доцільність інвестування, що розроблені на основі технічного, фінансового, інституціонального аналізу, аналізу ризиків, оцінки бюджетної ефективності, та дозволяють обгрунтувати рішення про залучення зовнішнього фінансування до великих промислових комплексів, оцінити народногосподарчу ефективність інвестицій. Удосконалено систематизацію факторів ризику і конкретизовано методичний підхід до оцінки їх впливу на ефективність інвестиційної діяльності у великому промисловому комплексі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-434-56

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Опьонова І.В. 
Організаційно-економічний механізм системи ідентифікації та маркування товарів EAN*UCC на підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.В. Опьонова ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено нове тлумачення поняття "система штрихового кодування товарів". Базуючись на загальних принципах ідентифікації торгових одиниць розроблено блок-схему вибору структури глобального номера торгової одиниці. З метою уникнення грубих порушень у процесі маркування виробів штрихкодовими позначками запропоновано алгоритм вибору штрихкодової символіки. За допомогою степеневої, експоненціальної та поліноміальної функції шостого степеня побудовано апроксимацію кількості товарів, маркованих штрих-кодами EAN, і числа підприємств-учасників даної системи. Запропоновано рекомендації щодо забезпечення якості штрихкодового маркування вітчизняних товарів, що дозволить уникнути фальсифікації та недостовірності їх ідентифікації на всіх етапах проходження товару від виробника до споживача. Розроблено структурну модель реалізації стратегії застосування штрихкодових технологій на вітчизняних підприємствах як відкритої системи, в основу якої покладено комплексний підхід щодо впровадження проектів на базі стандартів EAN*UCC. Розглянуто бізнес-модель безперервного постачання товарів із застосуванням стандартів ЕОД, яка дозволить значно скоротити обсяг паперової роботи, організаційні видатки товаровиробника, покращати якість бізнес- і логістичних даних, прискорити обіг капіталів, зменшити обсяг товарних запасів на підприємстві. Наведено проект оптимізації процесів постачання та торгівлі з використанням електронних повідомлень на базі синтаксису UN/EDIFACT.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-44 +
Шифр НБУВ: РА325581

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Чуприна Л.В. 
Організаційно-економічні передумови розвитку процесів роздержавлення та приватизації промислових підприємств в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.В. Чуприна ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми роздержавлення та приватизації. Надано методичні рекомендації щодо формування механізму приватизації промислових підприємств України. Уточнено поняття "приватизація", яке характеризує процес переходу від державної власності до приватної за вітчизняних умов на основі виявлення рушійних сил процесу, а також визначено необхідні умови для його протікання. Розглянуто необхідність радикальних заходів щодо зміни форм, методів та стилю управління підприємством у післяприватизаційний період. Проаналізовано розвиток оренди державних підприємств та акціонерної форми господарювання. Розглянуто позитивні та негативні риси вказаних форм підприємництва, визначено фактори, які сприяють їх розвитку в економіці України. Обгрунтовано необхідність післяприватизаційної підтримки підприємств через відповідні ринкові структури з залученням банків, страхових і консалтингових фірм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-4
Шифр НБУВ: РА310171 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Рябченко О.В. 
Приватизація у промисловому секторі економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.В. Рябченко ; Дніпропетр. держ. ун-т. — Д., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено сукупність теоретичних, методологічних і практичних проблем приватизації державного майна та формування мотиваційних механізмів відродження, а також розвитку виробничо-інвестиційних спроможностей об'єктів власності у різні періоди трансформації їх майнового наповнення. Встановлено суть та природу приватизації державного майна та розроблено цілісну концепцію індивідуальної трансформації державної власності у приватну. Обгрунтовано принципи та ознаки структурування приватизаційних процесів, що на відповідному рівні управління визначають механізми здійснення конкретного виду трансформації власності. Оцінено процеси реформування власності та розроблено нову періодизацію приватизації в Україні. Запропоновано методику реалізації елементів концепції виробничо-інвестиційної моделі приватизації в електроенергетиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)300-4
Шифр НБУВ: РА310435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Король Б.О. 
Регулювання розвитку конкуренції на основі товарної диверсифікації виробництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Б.О. Король ; Укр. держ. ун-т вод. госп-ва та природокористування. — Рівне, 2004. — 19 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні засади розвитку конкуренції та диверсифікації. Обгрунтовано вибір товарної диверсифікації як одного з чинників розвитку ринку в напрямку досконалої конкуренції. Розроблено новий інструментарій в оцінюванні рівня конкуренції між суб'єктами ринку, який адаптовано до оцінювання товарної диверсифікації. На прикладі ринків продовольчих товарів розроблено алгоритм вибору та реалізації стратегії диверсифікації, поширено методичні засади "портфельної" теорії у раціональному формуванні виробничого портфеля, а також методичні рекомендації щодо вибору прийнятних організаційних форм суб'єктів господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-13 + У9(4УКР)300-43 +
Шифр НБУВ: РА330514

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського