Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (28)Реферативна база даних (266)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>K=ПРОЕКЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   Тип видання:   підручник   
1.

Короев, Ю. И.
Черчение для строителей [Електронний ресурс] : учеб. для проф. учеб. заведений / Ю. И. Короев. - М. : Высшая школа, 2001. - 256 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В издании приведены сведения по техническому и строительному черчению: оформление чертежей по ГОСТам ЕСКД и СПДС, и геометрические построения, аксонометрические и прямоугольные проекции, виды, сечения, разрезы; даны основы машиностроительного черчения и технического рисования; изложены правила выполнения и чтения строительных чертежей. Очень полезная книга, можно сказать что есть практически все что нужно! Вот разделы: Оформление чертежей и геометрические построения, Проекционные изображения на чертежах, Машиностроительные чертежи, Строительные чертежи, Рисование и графическое оформление чертежей.



Кл.слова:
креслення -- проекція

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Математика   
2.


Нарисна геометрія [Електронний ресурс] / М. В. Кущ [та ін.]. - К. : Вид-во КНУДТ, 2009. - 258 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник містить теоретичні основи з усіх розділів курсу нарисної геометрії: ортогональні та аксонометричні проекції, тіні, переспектива. Навчальний посібник "Нарисна геомерія" відповідає програмі для вищих навчальних закладів. В ньому викладені питания побудови проекцій геометричних образів. Наведені загальні схеми розв'язання позіційних та метричних задач основними способами та способами перетворення проекцій. Надані основні поняття аксонометричних проекцій та побудова в аксонометрії власних та падаючих тіней геометричних образів. В навчальному посібнику викладені теоретичні положения, основні поняття та закони побудови перспективи. Описуються правила побудови тіні в ортогональних та аксонометричних проекціях, тіні в перспективі та відображення. Для студентів вищих навчальних закладів спеціальності дизайн, інших мистецько-графчних спеціальностей. Навчальний посібник може бути корисним учням художніх шкіл, училищ, вчителям образотворчого мистецтва.



Кл.слова:
геометричний образ -- аксонометрія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Науки про Землю   
3.


Топографо-геодезичне картографічне забезпечення ведення державного земельного кадастру [Електронний ресурс] : система координат і картографічні проекції / В. Д. Барановський [та ін.]. - К. : НДІГК, 2009. - 96 с.. - (Геодезія, картографія, кадастр)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Розглянуто стан і проблеми використання діючих систем координат і картографічних професій для забезпечення ведення державного земелього кадастру. Наведено характеристики державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000. Визначено завдання вибору систем координат та картографічних проекцій. Досліджено характеристики спотворення довжин та площ в картографічних проекціях на території України. Запропоновано метод оптимізації параметрів картографічних проекцій на основі використання інтегрального показника Ейрі. Досліджено точнісні характеристики картографічних проекцій Гаусса-Крюгера, Ламберта, Чебишева і поперечно-циліндричної проекції Меркатора. Запропоновано використання Держаіної геодезичної референцної системи координат УСЛ-2000 та системи місцевих систем координат, похідних від УСК-2000, реалізованих в оптимізованих проекціях Гаусса-Крюгера і поперечно-циліндричної проекції Меркатора.



Кл.слова:
координати -- картографія -- топографія

   Тип видання:   художня література   
4.

Антипович, Тарас.
Хронос: історія одного винаходу [Електронний ресурс] : роман / Т. Антипович. - К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2011. - 200 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


«Хронос» - футурологічний роман з винятково ефектним сюжетом і прискіпливо-болісним поглядом на світ найновіших технологій та одвічних людських спокус. Події роману беруть початок 2040 року, коли новий науковий винахід кардинально змінює долі людей. За образом космополітичного суспільства у новій книзі цього надзвичайно обдарованого молодого письменника проступає віртуозна проекція на сучасну Україну.



Кл.слова:
белетристика -- футурологія -- українська література

   Тип видання:   науково-популярне видання   
5.

Лознянський, Борис.
Лузна-Лозна. Село на Поділлі [Електронний ресурс] = Вибрані твори : історико-науковий та художній нарис. Том 11 / Б. Лознянський. - Вінниця : ТОВ "Твори", 2018. - 728 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 60.00 Мб


У пропонованому виданні автор ґрунтовного дослідження історії села намагався через різноманітні джерела інформації з минулого і сьогодення подати хоча б наближену до істини історію села в суголосі з життєдіяльністю багатьох селян Лузни-Лозни, історією Вінничини, Поділля та України. Розглядається життя селян Лозни в різні епохи колонізації: Татарської (1240-1362 рр.); Литовської (1362-1569 рр.); Польської (1569-1775 рр.); Московської (1654 (1775-Поділля)-1991 рр.). Ці епохи рабської залежності від чужинців генетично вплинули як на селян Лузни-Лозни, жителів Поділля так і всієї України. Подається сучасний невтішний стан Лозни, обґрунтовуються його причини та вносяться пропозиції щодо майбутнього. Основна ідея твору – відновити історію села, показати вузлові моменти нашої важкої історії та відзначити, що історія кожного поселення є проекція історії краю і нашої країни – древньої Русі, згадати селян давнього і сучасного періоду, хоча б окремі особливості їхнього життя.



 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського