Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (5)Реферативна база даних (31)Книжкові видання та компакт-диски (19)
Пошуковий запит: (<.>K=ФАЛЬШИВОМОНЕТНИЦТВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   науково-популярне видання   
1.

Августин, И.
Хорошие деньги [Електронний ресурс] / Э. Августин. - СПб. : Амфора, 2004. - 126 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


«Подделка казначейских билетов преследуется по закону…» Всем известна эта фраза, и тем не менее всегда находятся люди, которые не в силах противостоять соблазну. Одну такую историю и рассказывает Эрнст Августин, эксперт в области психиатрии. Двадцать лет он хранил тайну, в которую посвятил его однажды фальшивомонетчик-виртуоз. А затем в свет вышли не новые купюры, а новый увлекательнейший роман – «Хорошие деньги». Молодой человек получает наследство от своего дяди, нелюдимого чудака, но при этом непревзойденного мастера по изготовлению фальшивых банкнот…



Кл.слова:
гроші -- психіка -- підробка -- фальшивомонетництво

   Тип видання:   методичний посібник   
Категорія:    
2.
 


Петряєв, С. Ю.
Обережно, фальшивка! Методика дослідження паперових грошей та дорожних чеків [Електронний ресурс] / С. Ю. Петряєв. - К. : Київська школа менеджменту та бізнесу, 1997. - 64 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга "Обережно, фальшивка" написана відомим фахівцем-дослідником у сфері експертизи грошей і є довідково-методичним посібником, в якому систематизовані основні відомості з питань встановлення справжності паперових грошових знаків і дорожніх чеків, з якими касирам та експертам банків, а також багатьом іншим організаціям доводиться щоденно стикатися в своїй діяльності. Методика дослідження описана з позицій часто обмежених можливостей експертів і касирів банків, і за змістом є надійним знаряддям установлення справжності грошей. На основі низки досліджень автор намагався викласти найважливіші відомості в сфері дослідження грошових знаків. На прикладі ознак засобів відтворення зображень наведені способи підробки валюти, які найчастіше зустрічаються в Україні та СНД. Це допоможе добре орієнтуватися при встановлені справжності грошових знаків, крім того, навчитися визначати види поліграфічного друку, які використовуються при виготовлені справжніх грошових знаків. Важливим розділом є словник термінів, який допоможе розібратися і оволодіти професйною термінологією та поняттями при роботі з грошовими знаками і дорожніми чеками. Посібник розрахований як на фахівців в операціях з готівкою, що мають значний досвід роботи у цій галузі, так і на осіб, які вперше зіткнулися з цією проблемою.



Кл.слова:
підроблення грошей -- фальшивомонетництво
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського