Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (14)Реферативна база даних (165)Книжкові видання та компакт-диски (136)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Нестеренко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   Тип видання:   енциклопедія   
1.

Нестеренко, О. И.
Краткая энциклопедия дизайна [Електронний ресурс] / О. И. Нестеренко. - М. : Молодая Гвардия, 1994. - 336 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В «Краткой Энциклопедии дизайна» приведен обширный справочный материла, даны образцы составления документации, помешен словарь терминов, связанных с работой дизайнера. В отечественной практике это первая книга подобного рода.



Кл.слова:
дизайн -- просторова уява -- композиція

   Тип видання:   методичний посібник   
2.


Збірник задач з функціонального аналізу [Електронний ресурс] / уклад. О. Ю. Константінов [и др.]. - К. : ВПЦ "Київський унiверситет", 2004. - 123 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч.1


Збірник містить задачі з усіх основних розділів функціонального аналізу. Кожен розділ складається з коротких теоретичних відомостей, прикладів розв'язання задач і задач для самостійного розв'язання. Вміщено як стандартні задачі, так і задачі підвищеної складності. Для студентів математичних спеціальностей ВНЗ.



Кл.слова:
гілбертовий простір -- збіжності

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Біологічні науки   
3.

Квасников, Е. И.
Молочнокислые бактерии и пути их использования [Електронний ресурс] / Е. И. Квасников, О. А. Нестеренко. - М. : Наука, 1975. - 384 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга посвящена молочнокислым бактериям — группе микроорганизмов, играющей большую и разностороннюю роль в жизни человека. Описаны методы исследования молочнокислых бактерий, особенности их морфологии, цитологии, физиологии и биохимизма. Большое внимание уделено систематике. Приведены ключи для определения культур. Изложены вопросы, связанные с использованием молочнокислых бактерий в различных отраслях народного хозяйства, особенно в хлебопечении, силосовании кормов, биологическом консервировании овощей и фруктов, изготовлении мясных и рыбных продуктов, получении молочной кислоты и декстрана. Предназначена для широкого круга исследователей, практических работников-специалистов в области биологии, здравоохранения, пищевой, бродильной, микробиологической промышленности и сельского хозяйства, а также преподавателей и студентов вузов.



Кл.слова:
мікроорганізм -- молочна кислота -- хлібопечення

   Тип видання:   навчальний посібник   
4.

Нестеренко, Олена Петрівна.
Історія економічних вчень [Електронний ресурс] : курс лекцій / О. П. Нестеренко ; Міжрегіональна академія управління персоналом. - 3-тє вид. стереотип.. - К. : [б. в.], 2002. - 128 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропонується повний курс історії світової економічної думки; висвітлюються основні течії та напрямки сукупності світових економічних концепцій у різні періоди розвитку людства. Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів.



Кл.слова:
історія економіки -- розвиток економіки

   Тип видання:   наукове видання   
5.


Закон України “Про доступ до публічної інформації” [Електронний ресурс] : науково-практичний коментар / загал. ред. Д. Котляр ; Центр суспільних медіа за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Програми сприяння Парламенту. - К. : [б. в.], 2012. - 335 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Це видання містить постатейний науково-практичний коментар до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, що був ухвалений 13 січня і набув чинності 9 травня 2011 року. Закон “Про доступ до публічної інформації” визначає механізми реалізації одного з основоположних прав людини – права на отримання інформації, зокрема, про діяльність органів влади. Він містить багато новацій, які раніше не використовувалися в українському законодавстві і потребують пояснень щодо їх практичного застосування. Цей Коментар ініційований Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, який Законом “Про Комітети Верховної Ради України” наділений правом в межах своєї компетенції “надавати роз’яснення щодо астосування положень законів України”. У Коментарі розкрито терміни, що вживаються в Законі, детально роз’яснено зміст його положень та наведено приклади і рекомендації щодо його застосування. У випадках, коли це необхідно, автори роз’яснюють механізм застосування норм Закону у взаємодії з іншими законами України – зокрема, з новою редакцією Закону “Про інформацію”, яка ухвалювалася і набула чинності синхронно із Законом “Про доступ до публічної інформації”. Для розуміння Закону у світлі міжнародних стандартів у Коментарі використовувалися практика Європейського суду з прав людини, Конвенція Ради Європи про доступ до офіційних документів та інші документи. При підготовці Коментаря також було враховано першу адміністративну та судову практику застосування Закону після набуття ним чинності



Кл.слова:
публічна інформація
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського