Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (19)Книжкові видання та компакт-диски (59)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=В379.271.5,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Мамикін 
Внутрішній фотоефект в контакті метал- напівпровідник з мікрорельєфною межею поділу: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.01 / Сергій Васильович Мамикін ; НАН України; Інститут фізики напівпровідників. — К., 2000. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.4,022 + В379.271.5,022
Шифр НБУВ: РА310898

Рубрики:

      
2.

Склярчук В. М. 
Вплив домішок перехідних металів на механізми переносу заряду в іонно-електронних розплавах: автореф. дис. ... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.13 / В. М. Склярчук ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2010. — 42 с. — укp.

Досліджено механізми перенесення заряду під час переходу метал-неметал в іонно-електронних розплавах з домішками перехідних металів. У даних розчинах механізм розсіювання електронів змінюється від слабкого до сильного. В широкому інтервалі температур і тисків проведено експериментальні дослідження електропровідності і термоелектрорушійної сили. Запропоновано фізичні моделі, які дозволяють пояснити електронну структуру, електрофізичні та структурно-чутливі властивості під час переходу метал - неметал в іонно-електронних розплавах, а також механізми розсіювання електронів в системах з різним типом взаємодії. Вивчено та рекомендовано до використання як припоїв сплави на основі олова, які, на відміну від сплавів на основі свинцю, є екологічно безпечними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.712,022 + В379.271.5,022
Шифр НБУВ: РА378808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Михайлов В.І. 
Магнітні, транспортні і резонансні властивості самодопійованих та допійованих кальцієм манганітів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.11 / В.І. Михайлов ; НАН України. Донец. фіз.-техн. ін-т ім. О.О.Галкіна. — Донецьк, 2005. — 21 с. — укp.

Відзначено, що цей ефект сильніше виявляється у плівкових зразках. Проведено порівняння впливу тиску та магнітного поля на транспортні властивості керамічних і плівкових зразків манганітів з надлишком марганцю, що мають однакову сполуку. Установлено наявність лінійного підвищення температури Кюрі та більш інтенсивного переходу метал-діелектрик під тиском. Зроблено висновок, що ефекти тиску та магнітного поля більшою мірою виявляються у плівкових зразках, ніж у кераміках. Для манганітів з надлишком марганцю такі дослідження проведено вперше.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.5,022 + В379.373,022 +
Шифр НБУВ: РА340878

Рубрики:

      
4.

Северин В.С. 
Механізми світлочутливості системи халькогенідний склоподібний напівпровідник - метал: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.С. Северин ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Визначено, що властивості світлочутливої системи халькогенідний склоподібний напівпровідник (ХСН) - метал обумовлює потенціальний бар'єр на межі ХСН - метал, який має гальванічну та електронну складові. Встановлено, що зміна електронної складової бар'єра визначається фотоелектричними процесами у ХСН. Розв'язок рівняння дифузії дає вираз для залежності зміни товщини шару металу d від часу опромінення t, до якого входить ряд факторів (інтенсивність світла, довжина хвилі, температура, попереднє освітлення системи, товщини шарів системи, наявність парів води). Одержаний вигляд d = d(t) визначає залежність світлочутливої системи, її енергії активації, ефективної енергії активації дифузії металу у ХСН від наведених факторів. Вирази, отримані для даних залежностей, пояснюють комплекс експериментальних властивостей системи. Враховано залежність коефіцієнта дифузії металу в ХСН від його концентрації. Обгрунтовано, що процес індукційного періоду кінетики проникнення металу до ХСН обумовлений цією залежністю. Визначено, що експериментально отримані залежності світлочутливості системи від товщини шару металу, напрямку її освітлення та особливості кінетики проникнення металу до ХСН обумовлено скінченністю товщини шарів системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.5,022 + В379.271.42,022 + В379.224,022
Шифр НБУВ: РА320021 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Фурсенко О.В. 
Оптичні та фотоелектричні властивості твердотільних структур метал-напівпровідник (GaAs, InP, Si) з перехідним шаром: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О.В. Фурсенко ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. — К., 1999. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В379.271.5,022

Рубрики:

      
6.

Івон О.І. 
Склокерамічні матеріали на основі компонента з фазовим переходом метал - напівпровідник: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О.І. Івон ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2008. — 38 с. — укp.

Досліджено їх фазовий склад, мікроструктуру, електропровідність, вольт-амперні характеристики (ВАХ). Встановлено вплив термоциклювання на електрофізичні властивості даних матеріалів. Вперше виявлено гістерезис і розмірний ефект ВАХ у матеріалах з ФПМН. Одержано аналітичний вираз для ВАХ, який адекватно описує дані ефекти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.5,022 + В379.224,022 + Л434.8-1 +
Шифр НБУВ: РА356745

Рубрики:

      
7.

Цимбал В.О. 
Стабільність контрактно-металізаційних систем у приладах з бар'єром Шотткі: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.01 / В.О. Цимбал ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено деградацію контактно-металізаційної системи на початкових стадіях формування бар'єра Шотткі. Обгрунтовано можливості надійного прогнозування зміни електронних параметрів потенціального бар'єра для межі сформованого поділу. Із використанням резерфордівського зворотного розсіювання, електронної мікроскопії та ренгтеноструктурного аналізу вперше визначено ряд важливих закономірностей досліджуваних систем на поверхні арсеніду галію. Описано схеми устаткування та режими експлуатації установки спектроскопії зоворотнього резерфордівського розсіяння. Досліджено окремі системи металізації, які відрізняються типом антидифузійних шарів - чистих металів, силіцидів і боридів зі збереженням ідентичних технологічних умов формування контакту в цілому. Проаналізовано експериментальні дані у межах моделей деградації, використаних у науковому дослідженні. Обгрунтовано шляхи оптимізації застосування полікристалічних шарів як стабілізувальних факторів контактно-металізаційної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.5,022 + З852.2 +
Шифр НБУВ: РА370080 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Овчаренко Ю.М. 
Структура та електрофізичні властивості металевих плівок з напівпровідниковим покриттям в умовах хімічної та дифузійної взаємодії атомів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Ю.М. Овчаренко ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 1999. — 18 с. — укp.

Досліджені електрофізичні властивості, структура, елементний та фазовий склад металевих плівок Cr, Ni, Cu, V, Sc в умовах взаємодії з атомами та молекулами залишкової атмосфери або напівпровідникового покриття Ge та Si. Встановлений ефект зменшення температурного коефіцієнта опору та коефіцієнта поздовжньої тензочутливості, що пов'язується зі збільшенням коефіцієнта проходження межі зерна електронами у плівках металів після нанесення покриття та відпалювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.26,022 + В379.271.5,022

Рубрики:

      
9.

Воробець М. О. 
Фотоелектричні властивості гетероконтактів на основі шаруватих кристалів GaSe та InSe: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.10 / М. О. Воробець ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. — Чернівці, 2010. — 20 с. — укp.

Встановлено зростання контактної різниці потенціалів у процесі механічного стискання гетероконтактів GaSe/InSe, що знайшло пояснення під час врахування діелектричного прошарку на межі поділу. Побудовано модель дії одновмісного тиску на границю розділу. Виявлено відмінності форм фотовідгуків гетероконтактів під час дії різних значень одновісного тиску й енергії квантів світла. Вперше виявлено випрямляний ефект гетероструктури n-InSe-мумійо, одержаним шляхом нанесення спиртового розчину молекулярно-дисперсійної речовини мумійо на чисту поверхню пластин напівпровідника InSe.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.4,022 + В379.271.5,022
Шифр НБУВ: РА373723 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського