Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (25)Реферативна база даних (187)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>K=ЕУКАРІОТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Біологічні науки   
1.


Фауна СССР. Инфузории [Електронний ресурс]. - Ленинград : Наука, 1973

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

T.II, вып. 1 : Янковский А.В. Подкласс Chonotricha. - 1973. - 355 с.




Кл.слова:
найпростіші -- еукаріот -- війчасті

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Біологічні науки   
2.

Сиволоб, А. В.
Генетика [Електронний ресурс] / А. В. Сиволоб, С. Р. Рушковський, С. С. Кир’яченко. - К. : Київський університет, 2008. - 320 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Викладено сучасні уявлення про механізми спадковості й мінливості. Описано принципи молекулярної генетики, закономірності спадкування ознак, механізми мінливості генетичного матеріалу, особливості генетичних процесів у про- та еукаріотів, у тому числі в людини, а також основи генетики популяцій і генетичної інженерії. Для студентів біологічних спеціальностей університетів, медичних і аграрних вищих навчальних закладів, а також для аспірантів і науковців, які цікавляться генетикою.



Кл.слова:
біологія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Біологічні науки   
3.

Еськов, К. Ю.
Удивительная палеонтология [Електронний ресурс] : история Земли и жизни на ней / К. Ю. Еськов. - М. : ЭНАС, 2008. - 312 с.. - (О чем умолчали учебники)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Синтезируя большое количество сведений из самых разных областей науки, автор книги, ученый-палеонтолог, создает целостную картину эволюции биосферы Земли.Книга предназначается для всех, кому интересно побывать на «научной кухне», научиться понимать механизмы развития жизни и узнать, как менялась наша планета на протяжении миллиардов лет.



Кл.слова:
земна кора -- абіогенез -- еукаріотність

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Біологічні науки   
4.
 


Гудзь, С. П.
Мікробіологія [Електронний ресурс] : підручник / С. П. Гудзь. - Л. : Видавничий центр ЛНУ ім. І. Франка, 2009. - 360 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У підручнику висвітлено основні питання сучасної мікробіології за програмою підготовки студентів біологічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Виклад матеріалу розпочинається з короткого історичного нарису про відкриття мікроорганізмів і становлення мікробіології. Розглянуто місце мікроорганізмів у системі живого, їхню удову та хімічний склад, живлення, методи культивування, вплив факторів середовища. Доволі повно представлено різноманітність прокаріотичних і еукаріотичних мікроорганізмів, їхню сучасну систематику, поширення у природі. Висвітлено особливості енергетичного та конструктивного обмінів мікроорганізмів, механізми регулювання них процесів, а також можливі шляхи використання мікроорганізмів і продуктів їхнього метаболізму у практичних цілях. начну увагу приділено генетиці мікроорганізмів як основі для одержання цінних для мікробіологічноїпромисловості штамів. Матеріал останніх розділів книги присвячений в заємовідносинам між мікро- і макроорганізмами: охарактеризовано інфекцію та протимікробний імунітет, описано окремі патогенні мікроорганізми й ті інфекційні захворювання, які вони спричиняють. Для студентів біологічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Буде корисним для мікробіологів-науковців і працівників мікробіологічної ромисловості.



Кл.слова:
мікроорганізми -- біотехнології -- імунітет -- інфекційні захворювання

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Біологічні науки   
5.


Мікробіологія [Електронний ресурс] : підручник для студентів вищих навчальних закладів / І. Л. Дикий [та ін.] ; Національний фармацевтичний університет. - Х. : Оригінал, 2006. - 432 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У підручнику узагальнено сучасні досягнення у галузі медичної, фармацевтичної, санітарної та хімічної фармакології. Представлено фундаментально-прикладні положення з морфології, фізіології прокаріотів, еукаріотів та вірусів; розглянуто методи культивування бактерій і вірусів, механізми взаємодії вірусів з клітиною. Висвітлено питання інфекції, хіміотерапії, імунітету, імунопатологічних станів, імунобіотехнології. Узагальнено матеріали з мікроекології, основ асептики й антисептики, мікробної контамінації лікарської сировини та препаратів. Викладено відомості про збудників інфекційних хвороб. Розрахований на студентів та викладачів фармацевтичних і медичних вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
фармакологія -- інфекція -- імунітет -- хіміотерапія

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Біологічні науки   
6.

Дикий, І. Л.
Мікробіологія [Електронний ресурс] / І. Л. Дикий, І. Ю. Холупяк, Н. Ю. Шевельова. - Харків : Оригінал, 2006. - 432 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Підручник для студентів вищих навчальних закладів. У підручнику узагальнено сучасні досягнення у галузі медичної, фармацевтичної, санітарної та хімічної фармакології. Представлено фундаментально-прикладні положення з морфології, фізіології прокаріотів, еукаріотів та вірусів; розглянуто методи культивування бактерій і вірусів, механізми взаємодії вірусів з клітиною. Висвітлено питання інфекції, хіміотерапії, імунітету, імунопатологічних станів, імунобіотехнології. Узагальнено матеріали з мікроекології, основ асептики й антисептики, мікробної контамінації лікарської сировини та препаратів. Викладено відомості про збудників інфекційних хвороб. Розрахований на студентів та викладачів фармацевтичних і медичних вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
імунобіотехнології -- антисептики -- фармацевтика
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського