Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (20)
Пошуковий запит: (<.>GRR=6Анг$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Домінгуш М.Л. 
Організаційно-економічне забезпечення ефективного функціонування авіакомпанії (на прикладі ТААГ - Ангола): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / М.Л. Домінгуш ; Київ. міжнар. ун-т цив. авіації. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження витрат, економічних ресурсів та результатів діяльності авіакомпанії ТААГ з метою підвищення економічної ефективності виробництва. Обгрунтовано методичний підхід щодо визначення ресурсно-витратного узагальнюючого показника економічної ефективності виробництва за умов збиткової діяльності підприємства. З'ясовано доцільність використання блочно-цільового підходу у процесі проектування організаційної структури управління а/к. З'ясовано необхідність та методичні підходи до визначення вартості рейсу та рівня пасажирських тарифів на внутрішніх повітряних лініях Анголи. Розроблено систему мотивації працівників компанії як найважливішого компонента ефективної праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(6Анг)375.1
Шифр НБУВ: РА310447 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Вентура Андре 
Розвиток торговельно-економічного співробітництва африканських країн АКТ з ЄС: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Вентура Андре ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліжено стан і перспективи торговельно-економічного співробітництва між групами країн з різними рівнем економічного розвитку на прикладі групи країн Африки Карибського та Тихоокеанського басейнів (АКТ) з країнами ЄС. Проаналізовано концептуальні підходи до аналізу виникнення та подальшої еволюції інтеграційних процесів як форми економічного співробітництва країн з різним рівнем економічного розвитку. Виявлено визначальну роль колонізації у встановленні економічних зв'язків країн АКТ з ЄС, а також специфіку різнорівневої співпраці, що відбувається всередині групи країн АКТ, та у масштабах світового господарства. Проведено оцінювання економічного потенціалу африканськмих країн АКТ у аспекті їх участі в системі міжнародного поділу праці. Проаналізовано існуючі альтернативні напрями розширення співробітництва між африканськими країнами АКТ і ЄС. Визначено перепони на шляху інтеграції африканських країн АКТ у світове господарство на регіональному та глобальному рівнях. На підставі сегментарного аналізу конкурентоспроможності основних статей експорту Анголи запропоновано прогнозні оцінки та визначено шляхи оптимізації економічного співробітництва Анголи з ЄС. Сформульовано концепцію розвитку економічного співробітництва Анголи з ЄС, що є оптимальною моделлю співробітництва між групами країн, а також між окремими країнами з різним рівнем економічного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580 + У9(6АНГ)8 +
Шифр НБУВ: РА358346

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Жуніор А.Ф. 
Управління промисловим підприємством (на прикладі Республіки Ангола): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / А.Ф. Жуніор ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2001. — 20 с. — укp.

Визначено особливості та оцінено стан управління підприємствами різних форм власності за умов переходу від адміністративно-командних методів управління до ринкових з узагальненням досвіду промислово розвинутих країн. Розкрито сутність управління промисловими національними підприємствами республіки Ангола: корпораціями відкритого типу, державними та приватними великими підприємствами. Сформульовано критерії та вимоги щодо раціональних організаційних структур управління. Уточнено у новому тлумаченні категорії теорії управління промисловим підприємством. Розглянуто особливості господарського механізму республіки Ангола, організаційні структури, методи та технологію управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.1-21 + У9(6АНГ)301-21
Шифр НБУВ: РА314281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського