Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (115)Книжкові видання та компакт-диски (112)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)315.441.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 20
Представлено документи з 1 до 20

      
1.

Паливода К.В. 
Грошові ресурси та фінансові механізми капітального інвестування у житлове будівництво: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / К.В. Паливода ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 38 с. — укp.

Досліджено еволюцію інвестиційного процесу під впливом сутнісних змін грошей і розроблено механізми формування грошово-фінансових ресурсів на житлове будівництво. З'ясовано, що інвестиції втратили матеріальну основу та набули ірраціональних характеристик. Доведено, що матеріальну сутність зберігають капітальні інвестиції як вкладення у нарощування національного багатства. Показано, що можливість створення грошей зробила емісію інвестиційним джерелом. Доведено, що мобілізація власних інвестиційних коштів та їх спрямування у житлове будівництво здатні забезпечити стабільне економічне зростання в Україні, внутрішній ринок збуту для національного виробника, зайнятість працездатного населення та знизити зовнішньоекономічну залежність економіки. Обгрунтовано оптимальні механізми акумуляції грошових ресурсів та їх спрямування на будівництво житла в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20-56
Шифр НБУВ: РА372473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Любаров В.М. 
Державна політика щодо стратегії розвитку галузі (на прикладі підприємств будівельних матеріалів та житлового будівництва): Автореф. дис... канд. наук з державного управління: 25.00.05 / В.М. Любаров ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Визначено й обгрунтовано нові методичні підходи до впровадження державної політики щодо стратегії розвитку підприємств галузі житлового будівництва та будівельних матеріалів. Досліджено можливість визначення оптимальних варіантів упровадження економічної політики в будівельній галузі та вирішення житлової проблеми в Україні. Обгрунтовано комплекс методик для виконання нової функції управління "обгрунтування державної стратегії розвитку галузі". Проаналізовано перспективу галузевого ринку до 2010 р., складено прогноз попиту на житло для визначення стратегії розвитку галузі та запропоновано нові методичні підходи до прогнозування платоспроможного попиту на сегментації ринку. Використано досвід зарубіжних країн за умов перехідної економіки та реформування управління галуззю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.2-21 + У9(4УКР)315.441.2-21
Шифр НБУВ: РА312255 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Чалий І.Г. 
Довірче управління майном в системі житлового будівництва: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.Г. Чалий ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

На базі концептуально-методичного узагальнення управління майном у житловому будівництві розроблено концептуальні засади інформаційно-аналітичного забезпечення довірчого управління майном у системі житлового будівництва. Проаналізовано існуючі схеми інвестування в нерухомість на ринку первинного житла. Запропоновано алгоритм проектування інтегрального рейтингу надійності забудовника за умов застосування механізмів довірчого управління. Систематизовано фінансові показники оцінювання управителів фонду фінансування будівництва. Вдосконалено інформаційно-аналітичне забезпечення учасників схем довірчого управління майном у житловому будівництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20-21 +
Шифр НБУВ: РА364867

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Бичков О.П. 
Економічні механізми та фактори відтворення житла в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / О.П. Бичков ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Показано, що житлове будівництво в Україні розвивається повільно та не забезпечує населення житловою площею згідно з попитом на житло. Головними факторами відтворення житла в Україні є інвестиції, доходи населення, кредитоспроможність банків. Зауважено, що велике значення для обгрунтування наукових результатів щодо створення моніторингу відтворення житла має системний підхід. З його використанням створено економічні залежності між показником введення в експлуатацію житлових будинків і факторами та з'ясовано, що значний вплив на розвиток житлової сфери мають інвестиції, доходи населення та структури квартир у багатоквартирних будинках. Зазначено, що вартість житла у значній кількості регіонів України не має впливу на платоспроможний попит на житло, найменший розвиток житлової сфери відбувається за державної форми власності. У престижних регіонах України (Києві, Севастополі, Дніпропетровській області) попит на житло зростає незалежно від фактора підвищення ціни за 1 кв. м житлової площі. Зроблено висновок, що поступово відбувається розвиток ринкових відносин в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.2 + У9(4УКР)441.20-96 +
Шифр НБУВ: РА340105

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Богдан Н. М. 
Житлово-будівельний комплекс в системі розвитку регіону: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Н. М. Богдан ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2011. — 21 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено теоретико-методичні положення та практичні рекомендації щодо визначення взаємовпливу функціонування житлово-будівельного комплексу (ЖБК) і розвитку регіону. Удосконалено теоретичні засади визначення галузевих факторів впливу на розвиток регіону, що враховують їх взаємозалежність з параметрами інвестиційної привабливості регіону та дозволяють розглядати комплекс факторів галузевого впливу як складову системи розвитку регіону. Набули подальшого розвитку методичні основи визначення цільових завдань щодо підвищення рівня інвестиційної привабливості регіону, що передбачають систематизацію та групування комплексу параметрів його інвестиційної привабливості за ступенем їх впливу на оцінку інвестиційної привабливості регіону. Розроблено напрями розвитку ЖБК через залучення додаткових внутрішніх інвестиційних ресурсів регіону до житлового іпотечного кредитування. Доведено вплив такого розвитку за рахунок залучення додаткових джерел на підвищення інвестиційної привабливості регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.154.412.0 + У9(4УКР)315.441.20
Шифр НБУВ: РА383635 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Пінчук Ю.Б. 
Зменшення ризиків приватних інвесторів при фінансуванні житлового будівництва через фонди фінансування будівництва (ФФБ): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю.Б. Пінчук ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Виявлено, що прийняття рішення щодо інвестування за застосування фондами фінансування будівництва (ФФБ) повинно складатись з двох стадій, а саме: на першій стадії управляючий обирає інвестиційний проект та його ініціатора та власника - забудовника, на другій стадії вибір об'єкта інвестування проводить інвестор. Визначено принципи вибору та розроблено модель вибору керувачем забудовника, запропоновано принципи, модель і методику вибору інвестором об'єкта інвестування. Розроблено систему контролю за передумовами виникнення інвестиційних ризиків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20-56-99
Шифр НБУВ: РА371165 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Гупало 
Методика обгрунтування техніко-економічних показників інвестиційних будівельних проектів по зведенню житлово-цивільних об'єктів на стадії передпроектного аналізу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / Ольга Юріївна Гупало ; Придніпровська держ. академія будівництва та архітектури. — Д., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)315.441.2-33
Шифр НБУВ: РА315927

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Левіт Л.Г. 
Моніторинг розвитку житлового будівництва в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / Л.Г. Левіт ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше для галузі житлового будівництва розроблено науково-обгрунтовану комплексну систему економетричних залежностей для визначення та прогнозування введення в експлуатацію житлових будинків з урахуванням впливу соціально-економічних і фінансових факторів за різних форм власності, які існують за сучасних ринкових умов України та впливають на розвиток житлового будівництва. Дану систему запропоновано розглядати як науково-методологічну та розрахунково-інформаційну базу для здійснення моніторингу розвитку житлового будівництва в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.2 +
Шифр НБУВ: РА329591

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Данилова Т.В. 
Обгрунтування доцільності реконструкції житлових будинків на доінвестиційній стадії управління проектами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / Т.В. Данилова ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2001. — 18 с. — укp.

Наведено методику обгрунтування доцільності реконструкції житлових будинків з урахуванням організаційно-економічних аспектів взаємодії учасників інвестиційного процесу. Проаналізовано види реконструкції житлових будинків. Запропоновано науковий підхід до вибору стратегії, видів і засобів реконструкції. За результатом економіко-статистичного моделювання отримано парні та багатофакторні моделі, що враховують можливість оцінки впливу різноманітних комбінацій організаційно-технічних та економічних факторів на тривалість, вартість і трудомісткість реалізації проекту реконструкції житлових будинків. На підставі отриманих результатів розроблено методику обгрунтування доцільності реконструкції житлових будинків. Надано кількісну оцінку фінансової реалізації проекту реконструкції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.2 + У9(4УКР)315.441.2
Шифр НБУВ: РА315407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Сейдаметова Л.Д. 
Оптимізація організаційно-економічного механізму управління інвестиціями в житловому будівництві: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Л.Д. Сейдаметова ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано соціально-економічні та політичні завдання Програми розселення та облаштування депортованих народів. Обгрунтовано необхідність оптимізації організаційно-економічного механізму управління інвестиціями у житловому будівництві. Досліджено теоретичні та методичні засади інвестиційних процесів у будівництві житла для репатріантів. Обгрунтовано методичні засади дослідження організаційно-економічного механізму й оптимізації інвестиційного процесу в будівництві за Програмою розселення та облаштування депортованих народів у Автономній Республіці Крим. Проаналізовано сучасний стан, проблеми розвитку та реалізації інвестиційних проектів у будівництві житла для репатріантів. Розроблено алгоритм і запропоновано інтегральні показники оцінювання інвестиційних проектів у сфері житлового будівництва. Розроблено організаційно-економічний механізм, концепцію та Програму іпотечного кредитування житла для репатріантів, оптимізаційні моделі інвестиційного механізму та стратегію ефективного управління інвестиційними ресурсами у житловому будівництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20-56-21 +
Шифр НБУВ: РА355490

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Тимофєєв Ю.Е. 
Організаційні структури корпоративних холдингових груп у житловому будівництві в сучасних умовах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / Ю.Е. Тимофєєв ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено концепцію інтегрованої системи (ІС) "Корпоративна холдингова група (КХГ) - Система організації іпотечного будівельного інвестування (СОІБІ)", базуючись на якій створено: загальну модель ІС "КХГ - СОІБІ", цільову модель ефективності ІС "КХГ - СОІБІ", організаційно-функціональну модель КХГ, структурно-організаційну модель СОІБІ. Запропоновано алгоритм побудови структури управління КХГ за функціями (разом зі структурними рішеннями, розробленими на його основі) й методику структурно-функціонального проектування та управління СОІБІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245 + У9(4УКР)315.441.21 +
Шифр НБУВ: РА340294

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Коваленко О.М. 
Організаційно-економічні механізми регулювання процесу відтворення житла в умовах ринкових трансформацій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.М. Коваленко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Вивчено питання формування в Україні ефективної системи впровадження ринкових засад і дієвих форм організації та управління процесом відтворення житла, його експлуатації, утримання та обслуговування. Досліджено головні напрями державного регулювання розвитку житлового сектора, демонополізації житлово-комунального господарства, створення конкурентного середовища, ринку житла та житлових послуг. Розроблено пропозиції щодо структурно-функціонального удосконалення управління житловим сектором, впровадження ефективного механізму інвестування відтворення житла та створення економічних умов для збільшення обсягів житлового будівництва, прискорення добудови незавершених житлових будинків та реконструкції, ремонту та модернізації житлового фонду старої забудови. Обгрунтовано основні положення щодо удосконалення соціальних стандартів рівня та якості житла, прискорення розвитку інвестиційного та будівельного комплексів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.20 + У9(4УКР)315.441.20
Шифр НБУВ: РА313565 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Гаєвська В.О. 
Система управління проектами реформування і розвитку житлово-будівельних кооперативів та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / В.О. Гаєвська ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2006. — 22 с. — укp.

Розроблено науково-методичне та практичне забезпечення управління проектами реформування житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для їх подальшого розвитку та ліквідації системної кризи. Вперше розроблено специфічну дворівневу керовану організаційно-технічну систему Базовий проект - монопроекти для управління проектами реформування та розвитку ЖБК та ОСББ, що знижує витрати та прискорює їх реалізацію. Створено модель даної системи з двома рівнями управління: на першому рівні - базовим проектом, на другому - монопроектами реформування та розвитку ЖБК та ОСББ. Встановлено критерії оцінки компетентності та знань проектних менеджерів і керівників ЖБК, ОСББ, необхідні для ефективного управління проектами реформування та розвитку даних структур. Удосконалено структурні моделі проектів реформування та розвитку ЖБК та ОСББ, розроблено підпроекти формування їх соціальних і технічних підсистем. Створено модель системи аналізу реалізованості монопроектів реформування конкретних ЖБК, ОСББ. Запропоновано методику моніторингу стану технічних підсистем ЖБК, ОСББ та інформаційні технології управління їх соціальними та технічними підсистемами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.218-183-21 +
Шифр НБУВ: РА348022

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Вень Мінмін 
Стратегія і тактика інтенсифікації житлового будівництва як складова розвитку виробничих сил регіону: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Вень Мінмін ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Сформовано механізм оцінювання рентабельності будівельних підприємств, що здійснюють житлове будівництво на підставі забезпечення відповідності об'єктів будівельного виробництва потужностям регіональних будівельних організацій. Розроблено оптимізаційні моделі інвестиційного механізму та стратегію ефективного управління інвестиціями в житловому будівництві на регіональному рівні. Удосконалено методику розрахунку інвестиційної привабливості житлового будівництва в регіоні, організаційно-економічний механізм формування регіональної житлової політики на підставі реалізації концептуального підходу до забезпечення житлом, економіко-математичну модель мультиплікатора житлових інвестицій з урахуванням особливостей регіонів за умов перехідних економік, методику використання за незмінної схильності до споживання формули статичного мультиплікатора для визначення величини динамічного мультиплікатора, механізм регулювання житлового ринку як організуючої системи, напрями застосування високої привабливості інвестування нового житлового будівництва з точки зору подолання спаду в національній економіці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.154.42 + У049(5КИТ)683.154.42 + У9(4УКР)315.441.20 + У9(5КИТ)315.441.20
Шифр НБУВ: РА376705 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Вень Мінмін 
Стратегія і тактика інтенсифікації житлового будівництва як складова розвитку виробничих сил регіону: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Вень Мінмін ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Сформовано механізм оцінювання рентабельності будівельних підприємств, що здійснюють житлове будівництво на підставі забезпечення відповідності об'єктів будівельного виробництва потужностям регіональних будівельних організацій. Розроблено оптимізаційні моделі інвестиційного механізму та стратегію ефективного управління інвестиціями в житловому будівництві на регіональному рівні. Удосконалено методику розрахунку інвестиційної привабливості житлового будівництва в регіоні, організаційно-економічний механізм формування регіональної житлової політики на підставі реалізації концептуального підходу до забезпечення житлом, економіко-математичну модель мультиплікатора житлових інвестицій з урахуванням особливостей регіонів за умов перехідних економік, методику використання за незмінної схильності до споживання формули статичного мультиплікатора для визначення величини динамічного мультиплікатора, механізм регулювання житлового ринку як організуючої системи, напрями застосування високої привабливості інвестування нового житлового будівництва з точки зору подолання спаду в національній економіці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.154.42 + У049(5КИТ)683.154.42 + У9(4УКР)315.441.20 + У9(5КИТ)315.441.20
Шифр НБУВ: РА376705 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Вень Мінмін 
Стратегія і тактика інтенсифікації житлового будівництва як складова розвитку виробничих сил регіону: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Вень Мінмін ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Сформовано механізм оцінювання рентабельності будівельних підприємств, що здійснюють житлове будівництво на підставі забезпечення відповідності об'єктів будівельного виробництва потужностям регіональних будівельних організацій. Розроблено оптимізаційні моделі інвестиційного механізму та стратегію ефективного управління інвестиціями в житловому будівництві на регіональному рівні. Удосконалено методику розрахунку інвестиційної привабливості житлового будівництва в регіоні, організаційно-економічний механізм формування регіональної житлової політики на підставі реалізації концептуального підходу до забезпечення житлом, економіко-математичну модель мультиплікатора житлових інвестицій з урахуванням особливостей регіонів за умов перехідних економік, методику використання за незмінної схильності до споживання формули статичного мультиплікатора для визначення величини динамічного мультиплікатора, механізм регулювання житлового ринку як організуючої системи, напрями застосування високої привабливості інвестування нового житлового будівництва з точки зору подолання спаду в національній економіці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.154.42 + У049(5КИТ)683.154.42 + У9(4УКР)315.441.20 + У9(5КИТ)315.441.20
Шифр НБУВ: РА376705 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Міланин О. В. 
Стратегія розвитку житлового будівництва в умовах зміни характеристик навколишнього середовища: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. В. Міланин ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Проведено аналіз будівельної галузі економіки України, визначено стан, проблеми та перспективи розвитку галузі. Виділено стратегічну складову державного регулювання галузі житлового будівництва. Визначено стратегічні напрями розвитку житлового будівництва в межах системного підходу. Сформульовано основні принципи стратегії адаптації житла до умов навколишнього середовища: кліматична домінанта, деурбанізація, автономізація інфраструктури й енергоефективність, масовість. Проведено аналіз екологічного, соціального, економічного та технологічного детермінант зовнішнього впливу, які визначають стратегію розвитку житлового будівництва в Україні. Вдосконалено підходи до формування технологічної, фінансової та організаційної функціональних стратегій розвитку галузі житлового будівництва. Розроблено рекомендації з комплексної забудови території на прикладі м. Донецьк, які визначають доцільність розвитку окраїн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20
Шифр НБУВ: РА381248 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Дадіверіна Л.М. 
Удосконалення методів оцінки можливості реалізації будівельних проектів в умовах заданих обмежень (на прикладі житлового будівництва): Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / Л.М. Дадіверіна ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2002. — 18 с. — укp.

Удосконалено методи оцінки можливості реалізації будівельних проектів за умов заданих ресурсних та часових обмежень. Висвітлено методи визначення раціональної тривалості виконання робіт на підставі імітаційного моделювання. Розроблено математичні моделі зведення одно- та багатосекційних житлових будинків з різними схемами організації робіт. Запропоновано методи моделювання технологічної та часової послідовності виконання будівельно-монтажних робіт, які дозволяють в автоматизованому режимі оцінювати можливість реалізації будівельних проектів за умов заданих обмежень, розробляти та досліджувати різні варіанти тривалості будівництва. Охарактеризовано метод автоматизованої розробки відповідних планів реалізації проектів та ресурсного забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)315.441.2
Шифр НБУВ: РА317398 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Прав Ю. Г. 
Формування системи ефективної територіальної організації житлового будівництва як складової розміщення продуктивних сил в Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Ю. Г. Прав ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Вдосконалено теоретичні аспекти й уточнено поняття "територіальна організація житлового будівництва". Досліджено комплексну систему багатофакторних економетричних залежностей введення житлових будинків за різними формами власності та підходи щодо формування моделей функціонування системи житлового будівництва. Надано оцінку гостроті житлової проблеми шляхом використання відповідного коефіцієнта в розрізі регіонів України та залежно від його значення проведено групування регіонів. Встановлено систему територіальної організації житлового будівництва, яка передбачає відстеження тенденцій руху факторів територіальної організації з урахуванням сценаріїв розвитку житлового будівництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.154.412.0 + У9(4УКР)315.441.20
Шифр НБУВ: РА373071 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Воськало В.І. 
Формування стратегій розвитку житлового будівництва в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / В.І. Воськало ; НАН України, Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретико-методологічні підходи щодо розробки стратегій розвитку житлового будівництва. Розкрито сутність понять "стратегія житлового будівництва", "сегрегація нового житлового будівництва", "геттоізація", "оазисизація". Визначено джерело поглиблення сегрегації нового житлового будівництва - будівництва нових територіальних житлових утворень різної якості. Визначено особливості житлових гетто й оазисів як територіальних житлових утворень. Розроблено систему принципів формування стратегій житлового будівництва. Встановлено, що чинна житлова політика України не відповідає сучасним вимогам щодо її розвитку як незалежної європейської держави. Обгрунтовано необхідність перегляду тих нормативно-правових актів, які поглиблюють сегрегацію нового житлового будівництва. Проаналізовано проблеми забезпечення населення житлом і здійснення житлового будівництва й обгрунтовано шляхи їх подолання. Висвітлено особливості відображення цих проблем у стратегіях житлового будівництва. Доведено необхідність розробки Національної стратегії житлового будівництва та визначено пріоритетні напрями впровадження інноваційних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20 +
Шифр НБУВ: РА370919 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського