Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (98)Книжкові видання та компакт-диски (102)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)305.851.1-56$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Малишенко К.А. 
Вдосконалення реального інвестування в основні виробничі фонди машинобудівного підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / К.А. Малишенко ; Східноукр. нац. ун-т. — Луганськ, 2001. — 25 с. — укp.

Розглянуто питання вдосконалення відтворення основних виробничих фондів машинобудівного підприємства. Запропоновано ряд теоретичних і методичних рекомендацій щодо організації інвестиційного процесу на підприємстві за умов нестабільного економічного середовища. Запропоновано методику визначення впливу інфляції під час інвестиційного проектування з використанням коефіцієнтів чутливості, а також формулу визначення економічної ефективності лізингових операцій для підприємства лізингоотримувача. Надано рекомендації стосовно створення підсистеми контролінгу величини реальних інвестицій з урахуванням впливу інфляції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56
Шифр НБУВ: РА313276 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Корецька-Гармаш В.О. 
Венчурне інвестування на машинобудівних підприємствах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.О. Корецька-Гармаш ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 21 с. — укp.

Розкрито суть поняття та досліджено види інвестування на машинобудівному підприємстві. Визначено місце та роль венчурного інвестування та показано, що фінансування інноваційних розробок машинобудівних підприємств можливе за рахунок венчурних інвестицій. Визначено характеристики такого інвестування. Виокремлено ознаки, використання яких дозволяє описати його процес. Обгрунтовано послідовність процесу залежно від мети інвестування венчурними інвесторами. Досліджено форми державного регулювання та їх дієвість щодо створення передумов для венчурного інвестування на машинобудівних підприємствах. Установлено зв'язок між мотивами та стимулами праці науково-технічного персоналу на даних підприємствах й обсягом розробленої інноваційної продукції, підготовленої до промислового впровадження. Проаналізовано чинники ризику венчурного інвестування на машинобудівних підприємствах для розробки засобів захисту від його негативного впливу венчурними інвесторами та їх керівництвом. Показано необхідність поділу венчурних інвесторів залежно від мети інвестування. Запропоновано процедуру визначення рівня ризику для традиційних інвесторів з використанням методу сценаріїв за критерієм "доходність - ризикованість", а для інвесторів особливого виду - за рахунок співвідношення між рівнем ризику та витратами від інвестування у разі виникнення різних ситуацій на ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56 +
Шифр НБУВ: РА364059

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Федорова Ю.В. 
Економічна привабливість потенційного учасника промислово-фінансової групи: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.В. Федорова ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Удосконалено теоретичні та методичні підходи щодо визначення інвестиційної привабливості промислового підприємства як учасника промислово-фінансової групи. Розкрито суть поняття "інвестиційна привабливість" промислового підприємства й "ефект синергії" групи та на підгрунті посилення зв'язку цих понять за умов розвитку інтеграційних процесів запропоновано визначення поняття "економічна привабливість" промислового підприємства, яке відображає інвестиційну привабливість підприємства у складі інтеграційної структури з урахуванням прогнозування ефекту синергії від взаємодії її учасників. Запропоновано класифікацію інвестицій за ознакою "довжини хвилі" інвестиційного піднесення, що визначається бюжетним, соціальним і екологічними ефектами в суміжних галузях та у країні, промислово-фінансові групи (ПФГ) визначено як "крапку зростання" інвестиційного піднесення. Досліджено особливості розвитку машинобудівних підприємств за умов посилення інтеграції промислового та фінансового секторів економіки. Визначено інвестиційний, операційний, управлінський та комутаційний ефекти як складові синергії, що можуть бути у ПФГ з вертикальною промисловою інтеграцією. Узагальнено методичні підходи до оцінювання інвестиційної привабливості промислового підприємства та запропоновано рекомендації щодо визначення економічної привабливості машинобудівного підприємства, що дозволяють прогнозувати ефект синергії у ПФГ шляхом проектування грошових потоків учасників групи. Досліджено механізм функціонування машинобудівних підприємств у складі ПФГ і розроблено рекомендації стосовно підвищення ефективності взаємодії її учасників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56 + У9(4УКР)292.3-56 +
Шифр НБУВ: РА366603

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Подольчак Н.І. 
Економічне оцінювання та розвиток лізингової діяльності машинобудівного підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Н.І. Подольчак ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 24 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми становлення та розвитку лізингового ринку України. Розроблено теоретичні положення та прикладні рекомендації щодо удосконалення процесу надання лізингових послуг машинобудівними підприємствами. Розширено перелік основних функцій лізингу, систематизовано світовий і вітчизняний досвід використання лізингових схем для оновлення основних фондів, досліджено основні проблеми вітчизняного лізингового ринку. Удосконалено організаційно-управлінські структури лізингодавців, доповнено класифікацію внутрішніх ризиків лізингової діяльності. Обгрунтовано методичні рекомендації щодо оцінювання платоспроможності машинобудівних підприємств, поділу їх на класи за рівнем фінансового стану та визначення інтегральних показників на підставі використання методів головних компонент і дискримінантного аналізу. Із застосуванням методів сценаріїв і нечітких множин обгрунтовано методологічні рекомендації щодо вибору стратегій надання лізингових послуг машинобудівними підприємствами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-562.31 +
Шифр НБУВ: РА369445

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Скворцов І.Б. 
Економічне оцінювання та управління інвестиційною діяльністю машинобудівного підприємства: теорія, методологія, механізми: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / І.Б. Скворцов ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 42 с. — укp.

Досліджено аспект економічного оцінювання й управління ефективністю інвестиційного процесу на окремому підприємстві та у галузі. Запропоновано нові методологічні підходи до моделювання та дослідження інвестиційного процесу з використанням методів аналітичної економетрії. Показано недоліки традиційних методів моделювання (методології виробничих функцій) і визначення ефективності інвестицій (методики чистої приведеної вартості та приведених витрат). Розвинуто теорію ефективності капітальних вкладень. Запропоновано нові методологічні підходи до визначення ефективності інвестиційного проекту з урахуванням чинника часу - розрахункового періоду експлуатації основних фондів. Розроблено систему показників для опису інвестиційного процесу, яка грунтується на запропонованому категорійному апараті аналітичної економіки. Визначено й обгрунтовано застосування найзагальнішого економічного константного показника "інвестиційна норма прибутку". Показано доцільність його використання для визначення, планування та регулювання ефективності інвестиційного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56-21 +
Шифр НБУВ: РА359664

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Симак А. В. 
Інвестиційна політика машинобудівного підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А. В. Симак ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 23 с. — укp.

Проаналізовано інвестиційну політику машинобудівних підприємств. Обгрунтовано шляхи вдосконалення інвестиційної політики машинобудівного підприємства. Вперше введено у науковий обіг поняття таксономічного рівня інвестицій машинобудівного підприємства. Запропоновано виконувати кодування технологій і місць простору за критерієм чинників розташування. Розглянуто метод обгрунтування вибору оптимального варіанта інвестування. Вдосконалено наукову термінологію у сфері обгрунтування вибору оптимальних інвестиційних рішень, зміст поняття "конкурентоспроможність підприємства" й ідентифікацію чинників територіальної диференціації витрат виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56-18
Шифр НБУВ: РА371798 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Непогодіна Н.І. 
Інвестиційна стратегія в управлінні розвитком промислового підприємства (на прикладі машинобудівної галузі): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Н.І. Непогодіна ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2009. — 19 с. — укp.

Розвинуто науково-теоретичні положення, розроблено й обгрунтовано методичні та практичні рекомендації щодо формування інвестиційної стратегії виробничого підприємства у контексті реалізації стратегії розвитку. Розкрито суть категорій "збалансований розвиток підприємства", "інноваційно-інвестиційний потенціал підприємства". З використанням системного й еволюційного підходу висвітлено проблему управління інвестиційними процесами у контексті життєвого циклу підприємства. Проведено структурно-динамічний аналіз зазначених процесів у галузевому та регіональному розрізі. Досліджено характеристики та детермінанти інвестиційних стратегій машинобудівних підприємств Автономної Республіки Крим. Сформульовано методичні підходи до розробки інвестиційної стратегії управління розвитком підприємства. На базі інституціональної економічної теорії та теорії ігор розглянуто можливості мінімізації інвестиційних ризиків шляхом узгодження інтересів зацікавлених груп. З використанням методів нечітких множин і експертних оцінок визначено структуру інноваційно-інвестиційного потенціалу підприємства як основу вибору його інвестиційної стратегії. Розроблено динамічну модель оцінювання збалансованості розвитку підприємства для моніторингу та коригування цієї стратегії у ході її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56-21 +
Шифр НБУВ: РА362352

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Сігаєва Т. Є. 
Інформаційна взаємодія підприємства з суб'єктами зовнішнього середовища в процесі інвестування: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т. Є. Сігаєва ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено особливості й уточнено види моделей інформаційної взаємодії підприємства з суб'єктами зовнішнього середовища в процесі інвестування, обгрунтовано необхідність їх використання. Уточнено окремі концептуальні положення інформаційної взаємодії промислових підприємств із зовнішнім середовищем в процесі інвестування. Удосконалено методичного забезпечення з оцінювання: інвестиційної привабливості машинобудівних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56
Шифр НБУВ: РА376158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Гвоздецька І.В. 
Комплексне оцінювання інвестиційної привабливості промислових підприємств (на прикладі підприємств машинобудування): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.В. Гвоздецька ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельницький, 2009. — 19 с. — укp.

Розглянуто та систематизовано погляди науковців на поняття "інвестиція", "інвестиційна привабливість підприємства", "маркетинговий потенціал підприємства", "маркетингова привабливість". Визначено методичні підходи до оцінювання інвестиційної привабливості. Доведено доцільність комплексного підходу до оцінки інвестиційної привабливості, та необхідність поряд з фінансово-економічними методами оцінювання інвестиційної привабливості об'єкта інвестування використовувати маркетингові, такі як SWOT- і портфельний аналіз. Розроблено матричний підхід для наочного представлення інвестиційної привабливості досліджуваних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56 +
Шифр НБУВ: РА368937

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Дашко І. М. 
Методи та показники оцінювання ризикованості інвестиційної діяльності машинобудівних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. М. Дашко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 25 с. — укp.

Розроблено теоретико-методичні засади та практичні рекомендації щодо формування системи показників та методів оцінювання ризикованості інвестиційної діяльності машинобудівних підприємств. Обгрунтовано метод прийняття раціональних інвестиційних рішень з урахуванням чинника ризику. Удосконалено методичні підходи до оцінювання ризикованості інвестування коштів у власний та позичковий капітали підприємств, а також процедуру оцінювання ризикованості й обгрунтування доцільності реалізації інвестиційних проектів, які планує здійснити машинобудівне підприємство. Розвинуто способи класифікації чинників ризикованості інвестиційної діяльності підприємств, факторні методи аналізу рівня інвестиційного ризику машинобудівних підприємств, а також механізм інформаційного забезпечення прийняття інвестиційних рішень на машинобудівному підприємстві завдяки розширенню бази показників, на підставі яких оцінюється ризикованість цих рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56-99
Шифр НБУВ: РА380578 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Гурочкіна В. В. 
Механізми залучення та використання іноземних інвестицій на підприємствах машинобудування: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. В. Гурочкіна ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельницький, 2011. — 20 с. — укp.

Визначено сутність, значення та види іноземних інвестицій, проблеми формування інвестиційного клімату в Україні, особливості залучення та використання іноземних інвестицій на промислових підприємствах. Оцінено вплив іноземного капіталу на зростання вартості бізнесу. Розраховано економічну ефективність іноземних інвестицій на підприємствах машинобудування Вінницької області. Обгрунтовано інтегральний показник, в якому найбільш важливими складовими є коефіцієнт реінвестування, коефіцієнт оборотності активів і рентабельність інвестицій. Розглянуто створення системи інвестиційного промоутингу, відбору та реалізації інвестиційних проектів, баланс економічної безпеки за умов відкритості економіки для іноземних інвестицій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56
Шифр НБУВ: РА379463 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Листопад О. П. 
Моделі та методи інвестиційної політики розвитку інформаційного капіталу машинобудівного підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / О. П. Листопад ; НАН України, МОН України, Міжнар. ННЦ інформ. технологій і систем. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Вирішено науково-технічну задачу розробки моделей, методів та алгоритмів формування ефективної інвестиційної політики розвитку інформаційного капіталу для реалізації нових підходів у побудові сучасних систем управління машинобудівним підприємством за умов глобальної економіки. Запропоновано методику формування оптимальної програми та бюджету розвитку інформаційного капіталу за умов обмежених фінансових ресурсів з урахуванням збалансованого фінансування на розробку прикладної складової (ПЗ) та відповідної вимоги ПЗ системно-технічної платформи (СТП). Розроблено математичну модель та алгоритм вибору проектів створення програмного забезпечення максимально впливаючи на ключові показники ефективності бізнес-процесів підприємства та забезпечуючи високий коефіцієнт повернення інвестицій. У разі цього досягається раціональне використання трудових ресурсів розробників ПЗ. Запропоновано модель взаємодії та взаємовпливу інформаційних систем бізнес-процесів, технологічної складової інформаційного капіталу (СІК) та ключових показників діяльності підприємства. Розрахунок вихідних даних з кожної величини необхідних для реалізації програм розвитку прикладної складової інформаційного капіталу ресурсів СТП здійснюється з використанням математичних методів множинної регресії, прогнозування та визначення кореляцій. Розроблено комплекс функціональних, логічних, оптимізаційних моделей й інформаційних технологій побудови багаторівневої, наскрізної системи управління, що включає об'ємне, календарне й оперативне управління виробництвом. Встановлено систему формування планових показників і моніторингу фактичного досягнення поставлених стратегічних цілей інноваційного сталого розвитку машинобудівного підприємства з використанням WEB-технологій та розвиненою інформаційно-обчислювальною мережею, що має розподілену телекомунікаційну, програмну, інформаційну й організаційну інфраструктуру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56 ф121
Шифр НБУВ: РА382304 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Котиш О. М. 
Оцінка інвестиційної вартості підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. М. Котиш ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні положення та розроблено практичні рекомендації щодо формування й оцінювання інвестиційної вартості підприємства (ІВП) машинобудівної галузі України. Проаналізовано наслідки постприватизаційних процесів, які відбувалися в Україні 1991 - 2009 рр. Обгрунтовано вибір ІВ як показника, що комплексно характеризує діяльність підприємства та дозволяє економічно обгрунтувати залучення іноземного капіталу в розвиток підприємства. Встановлено доцільність застосування комбінованого підходу щодо оцінювання ІВП. Систематизовано фактори формування ІВП за такими класифікаційними ознаками як місце виникнення, період дії, характер визначення, ступінь впливу, характер впливу. Сформовано систему внутрішніх факторів формування ІВ: матеріально-технічних і фінансових ресурсів, людського й організаційного капіталу. Запропоновано методичні положення щодо оцінювання рівня впливу зовнішніх факторів на формування машинобудівного ІВП. Побудовано тривимірну матрицю позиціонування інтегрального показника рівня впливу зовнішніх факторів на ІВП. Запропоновано методичний підхід до комплексного оцінювання ІВП. Вдосконалено методичне забезпечення прогнозування величини інвестиційної вартості підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56-862
Шифр НБУВ: РА380415 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Лещук Г. В. 
Оцінювання ефективності інвестиційних проектів машинобудівних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Г. В. Лещук ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельницький, 2011. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукового завдання - розроблення теоретичних положень і прикладних рекомендацій щодо оцінювання ефективності інвестиційних проектів машинобудівними підприємствами. Викладено теоретичні та прикладні результати сприятимуть активізуванню інвестиційної діяльності та підвищенню ефективності реалізування інвестиційних проектів машинобудівних підприємств, оновленню використовуваних технологій тощо. Розроблено науково обгрунтовані теоретичні аспекти та практичні рекомендації щодо оцінювання ефективності інвестиційних проектів машинобудівних підприємств. Уточнено сутність поняття "інвестиційний проект". Проаналізовано сучасні підходи щодо оцінювання ефективності інвестиційних проектів підприємств і розроблено модель діагностики в системі реалізування інвестиційних проектів. Запропоновано методичний підхід щодо розрахунку ставки дисконтування грошових потоків інвестиційного проекту з технологічного переозброєння підприємств машинобудування. Встановлено структурно-логічний підхід оцінювання ефективності інвестиційних проектів підприємств машинобудування. Проведено оцінювання ризиків інвестиційних проектів машинобудівного підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56
Шифр НБУВ: РА382306 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Гришко В. А. 
Оцінювання та управління інвестиційно-інноваційним потенціалом машинобудівних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. А. Гришко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 25 с. — укp.

Розроблено теоретико-методичні засади та практичні рекомендації щодо вдосконалення процесів оцінювання й управління інвестиційно-інноваційним потенціалом машинобудівних підприємств. З'ясовано місце та роль інвестиційно-інноваційного потенціалу у загальному економічному потенціалі машинобудівного підприємства. Вдосконалено методичні засади аналізування чинників, які визначають поточний та перспективний рівні інвестиційно-інноваційного потенціалу машинобудівних підприємств. Розроблено методичні засади кількісного оцінювання поточного рівня інноваційного потенціалу машинобудівного підприємства. Висвітлено методи та моделі встановлення ціни на інноваційну машинобудівну продукцію, управління її якістю та визначення оптимальних обсягів інвестицій у її виробництво. Розвинено методичні засади формування організаційно-економічних механізмів реалізації інвестиційно-інноваційного потенціалу машинобудівних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55-21 + У9(4УКР)305.851.1-56-21
Шифр НБУВ: РА380386 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Андріанов Ю.О. 
Оцінювання та формування інвестиційного потенціалу машинобудівних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю.О. Андріанов ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 23 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність розробки системного підходу до оцінювання та формування інвестиційного потенціалу машинобудівних підприємств з метою активізації їх економічного розвитку. Розроблено теоретичні положення та методико-прикладні рекомендації щодо оцінювання та формування інвестиційного потенціалу машинобудівних підприємств з урахуванням ризиків інвестиційної діяльності. Уточнено сутність понять "інвестиційний потенціал", "власні інвестиційні ресурси", "інвестиційна привабливість", "регулювання ризиків інвестиційної діяльності машинобудівних підприємств". Побудовано класифікацію ризиків в інвестиційній діяльності, розглянуто способи та заходи впливу на рівень ризиків інвестиційної діяльності. Обгрунтовано методичні рекомендації щодо оцінювання ризику одержання певних відхилень у процесі визначення рівня інвестиційного потенціалу машинобудівного підприємства. Розроблено структурно-нормативну модель управління процесом формування інвестиційного потенціалу машинобудівних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56
Шифр НБУВ: РА371534 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Рубан В.В. 
Підвищення ефективності реального інвестування на промислових підприємствах України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.В. Рубан ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й вдосконалено методичне забезпечення оцінювання та підвищення ефективності реального інвестування на машинобудівних підприємствах України. Проаналізовано теоретичні підходи, практичний досвід оцінювання ефективності реальних інвестицій. Виявлено основні тенденції розвитку вітчизняних машинобудівних підприємств. Наведено рекомендації щодо державного регулювання з інвестиційної діяльності. Розроблено багатокритеріальний підхід до ранжування інвестиційних проектів, який передбачає використання якісного та кількісних показників. Удосконалено методичне забезпечення щодо підвищення ефективності реального інвестування на базі обгрунтованого економічного оцінювання інвестиційних проектів освоєння випуску нових машин і обладнання, частина яких експортується. Наведені методики передбачають врахування особливостей чинного в Україні механізму повернення ПДВ, а також втрат експортера за рахунок резервування частки виручки на "гарантію якості" машин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56 +
Шифр НБУВ: РА364781

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Сорока М.В. 
Ресурсно-інфраструктурне забезпечення інвестиційної діяльності машинобудівних підприємств на засадах маркетингу і логістики: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / М.В. Сорока ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 25 с. — укp.

Розроблено теоретичні положення й обгрунтовано практичні рекомендації щодо формування ресурсно-інфраструктурного забезпечення інвестиційної діяльності машинобудівних підприємств. Розкрито сутність стратегічного управління інвестиційним розвитком на сучасному етапі, проаналізовано особливості становлення та розвитку машинобудівного комплексу, визначено інвестиційні пріоритети виробників підіймально-транспортного устаткування, проаналізовано тенденції формування їх інвестиційного інтер- та інтрасередовища. Розроблено систему ресурсно-інфраструктурного забезпечення процесу досягнення цілей інвестиційної діяльності цих підприємств, передумовою впровадження якої є інтеграція функцій, методів та інструментів маркетингу, логістики й інвестиційного менеджменту. Наведено рекомендації щодо підготовки машинобудівних підприємств до проведення процедури первинного публічного розміщення цінних паперів, описано етапи й особливості побудови ефективних інфраструктурних зв'язків з іншими учасниками інвестиційного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56 +
Шифр НБУВ: РА368998

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Бойко Б.Є. 
Трансформаційні процеси в житті християнських конфесій на Волині періоду її перебування у складі Російської імперії (1793 - 1917 рр.): автореф. дис... канд. іст. наук: 09.00.11 / Б.Є. Бойко ; ПВНЗ Європ. ун-т. — К., 2009. — 16 с. — укp.

З'ясовано, що після включення Волинської губернії до складу Росії у 1793 р. та впродовж перших десятиліть пріоритетні зусилля царського самодержавства були спрямовані на ліквідацію Уніатської та послаблення позицій Римо-Католицької Церков. Проаналізовано заходи, спрямовані на возз'єднання уніатів з Російською Православною Церквою та розкрито суть масштабних карально-репресивних акцій проти католиків, посиленню яких значною мірою сприяли польські повстання 1831 р. та 1863 - 1864 рр. Доведено, що динаміку та характер трансформаційних процесів у житті християнських конфесій Волинської губернії середини XIX - початку XX ст. значною мірою визначали поселення на теренах Волині німецьких і чеських колоністів, а також поява православно-сектантських угрупувань і старообрядців. Зроблено висновок, що залежно від церковно-історичних обставин трансформаційні процеси в житті християнських конфесій Волині мали особливу динаміку розвитку та змінні пріоритети, однак, в цілому стратегічний курс російської влади упродовж всього періоду здійснення нею політико-адміністративних повноважень на волинських землях характеризувався імперською логікою мислення, що зводилася до уніфікації, зросійщення й оправославлення та мала ідеологічне відображення у триєдиному принципі "Православ'я, самодержавство, народність".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56-21 + У9(4УКР)305.851.1-93-21 +
Шифр НБУВ: РА366630

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Перекрест 
Удосконалення залучення інвестиційних ресурсів машинобудівними підприємствами за допомогою цінних паперів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Тетяна Вячеславівна Перекрест ; Гуманітарний ун-т "Запорізький ін-т держ. та муніципального управління". — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-56 + У9(4УКР)262.292
Шифр НБУВ: РА348332

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського