Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Автореферати дисертацій (73)Реферативна база даних (478)Книжкові видання та компакт-диски (19)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>K=ІНФОРМУВАННЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

   Тип видання:   дисертація   
1.

Богуславський, О. В.
Інформаційно-пресова діяльність Центральної Ради та українських урядів 1917-1920 рр. [Електронний ресурс] / О. В. Богуславський. - Запоріжжя : ЗІДМУ, 2003. - 236 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дисертація присвячена дослідженню процеса становлення, розбудови та функціонування урядової пропагандистсько-інформаційно-пресової служби доби української революції та визвольних змагань 1917-1920 рр. Проведено комплексне дослідження та аналіз урядової інформаційно-видавничої діяльності означеного періоду. З’ясовано, що урядові чинники надавали важливого значення проблемі пропаганди української ідеї та інформаційної роботи в масах, про що свідчать законодавчі акти та створення відповідних урядових структур та відповідної інфраструктури інформаційної діяльності, але в силу як об’єктивних, так і суб’єктивних причин створити систему урядового інформування не змогли, що і стало однією з причин поразки визвольних змагань. Ці процеси були характерними для урядів усіх державних формацій 1917-1920 рр. Ключові слова: інформаційна діяльність, громадська думка, зовнішнє інформування, урядова преса, агітаційно-пропагандистська робота, видавнича справа, інформаційна політика, цензура.



Кл.слова:
масова інформація -- преса -- сучасна історія -- ХХ століття

   Тип видання:   довідник   
2.


Довідник інформаційних матеріалів з консульської тематики для громадян України [Електронний ресурс]. - [Б. м.] : Посольство Ураїни у США, 2007. - 143 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Цей довідник підготовлений Посольством України в США та генеральними консульствами України в Нью-Йорку, Чикаго та Сан-Франциско. Довідник не є нормативно-правовим актом, а містить суто інформаційно-довідкові матеріали. Він не призначений для використання у викладацьких, навчальних чи комерційних цілях. Усі згадування законів України та підзаконних нормативно-правових актів не є їх офіційним тлумаченням і мають на меті загальне інформування з консульських питань громадян України, які тимчасово перебувають або постійно проживають в США. При підготовці довідника використовувалась нормативно-правова база України, яка була чинною станом на 1 липня 2007 року



Кл.слова:
консульське інформування

   Тип видання:   науково-популярне видання   
3.
 


Dick van Lente
The nuclear age in popular media [Electronic resource] : a transnational history, 1945-1965 / Dick van Lente. - New York : Palgrave Macmillan, 2012. - 293 p
Переклад назви: Ядерна доба в популярних засобах масової інформації: транснаціональна Історія, 1945-1965

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Among the many technical innovations that were introduced after World War II, none left as strong an impression on the public as the atom bombs that destroyed two Japanese cities in August 1945. People spoke of the "atomic age" that had now begun, as if this technological innovation would, all by itself, shape a new world. The atomic age was described as one that might soon end in the destruction of human civilization, but from the beginning, utopian images were attached to it as well. Nuclear technology offered the promise of applications in medicine, agriculture, and engineering, and nuclear power could theoretically provide an unlimited supply of energy. This book demonstrates and explains how the popular media represented nuclear power, in its military and non-military forms. It focuses on the first two decades of the "atomic age," when national governments, military strategists, scientists, and the public attempted to come to terms with a technology that so drastically seemed to change the prospects for the future. Popular magazines, comics, newspapers, public exhibitions from across the world are examined to compare representations of nuclear power in different countries and to trace divergences, convergences, and exchanges.



Кл.слова:
ЗМІ -- ядерна зброя -- холодна війна -- інформування

   Тип видання:   науково-популярне видання   
4.
 



Біла книга - 2013. Збройні Сили України [Електронний ресурс]. - Київ : Міністерство оборони та Генеральний штаб Збройних Сил України, 2014. - 76 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Щорічник Біла книга видається відповідно до Закону України Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави з метою систематичного інформування громадськості про діяльність Збройних Сил України, а також про оборонну політику держави, проблеми, що виникають у цій сфері, та шляхи їх розв’язання. Дев’яте видання щорічника – Біла книга - 2013. Збройні Сили України присвячене питанням реформування та розвитку Збройних Сил України. У виданні висвітлюються поточний стан Збройних Сил та головні напрями подальшого військового будівництва. Матеріали щорічника призначені для цивільних і військових фахівців у галузі військового будівництва, оборонної політики та політики безпеки, журналістів, викладачів і студентів профільних вузів та факультетів, а також для всіх, хто цікавиться станом і напрямами розвитку Збройних Сил України



Кл.слова:
армія -- збройні сили -- військове будівництво

   Тип видання:   методичний посібник   
5.


Посібник для сільських жінок: можливості та права [Електронний ресурс] / уклад. О. О. Хватинець ; Громадська організація “Інститут сільського розвитку”. - Київ : [б. в.], 2008. - 64 с.. - (Бібліотечка прав сільських жителів)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Громадська організація “Інститут сільського розвитку” (ділі ІСР) основну мету своєї діяльності вбачає у сприянні розвитку сільської територіальної громади, основними завданнями – розвиток елементів громадянського суспільства, надання допомоги органам місцевого самоврядування у вирішенні проблем села, робота з молоддю, підтримка сільських підприємців, інформування селян, підтримка одиноких громадян, інвалідів, багатодітних сімей та сімей з дітьми. Сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних і місцевих програм, направлених на покращення соціально-економічного стану всіх категорій сільського населення-такою бачить ІСР свою місію і намагається гідно нести її до кожного члена найвіддаленішої сільської громади. Ця публікація – одна з численних робіт ІСР задля підвищення обізнаності сільского населення з своїми правами і можливостями їх задоволення. Ми намагалися дати відповідь на найактуальніші питання, які цікавлять сьогодні жінок: яку допомогу від держави можна отримати та на яких умовах, як скористатися деякими пільгами, на що варто звертати увагу при прийнятті важливих життєвих рішень, куди звертатися за допомогою у складних ситуаціях та які функції виконують органи державної виконавчої влади на місцях. Сподіваємося, що ця публікація стане Вам, шановні читачі, у пригоді і Ви зможете знайти у ній відповіді на запитання, які Вас цікавлять.



Кл.слова:
права жінок

   Тип видання:   національна доповідь   
6.


Національна доповідь про стан формування національної екологічної мережі України за 2006-2010 роки [Електронний ресурс] / Міністерство екології та природних ресурсів України ; за ред. Д. І. Болдарєвої. - Херсон : Грінь Д. С., 2012. - 200 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.26 Мб


Національна доповідь висвітлює сучасний стан формування національної екологічної мережі в Україні, механізми нормативно-правового, організаційного, фінансового, наукового забезпечення реалізації Загальнодержавної програми формування національної екомережі України на 2000–2015 роки. Наведено відомості про формування основних елементів національної екомережі, зокрема про природні регіони та екокоридори. Зазначено заходи, реалізовані з метою розроблення регіональних схем формування екомереж у 25 областях України. Описано напрями міжнародного співробітництва з питань розвитку Всеєвропейської екомережі. Значну увагу приділено питанню створення транскордонних резерватів. Узагальнено досвід системи інформування про стан національної екомережі та стосовно участі громадськості в її формуванні. Вказано соціальні, економічні, екологічні результати реалізації програми. Видання ілюстровано таблицями, картосхемами. Національна доповідь про стан формування національної екологічної мережі України за 2006–2010 роки буде корисною для представників органів державної влади та місцевого самоврядування, наукових установ, громадськості, міжнародних організацій.



Кл.слова:
екомережа -- біологічне різноманіття -- заповідні території

   Тип видання:   монографія   
7.


Управління митними ризиками: теорія та практика [Електронний ресурс] = Customs risk management: theory and practice : монографія / П. В. Пашко [и др.] ; Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Стрихар А. М., 2018. - 302 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 11.37 Мб


У виданні всебічно проаналізовано теоретичні засади функціонування системи управління митними ризиками та можливість надання подальших спрощень митних процедур шляхом використання ризикоорієнтованих інструментів митного контролю, узагальнено особливості профілювання митних ризиків в контексті забезпечення митної безпеки України. Крім того, в монографії досліджено особливості застосування системи управління ризиками за різними сферами здійснення митного контролю, а саме: при митному контролі пасажирських переміщень через авіаційні пункти пропуску, міжнародних поштових та експрес-відправлень, при здійсненні аналізу зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання. Окремо розглянуто питання формування механізму аналізу ризиків в контексті впровадження системи попереднього інформування.

Монографія розрахована на фахівців з митної справи, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також на працівників митниць і учасників зовнішньоекономічної діяльності.



Кл.слова:
механізми спрощення митних процедур -- механізм аналізу ризиків -- митний контроль
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського