Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (1039)Книжкові видання та компакт-диски (767)Журнали та продовжувані видання (52)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)291.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 124
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Кудин С.І. 
Акціонерна власність в умовах ринкової трансформації економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / С.І. Кудин ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 20 с. — укp.

Проаналізовано основні підходи щодо визначення поняття "власності", а також погляди видатних представників економічних шкіл на соціально-економічну ефективність форм власності, розглянуто особливості становлення акціонерних товариств та основні тенденції їх розвитку у сучасній економіці. З'ясовано причини затяжного трансформаційного спаду у вітчизняній економіці у 1990-х рр. Особливу увагу приділено аналізу впливу акціювання як способу приватизації на ефективність роботи підприємств. Розглянуто можливості активізації процесу залучення додаткових коштів на приватизовані підприємства за допомогою інструментів фондового ринку, та впровадження дієвих засобів корпоративного управління. Здійснено аналіз поведінки акціонерних товариств різних форм власності та виявлено причини нижчої ефективності виробничої діяльності державних акціонерних товариств. Узагальнено світовий досвід реформування власності та обгрунтовано перспективи формування прогресивної структури власності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6 +
Шифр НБУВ: РА323562

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ревак І.О. 
Акціонерний капітал в умовах ринкової трансформації економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.О. Ревак ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми становлення та розвитку акціонерного капіталу в Україні. Розкрито суть та функції акціонерного капіталу, розглянуто елементи структури капіталу компанії. Проаналізовано елементи прибутковості акцій та обгрунтовано необхідність розвитку акціонерної форми власності як найефективнішої за умов ринкової трансформації економіки України. Запропоновано методику оцінювання інвестиційної привабливості акціонерного товариства та формулу інтегрального показника для визначення ступеня привабливості акціонерного товариства. Досліджено вплив фінансових показників діяльності підприємства на формування ринкової ціни акцій із застосуванням методів регресійно-кореляційного аналізу. Розглянуто особливості формування акціонерного капіталу у перехідних економіках та тенденції його розвитку в Україні. Проаналізовано інвенстиційний потенціал населення та запропоновано напрями активізації акціонерного капіталу в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6
Шифр НБУВ: РА320302 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Пасечник Т.О. 
Акціонерний капітал у інтегрованих корпоративних структурах України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.О. Пасечник ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2004. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні та методологічні положення щодо удосконалення системи структурування й управління акціонерним капіталом в інтегрованих корпоративних структурах (ІКС). Виявлено основні тенденції та закономірності функціонування акціонерного капіталу (АК) великих господарських структур. Створено схему визначення типу української моделі корпоративного управління з урахуванням специфіки АК відносно домінуючих світових моделей. Систематизовано класифікацію ІКС, яка дозволяє встановити рівень розвитку вітчизняних ІКС у порівнянні з зарубіжними та виявити найбільш перспективні напрямки їх діяльності. Запропоновано комплексну методику аналізу АК ІКС, визначено механізми удосконалення системи управління АК. Встановлено доцільність переходу до вертикальної структури АК ІКС з метою економії на витратах у системі контролю над АК. Обгрунтовано необхідність перегляду рівня концентарції капіталу та складу власників відкритих акціонерних товариств з метою підвищення прозорості АК і залучення портфельного й інституціонального інвестора. Визначено напрямки державної підтримки та реформування законодавчого забезпечення функціонування АК в ІКС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6 +
Шифр НБУВ: РА331679

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Морозюк В.В. 
Акціонування державних підприємств як напрямок формування ринкових відносин в перехідній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.В. Морозюк ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

На підставі досліджень акціонування як системи взаємодії та взаємного урахування інтересів держави і нових господарюючих суб'єктів у процесі формування та розвитку акціонерної власності проаналізовано сучасний стан акціонування, його сутність, етапи та вплив на розвиток фондового ринку, інвестиційного і конкурентного середовища. Запропоновано адаптовану до умов сучасного перехідного етапу економіки модель державної політики в сфері інституціональних перетворень, подальшого реформування відносин власності через акціонування. На основі теоретичної розробки й аналізу реальної ситуації практики акціонування та приватизації запропоновано конкретні пропозиції щодо удосконалення їх законодавчої бази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6
Шифр НБУВ: РА312245 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Манойленко О. В. 
Антикризове управління у корпоративному секторі економіки: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / О. В. Манойленко ; Н.-д. центр індустр. пробл. розв. НАН України. — Х., 2010. — 35 с. — укp.

Розроблено наукову концепцію антикризового управління у корпоративному секторі економіки. Проведено причинно-наслідковий аналіз генезису корпоративного сектору економіки України, визначено основні фактори, які його зумовили, досліджено його типологічну структуру. Досліджено фактори, які зумовлюють виникнення та перебіг кризових явищ в економіці України, визначено особливості побудови інституційного середовища щодо формоутворення та взаємодії дисипативних корпоративних структур. Проведено типологізацію державних важелів антикризового управління, які з урахуванням обмежень їх застосування інституційного, фінансово-економічного й організаційного характеру стають підгрунтям для розробки антисипативного механізму державної антикризової політики. Визначено напрямки реформування інституційного механізму відновлення просторової стійкості корпоративних структур, який враховує типологічну неоднорідність корпоративного сектору економіки, причини виникнення кризи, стадії та глибину її перебігу, системно зумовлює прогресивні напрямки виходу суб'єктів господарювання з кризового стану (відновлення платоспроможності). Обгрунтовано методи впливу держави на узгодження цілей суб'єктів системи корпоративного управління у кризовому стані. Запропоновано удосконалення методичного підходу щодо діагностики розгортання кризи, який базується на застосуванні методології "штучного інтелекту", враховує вплив факторів зовнішнього середовища, особливості корпоративних відносин суб'єктів управління, глибину та стадії розвитку кризи у корпоративних структурах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-97-21
Шифр НБУВ: РА376077 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Буй Т.Г. 
Боргові цінні папери у фінансуванні корпорацій: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Т.Г. Буй ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено оцінку застосування боргових цінних паперів українськими корпораціями для залучення коштів на внутрішньому та міжнародних ринках капіталу, обгрунтовано залежність ефективного використання корпоративних боргових цінних паперів від наявності передумов, які враховують розвиненість ринку цінних паперів, корпоративних відносин і фінансової інфраструктури. Доведено необхідність застосування фінансового інжинірингу у борговому фінансуванні, визначено поняття структурованих цінних паперів, запропоновано їх класифікацію та напрями використання у фінансуванні корпорацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93 + У9(4УКР)262.292
Шифр НБУВ: РА372409 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Мельниченко О.С. 
Вдосконалення організаційного механізму управління корпоративними правами держави (регіональний аспект): автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.С. Мельниченко ; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано концептуальні положення державного управління корпоративними правами держави на регіональному рівні та розроблено практичні рекомендації щодо їх впровадження в діяльність органів виконавчої влади. Розглянуто державу як суб'єкт корпоративних відносин. Проаналізовано концептуальні засади управління державною власністю за умов сучасної економіки, механізми участі держави в управлінні підприємствами різної форми власності. Охарактеризовано особливості процесу приватизації в Україні у аспекті їх впливу на формування політики управління державною власністю. Зазначено, що механізмом запровадження в практику управління корпоративними правами держави довірчого управління має бути створення регіональних управляючих компаній, які повинні стати рівноправними учасниками гоподарських процесів і забезпечити ефективне управління державною власністю в регіоні. Розроблено механізм забезпечення результативності управління корпоративними правами держави, процесами приватизації та забезпечення економічно стабільного розвитку регіонів і України в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.01 + У9(4УКР)291.6-21,01 +
Шифр НБУВ: РА358252

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Загарій В.К. 
Відносини акціонерної власності в умовах перехідної економіки (на прикладі промисловості України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.К. Загарій ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Розкрито основні методологічні аспекти сутності промисловості України та її соціально-економічний характер на рубежі XXI ст. Особливу увагу приділено виявленню ефективності функціонування промислових акціонерних товариств наприкінці 1990-х рр. Розроблено концепцію вдосконалення відносин акціонерної власності в країні. Наведено рекомендації щодо вдосконалення системи управління акціонерними товариствами з метою підвищення рівня його економічної ефективності, розвитку демократичних засад і вдосконалення форм реалізації сутності акціонерної власності. На підставі аналізу практики розподільчих відносин у відкритих і закритих акціонерних товариствах промислового сектору економіки України запропоновано механізми та важелі істотного вдосконалення розподілу валового доходу та прибутку акціонерного товариства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)291.6 + У9(4Укр)300-571.1
Шифр НБУВ: РА317135 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Слободяник Н.П. 
Відтворення акціонерного капіталу в трансформаційній економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Н.П. Слободяник ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено проблеми відтворення акціонерного капіталу на сучасному етапі становлення та розвитку акціонерних товариств за умов трансформації економіки України в контексті актуальних тенденцій ринку цінних паперів. Встановлено особливості структури економічних форм реалізації власності. Розроблено механізм фінансування розширеного відтворення акціонерного капіталу на базі таких інструментів, як акції, облігації, варанти, що відіграють досить суттєву роль у функціонуванні інтегрованих корпоративних структур. Удосконалено інструментарій досліджень провідної ролі поглинань у системі механізмів, які формують ефективність акціонерного капіталу, а також участі банків у процесі перерозподілу власності. Визначено основні напрями підвищення ефективності акціонерного капіталу в промисловості України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93 +
Шифр НБУВ: РА354918

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Супрун Н.А. 
Вітчизняна модель корпоративного управління: інституційно-еволюційний аналіз: автореф. дис. ... д-ра екон. наук: 08.00.01 / Н.А. Супрун ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2010. — 34 с. — укp.

Досліджено основні чинники, закономірності й інституційні детермінанти еволюції вітчизняної моделі (ВМ) корпоративного управління (КУ) в ХІХ - початку ХХІ ст. Обгрунтовано визначальну роль інституційно-еволюційної методології у дослідженні історичного розвитку даної моделі. Проаналізовано роль наукових концепцій корпоративізму як чинника розвитку інституту КУ та теоретичного фундаменту формування відповідних міжнародних стандартів (МС). Визначено інституційні бар'єри ефективного розвитку ВМ КУ та стратегічні пріоритети вдосконалення системи реалізації та захисту інтересів учасників корпоративних відносин у відповідності до вимог МС та з урахуванням впливу історично сформованого інституційного середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У02(4УКР)0 + У9(4УКР)291.6-21
Шифр НБУВ: РА370617 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Хоменко І.Б. 
Вплив транснаціональних корпорацій на конкурентне середовище національної економіки: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.02 / І.Б. Хоменко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сучасну сутність транснаціоналізації та розглянуто стратегічні впливи транснаціональних корпорацій (ТНК) на економіку приймаючих країн. Виявлено механізми впливу ТНК на умови формування та параметри конкурентного середовища, оцінено особливості транснаціоналізації української економіки. Проаналізовано регулювання діяльності ТНК і висвітлено шляхи його удосконалення, розроблено модель конкурентної політики держави за умов транснаціоналізації бізнесу. Акцентовано увагу на конкурентному потенціалі українських ТНК і обгрунтовано макроекономічні заходи щодо його ефективної реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.916 + У9(4УКР)291.6 +
Шифр НБУВ: РА370346 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Пархоменко О. С. 
Державне регулювання дивідендної політики підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. С. Пархоменко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні засади державного регулювання дивідендної політики як складової корпоративного управління акціонерних товариств. Обгрунтовано положення про вибір дивідендної політики підприємства відповідно до її функцій. Систематизовано складові механізму державного регулювання дивідендної політики приватних і державних корпоративних підприємств. Доповнено систему оцінки ефективності державного регулювання корпоративного управління. Вдосконалено систему показників оцінки результативності дивідендної політики корпоративних підприємств. Розроблено концептуальну модель регулювання дивідендної політики акціонерних товариств шляхом побудови дворівневої системи цілеспрямованих дій держави й окремого акціонерного товариства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-21
Шифр НБУВ: РА373153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Ногінова Н.М. 
Державне регулювання процесами формування акціонерної власності в перехідній економіці України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Н.М. Ногінова ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2006. — 20 с. — укp.

На підставі вивчення вітчизняної та зарубіжної наукової літератури, практики реформування відносин власності та досвіду різних країн у сфері роздержавлення вперше виявлено тенденції розвитку системи відносин власності за умов перехідної економіки України. Обгрунтовано показники ефективності функціонування акціонерних товариств та шляхи її підвищення. Визначено сутність категорій "роздержавлення" та "приватизація", проаналізовано тлумачення їх співвідношення в різних економічних школах. Досліджено особливості української моделі приватизації. Удосконалено основні методологічні підходи щодо аналізу власності як екомічної категорії, розглянуто сучасні процеси її реформування. Обгрунтовано сутність роздержавлення з урахуванням вимог принципу суперечності, тобто розкрито зміст даної категорії в аспекті матеріально-речового змісту та суспільної форми. Уточнено критерії ефективності акціонерної власності, до яких віднесено насамперед показники фінансового стану підприємства, ефективність корпоративного управління, залучення інвестиційних ресурсів у виробництво й активізацію трудового потенціалу працівників. Висвітлено основні шляхи удосконалення діяльності акціонерних товариств в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-141-21,01 +
Шифр НБУВ: РА348296

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Корягіна Т.В. 
Державне регулювання розвитку корпоративного сектора в Україні: автореф. дис... канд. наук з держ. регулювання: 25.00.02 / Т.В. Корягіна ; Акад. муніцип. упр.. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та розроблено пропозиції щодо удосконалення державного регулювання розвитку корпоративного сектора в Україні. Досліджено можливості визначення корпоративного сектора як об'єкта державного регулювання та проаналізовано зарубіжний досвід регулювання корпоративних відносин на предмет його адаптації до умов України. Розроблено систему мотивів державного регулювання корпоративного сектора за ринкових умов. Визначено ефективність державного регулювання формування корпоративного сектора, а також проблеми регулювання реалізації корпоративної власності в Україні. Показано зв'язок політики державного регулювання корпоративного сектора з пріоритетами розвитку економіки та розроблено регуляторний механізм щодо його вдосконалення. Визначено напрями посилення державного контролю за злиттям суб'єктів господарювання у корпоративному секторі, а також виділено та обгрунтовано основні заходи з підвищення ефективності регулювання корпоративних відносин, у яких необхідне визначення афілійованості осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-21,01 + Х839(4УКР)901.4 + Х819(4УКР)12 +
Шифр НБУВ: РА366943

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Пігуль 
Дивідендна політика як складова сучасної моделі корпоративного розвитку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Наталія Георгіївна Пігуль ; Українська академія банківської справи. — Суми, 2002. — 19 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93
Шифр НБУВ: РА326037

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Бедзай О. В. 
Діагностика ефективності системи корпоративного управління: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. В. Бедзай ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського. — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Удосконалено напрямки експертної діагностики ефективності системи корпоративного управління. Удосконалено науково-методичні підходи до моделювання організаційного й інформаційного забезпечення експертної діагностики у корпоративному середовищі. Запропоновано методику комплексної діагностики ефективності системи корпоративного управління (із застосуванням матриць згортки); методику визначення прогнозного значення комплексного показника ефективності системи корпоративного управління (із застосуванням матриць перехідних вірогідностей); алгоритм діагностики оптимальних заходів покращання рівня ефективності системи корпоративного управління (із застосуванням способу напружених варіантів). Запропоновано уточнене визначення "системи корпоративного управління".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-21
Шифр НБУВ: РА379237 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Сороківська О.А. 
Економічне оцінювання та організування інтегрованих корпоративних структур консорціумного типу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.А. Сороківська ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 26 с. — укp.

Уточнено економічний зміст поняття інтегрованих корпоративних структур та його зв'язок з іншими економічними категоріями (зокрема з поняттям консорціумної структури), розглянуто основні форми інтеграції підприємств у групи, проведено порівняльний аналіз динаміки інтеграційних процесів в Україні та Європі. Запропоновано модель формування інституційної структури консорціуму, уточнено класифікацію інтегрованих корпоративних структур, визначено передумови створення вітчизняних консорціумів та питому вагу консорціумних утворень у розвитку відповідних секторів економіки. Уточнено трактування поняття інтегрального показника розвитку консорціуму, запропоновано методичні положення щодо оцінювання інтегрального показника росту консорціумної структури, здійснено розрахунки інтегральних показників розвитку консорціумів, які функціонують у стратегічно-важливих галузях економіки України, та регіональних консорціумних утворень. Розроблено методичні положення щодо економічного оцінювання величини чистого приросту вартості для кожного підприємства-учасника консорціуму та запропоновано модель поетапного формування консорціуму. Подальшого розвитку набула класифікація підходів щодо оцінювання ефективності корпоративної діяльності консорціуму. Запропоновано конкурентно-цільовий підхід з використанням методів побудови багатомірних діаграм на основі експертних оцінок цільових і нецільових інвесторів, удосконалено функціональну модель розроблення та реалізації цільових комплексних програм за участі консорціуму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-21 +
Шифр НБУВ: РА340242

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Мішура В.Б. 
Економічний зміст мотиваційного механізму корпоративного управління: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / В.Б. Мішура ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Виявлено основні напрями формування, структурні елементи та принципи роботи мотиваційного механізму корпоративного управління. Проаналізовано еволюцію поняття мотивації. Розкрито сутність мотиваційного механізму як цілісної системи взаємообумовлених спонукальних сил і відносин суб'єктів корпоративного управління. Запропоновано визначення мотиваційної системи як суперечливого процесу взаємодії інтересів співзасновників корпорації, її фінансових і нефінансових інвесторів. На підставі вивчення ціннісних орієнтацій суб'єктів корпоративного управління побудовано матрицю відповідності методів мотивації цінностям робітників корпорацій, з використанням якої встановлено ефективність різних методів мотивації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-645 +
Шифр НБУВ: РА357249

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Куліш Г.П. 
Емісійна стратегія відкритих акціонерних товариств: теорія і практика: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Г.П. Куліш ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Висвітлено теоретичні питання економічної природи цінних паперів, подано характеристику їх видів. Досліджено стан сучасного ринку цінних паперів в Україні та його правового забезпечення. Значну увагу приділено обгрунтуванню напрямків удосконалення законодавства щодо операцій з цінними паперами з метою їх ефективного використання в фінансовій практиці підприємств. Узагальнено світовий досвід оцінки вартості компаній та їх капіталу, на основі якого розроблено методику визначення вартості вітчизняних компаній та їх корпоративних цінних паперів. Обгрунтовано висновки про переваги цінних паперів як інструменту залучення фінансових ресурсів на довгостроковій основі. Запропоновано методичні підходи до розроблення емісійної стратегії відкритого акціонерного товариства. Наведено рекомендації щодо поліпшення ефективності розміщення цінних паперів нової емісії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93
Шифр НБУВ: РА312778 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Сагайдак Ю.А. 
Ефективність функціонування акціонерних товариств в економіці України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.А. Сагайдак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Розвинуто понятійно-категоріальний апарат теорії ефективності діяльності підприємства. Обгрунтовано поняття управління ефективністю діяльності акціонерного товариства. Запропоновано розглядати управління ефективністю як процес впливу на складові внутрішнього та зовнішнього середовища, що визначають результати функціонування, узгодженість й інтегрованість інтересів суб'єктів корпоративних відносин, а саме: різних груп фінансових і нефінансових інвесторів з метою максимізації ефекту за відповідного ресурсного потенціалу. Розроблено концепцію визначення рівня ефективності акціонерних товариств, яка передбачає врахування інтересів усіх зацікавлених сторін. Висвітлено шляхи подолання невизначеності у діяльності акціонерного товариства та підвищення ефективності функціонування, базуючись на побудові оптимальної структури капіталу, встановленні механізму нарахування дивідендів та врахуванні інтересів держави як власника корпоративних прав. Обгрунтовано вибір типу дивідендної політики для певної корпорації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-07 +
Шифр НБУВ: РА343192

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського