Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (41)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=В333.321$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Яковін С.Д. 
Властивості та структура тліючого розряду постійного струму низького тиску: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.08 / С.Д. Яковін ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 16 с. — укp.

Досліджено запалювання, режими горіння та структуру жевріючого розряду постійного струму низького тиску. Визначено наявність зв'язку між нормальним жевріючим розрядом і анодним світінням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.321
Шифр НБУВ: РА318620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Грабова І.А. 
Оптичні характеристики плазми газорозрядних джерел випромінювання на бромидах і йодидах інертних газів: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.04 / І.А. Грабова ; Держ. вищ. навч. закл. "Ужгород. нац. ун-т". — Ужгород, 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.321,022 + В333.11,022 +
Шифр НБУВ: РА361814

Рубрики:

      
3.

Калюжна Г.Г. 
Особливості плазмової кінетики в жевріючому розряді в багатокомпонентних газових сумішах: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.04 / Г.Г. Калюжна ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 2006. — 16 с. — укp.

Наведено результати досліджень плазмової кінетики у жевріючому розряді в багатокомпонентних сумішах різного складу. Здійснено числове моделювання кінетики розряду та випромінювання в ексимерних газорозрядних KrF і ArF лазерах, визначено оптимальний склад їх активних середовищ, оптимальний тиск сумішей. Досліджено залежності енергії випромінювання та коефіцієнт корисної дії від величини зарядної напруги, а також вплив буферного газу (гелію чи неону) на кінетику розряду та випромінювання. Завдяки моделюванню плазмової кінетики ексимерних лазерів і електричної схеми накачки істотно оптимізовано параметри останньої, що призвело до збільшення ефективності генерації лазерів у 1,5 - 2 рази. Уперше проведено числове моделювання кінетики розряду та випромінювання в активному середовищі ексимерного XeCl лазера, в якому токсичний галононосій HCl, що зазвичай використовується, замінено на фреон-12. Показано, що така заміна не призводить до зменшення ефективності генерації, що дозволило створити конкурентоспроможний XeCl лазер на основі малотоксичної хімічно інертної суміші.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.321 в 641.8,022 + З86-531.4 +
Шифр НБУВ: РА341546

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського