Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Р121.512$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Горваль А.К. 
Закономірності розвитку мікробіологічних процесів у фасованій воді та умови їх стабілізації: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / А.К. Горваль ; Ін-т гігієни та мед. екол. ім. О.М.Марзеєва АМН України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми якості питної фасованої води в мікробіологічному аспекті. Проаналізовано закономірності розвитку мікроорганізмів у фасованій воді та умови їх стабілізації. Виявлено найбільшу активність мікробіологічних процесів за рахунок гетеротрофних бактерій в перші чотири місяці після виготовлення води, що призвело до накопичення ендотоксинів та продуктів метаболізму. Розглянуто питання використання похідних полігексаметиленгуанідину для обробки тари, що попереджує розмноження мікроорганізмів. Розроблено метод виявлення консервантів у воді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.512 +
Шифр НБУВ: РА339135

Рубрики:

      
2.

Лотоцька О.В. 
Токсиколого-гігієнічне обгрунтування нормативів іонів калію і натрію у питній воді: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / О.В. Лотоцька ; Ін-т гігієни та мед. екології ім. О.М.Марзеєва АМН України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано орієнтовно безпечні рівні іонів калію та натрію у питній воді у гігієнічному аспекті. За умов санітарно-токсикологічного досліду виявлено, що солі калію та натрію у субтоксичних дозах за умов потрапляння з питною водою негативно впливають на організм у піддослідних тварин, що спричинює виникнення синдрому ендогенної інтоксикації та порушення процесів перекисного окиснення ліпідів. Уперше досліджено дію солей калію (калію сульфату) на органолептичні властивості води, процеси самоочищення водоймищ, їх стабільність і трансформацію у водному середовищі. Вивчено їх шкірно-резорбтивну та місцево-подразнювальну дію та токсичність за умов гострого санітарно-токсикологічного експерименту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.512 +
Шифр НБУВ: РА338760

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського