Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (12)Автореферати дисертацій (34)Книжкові видання та компакт-диски (387)Журнали та продовжувані видання (135)
Пошуковий запит: (<.>U=О11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 464
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Автодорожній комплекс України в сучасних умовах: проблеми і шляхи розвитку : Зб. наук. пр. / ред.: Г. Є. Ліпський; Транспорт. акад. України. - К., 1998. - 308 c. - укp.

Висвітлено результати наукових досліджень з питань проектування, будівництва й експлуатації автомобільних доріг та інженерних споруд на них, застосування передових методів організації, технології дорожнього будівництва, впровадження нових матеріалів, конструкцій і засобів механізації, а також організаційно-економічні аспекти функціонування автодорожнього комплексу і підсобних підприємств. Особливу увагу приділено питанню підвищення безпеки руху транспорту на магістральних автомобільних дорогах в містах.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.03 я43 + О311 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО23904 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Плугін А. М. 
Відновлення експлуатаційних властивостей матеріалів і конструкцій : Навч. посіб. Ч. 1 / А. М. Плугін, О. А. Калінін, С. І. Возненко, А. А. Плугін, С. В. Мірошніченко; Харк. держ. акад. залізн. трансп. - Х., 1999. - 117 c. - укp.

Надано характеристику фізичного стану інженерних споруд, які експлуатуються на залізничному транспорті, їх основних пошкоджень і дефектів, опис основних природних і технологічних впливів на конструкції та споруди. Серед цих впливів зволоження та корозію металевих і залізобетонних конструкцій, як найбільш розповсюджені та шкідливі, описано більш детально і у зв'язку з цим наведено ефективні засоби та технології захисту конструкцій і споруд від вказаних впливів. Найбільшу увагу приділено будівельним матеріалам, з яких зроблено конструкцію та якими здійснюється її ремонт. Пошкодження конструкцій, їх довговічність, захист і відновлення експлуатаційних властивостей розглянуто крізь призму цих матеріалів. Надано критичну оцінку існуючим для вказаних цілей матеріалам і засобам захисту конструкцій, наводено досвід використання сучасних нових матеріалів, особливо українських недефіцитних з невисокою вартістю.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.02 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В342695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Плугін А. М. 
Відновлення експлуатаційних властивостей матеріалів і конструкцій : Навч. посіб. Ч. 2 / А. М. Плугін, О. А. Калінін, С. І. Возненко, А. А. Плугін, С. В. Мірошніченко; Харк. держ. акад. залізн. трансп. - Х., 1999. - 86 c. - укp.

Наведено способи захисту конструкцій і споруд на залізничному транспорті від несилових руйнуючих дій - корозії, зволоження, низьких температур, а також відновлення експлуатаційних властивостей матеріалів і конструкцій, пошкоджених цими діями спільно з силовими навантаженнями. Значну увагу приділено будівельним матеріалам, якими здійснюється ремонт. Надано критичну оцінку існуючим для вказаних цілей матеріалам і способам захисту конструкцій, запропоовано досвід використання нових матеріалів, особливо, вітчизняних недефіцитних і нецінних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н5-082.04 я73 + О112.2-083 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В342695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Дейнека Ю. П. 
Геодезичні роботи в тунелебудуванні : Навч. посіб. для студ. спец. "Геодезія" і "Маркшейдерія" / Ю. П. Дейнека; Ін-т змісту і методів навчання. - Л., 1999. - 220 c. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Викладені методи і засоби геодезичного забезпечення будівництва різних тунелів, зокрема, метрополітенів. Наведені загальні відомості про тунелі, способи їх спорудження, розрахунок проекту тунелю. На стадії будівництва тунелів розглянуті питання створення планової та висотної геодезичної основи на поверхні, способи і точність орієнтування підземних виробок, створення підземної геодезичної основи, способи прокопу та обробки тунелів. Описані геодезичні спостереження за деформаціями наземної та підземної частин тунелів на стадіях їх будівництва та експлуатації, а також основні правила і заходи з техніки безпеки геодезичних робіт в підземних умовах.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.5-02 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА591111 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Діагностика, довговічність та регенерація мостів і будівельних конструкцій : Зб. наук. пр. Вип. 2 / ред.: В. В. Панасюк; НАН України. Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. - Л. : Каменяр, 2000. - 150 с. - укp.

Висвітлено проблеми забезпечення довговічності автодорожніх мостів, розширених накладною плитою. Проаналізовано вплив поздовжніх напружень на міцність діючих магістральних трубопроводів. Подано аналітичну оцінку корозійної деградації бетону в кислотному середовищі з урахуванням мінімальної руйнівної концентрації агресивної речовини. Визначено напружений стан балкових залізобетонних конструкцій на стадії експлуатації методами механіки руйнування. Досліджено нестаціонарні процеси дифузії водню поблизу вершини тріщини у полі неоднорідних механічних напружень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н5я54 + О112.2я54

Шифр НБУВ: Ж70357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Політікова Л. Г. 
Перспективи використання в метробудуванні гумових ущільнювачів для герметизації будівельних конструкцій із збірного залізобетону / Л. Г. Політікова, В. І. Лещенко, М. С. Хорольський // Хім. пром-сть України. - 2000. - № 6. - С. 49-51. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Наведено результати роботи зі створення ефективних гумових ущільнювачів для герметизації стиків тунельних обкладок зі збірного залізобетону та чавуну. Розроблено склад гумових сумішей і конструкції ущільнювачів, які забезпечують необхідне співвідношення між зусиллям обтиску та тиском розгерметизації. Визначено вимоги до властивостей гум і конструкцій ущільнювальних пристроїв для забезпечення працездатності гумових ущільнювачів за заданих умов експлуатації, розроблено технологію виготовлення ГТВ, випущено дослідно-промислові партії гумових ущільнювачів, які встановлено в тунелях Київського метрополітену.


Ключ. слова: гумовий ущільнювач, герметизація стика, збірник залізобетону, чавун
Індекс рубрикатора НБУВ: О112.5-04 + Л728.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Лысиков Б. А. 
Проблемы мирового тоннелестроения / Б. А. Лысиков // Изв. Донец. горн. ин-та. - 2000. - № 1. - С. 92-100. - рус.

Представлены материалы Международного конгресса тоннелестроителей, посвященного обсуждению программы строительства межконтинентальных подводных тоннелей на ближайшие 30 лет и созданию единой мировой системы железных дорог.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.5я431(0)

Шифр НБУВ: Ж69629 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Югов А. М. 
Динамические испытания и вибродиагностика конструкций моста транспортной галереи / А. М. Югов, Е. В. Денисов, Ю. П. Некрасов // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2004. - № 7/8. - С. 108-114. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Приведены результаты технической диагностики моста транспортной галереи, которая включала в себя освидетельствование конструкций, проверочные расчеты, динамические испытания, вибродиагностику ферм пролетного строения.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.9-082

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Діагностика, довговічність та реконструкція мостів і будівельних конструкцій : Зб. наук. пр. Вип. 6 / ред.: Й. Й. Лучко; НАН України. Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. - Л. : Каменяр, 2004. - 178 с. - укp.

Наведено результати дослідження власних деформацій цементного каменя на початковій стадії твердіння, оцінку довговічності залізобетонних мостових балок з багаторядною арматурою після тривалої експлуатації. Розглянуто проблему з'єднання арматури періодичного профілю, процеси тріщиноутворення в бетонах плит проїзної частини мостів, методи визначення навантаження тріщиноутворення для оцінки корозійної тривкості залізобетонних конструкцій. Проаналізовано вплив фізико-механічних параметрів на розподіл електропотенціалів у металі та корозійному середовищі.

Приведены результаты исследования собственных деформаций цементного камня на начальной стадии затвердевания, оценка долговечности железобетонных мостовых балок с многорядной арматурой после продолжительной эксплуатации. Рассмотрены проблема соединения арматуры периодического профиля, процессы трещинообразования в бетонных плитах проезжей части мостов, методы определения нагрузки трещинообразования для оценки коррозионной прочности железобетонных конструкций. Проанализировано влияние физико-механических параметров на распределение электропотенциалов в металле и коррозионной среде.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.2я54(4Укр) + Н5я54(4Укр)

Шифр НБУВ: Ж70357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Дороги і мости : Зб. наук. ст. Вип. 2 / ред.: П. М. Коваль; Держ. дор. н.-д. ін-т ім. М.П.Шульгіна. - К., 2004. - 301 с. - укp.

Наведено результати наукових досліджень з питань проектування, будівництва та експлуатації автомобільних доріг та штучних споруд, розробки нових матеріалів, конструкцій і засобів механізації, впровадження прогресивних методів організації і технології дорожнього будівництва. Проаналізовано вплив хлористих протиожеледних матеріалів на навколишнє середовище в зимовий період. Описано властивості дьогтю, модифікованого відходами виробництва полістиролу і стиролу. Розглянуто питання математичного моделювання та методики розрахунку балок, посилених металевими елементами, прогнозування напружень в залізобетонних балкових конструкціях за допомогою методу акустичної емісії.

Приведены результаты научных исследований по вопросам проектирования, строительства и эксплуатации автомобильных дорог и искусственных сооружений, разработки новых материалов, конструкций и средств механизации, внедрения прогрессивных методов организации и технологии путевого строительства. Проанализировано влияние хлористых противогололёдных материалов на окружающую среду в зимний период. Описаны свойства дёгтя, модифицированного отходами производства полистирола и стирола. Рассмотрены вопросы математического моделирования и методики расчёта балок, усиленных металлическими элементами, прогнозирования напряжений в железобетонных балковых конструкциях с помощью метода акустической эмиссии.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.2я54 + О311я54

Шифр НБУВ: Ж72597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
11.

Коротких І. В. 
Інженерні споруди / І. В. Коротких, О. Ф. Петелько; Київ. геологорозвідув. технікум. - К. : Знання України, 2004. - 182 c. - укp.

Охарактеризовано будівельні матеріали та фундаменти, визначено умови фундаментобудування для різних видів споруд. Розглянуто основні види споруд, а також конструктивні особливості тунелів, споруд на аеродромах. Проаналізовано вплив споруд на охорону навколишнього природного середовища.

Охарактеризованы строительные материалы и фундаменты, определены условия возведения фундаментов для различных видов сооружений. Рассмотрены основные виды сооружений, а также конструктивные особенности туннелей, сооружений на аэродромах. Проанализировано влияние сооружений на охрану окружающей природной среды.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я73-1 + О11 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА658011 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Лучко Й. Й. 
Механіка руйнування і міцність матеріалів : Довідник. посіб. Т. 6. Механіка руйнування мостових конструкцій та методи прогнозування їх залишкової довговічності / Й. Й. Лучко, Г. Т. Сулим, В. І. Кир'ян; Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка НАН України. - Л., 2004. - 887 c. - Бібліогр.: с. 843-871. - укp.

Запропоновано основні концепції механіки руйнування та міцності мостових конструкцій, а також методики визначення основних фізико-механічних характеристик матеріалів конструкцій мостів. Висвітлено проблеми та завдання щодо забезпечення надійності мостів в Україні, а також методи розрахунку мостових конструкцій на міцність, зокрема, з урахуванням тривалості експлуатації. Наведено дані про пошкодженість конструкцій мостів після тривалої експлуатації. Визначено різні типи мостових конструкцій, зокрема, залізобетонні, металеві, сталебетонні. Розглянуто особливості прогнозування залишкової долговічності мостів після тривалої експлуатації, а також стохастичні методи оцінки надійності мостів і відповідні нормативні документи.

Предложены основные конструкции механики разрушения и прочности мостовых конструкций, а также методики определения основных физико-механических характеристик материалов конструкций мостов. Освещены проблемы и задачи по обеспечению прочности мостов в Украине, а также методы расчета мостовых конструкций на прочность, в частности, с учетом длительности эксплуатации. Приведены данные о повреждении конструкций мостов после длительной эксплуатации. Определены различные типы мостовых конструкций, в частности, железобетонные, металлические, сталебетонные. Рассмотрены особенности прогнозирования остаточной долговечности мостов после длительной эксплуатации, а также стохастические методы оценки надежности мостов и соответствующие нормативные документы.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.2 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: В344504 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Каракай С. В. 
Міські мостові переходи України і безпека руху / С. В. Каракай; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2004. - 162 c. - Бібліогр.: с. 157-160. - укp.

Запропоновано класифікацію мостових переходів, наведено вимоги до їх проектування, будівництва та експлуатації на підставі сучасних уявлень. Висвітлено проблему забезпечення безпеки руху на мостових переходах, у місцях розташування і підходах до них. Проаналізовано структуру національної системи експлуатації мостів, а також дискретні етапи їх елементів.

Предложена классификация мостовых переходов, приведены требования к их проектированию, строительству и эксплуатации с учетом современных представлений. Освещена проблема обеспечения безопасности движения на мостовых переходах, в местах расположения и подходах к ним. Проанализированы структура национальной системы эксплуатации мостов, а также дискретные этапы их элементов.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА660159 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Кауфман Л. Л. 
Подземная инфраструктура городов (опыт зарубежного строительства) / Л. Л. Кауфман, Б. А. Лысиков. - Донецк : Норд-Пресс, 2004. - 267 c. - Библиогр.: 62 назв. - рус.

Рассмотрены современные уникальные технические решения по строительству и реконструкции подземной инфраструктуры городов в зарубежной практике (на примере исследования опыта США). Предложена классификация различных объектов инфраструктуры, рассмотрены современные строительные технологии и способы реконструкции. Особое внимание уделено проблемам организации производственных работ в условиях плотной городской застройки. Приведены сведения о технологии строительства напорных туннелей для водоснабжения города. Проанализированы некоторые современные технологические решения строительства метрополитена мелкого заложения в условиях плотной городской застройки. Рассмотрены методы использования и хранения подземной термальной энергии в городской инфраструктуре и приведены сведения по строительству и реконструкции подземных инженерных коммуникаций. Показаны структурные особенности комплекса "Мост-туннель", связывающего районы, разделенные морским заливом в штате Вирджиния (США).


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.533 + Н776.53 + Н788

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА662393 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд та будівель на залізничному транспорті / ред.: А. М. Плугін; Транспорт. акад. України. - Х., 2004. - 177 с. - (Зб. наук. пр. Укр. держ. акад. залізн. трансп.; Вип. 63). - укp.

Розглянуто питання розробки методики оцінки впливу агресивних дій та механічних навантажень на фактичну довговічність залізобетонної обробки тунелів метрополітенів. Проаналізовано вплив поля пульсуючого односпрямованого струму на ступінь електроосмотичного осушення водонасичених грунтів. Описано процеси формування структури полімеркомпозиційного наповненого захисного покриття з урахуванням електроповерхневої активності його наповнювачів, висвітлено методичні засади оптимізації структури покриттів.

Рассмотрены вопросы разработки методики оценки влияния агрессивных действий и механических нагрузок на фактическую долговечность железобетонной обработки тоннелей метрополитенов. Проанализировано влияние поля пульсирующего однонаправленного тока на степень электроосмотической осушки водонасыщенных почв. Описаны процессы формирования структуры полимеркомпозиционного наполненного защитного покрытия с учётом электроповерхностной активности его наполнителей, освещены методические основы оптимизации структуры покрытий.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.538я54

Шифр НБУВ: Ж67348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Борщов В. І. 
Проектування розвідного мосту з вертикально-підйомними і поворотними прогінними будовами : Навч. посіб. для студ. ВНЗ III і IV рівнів акредитації / В. І. Борщов, О. Л. Закора; Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. В.Лазаряна. - Д. : Вид-во Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. В.Лазаряна, 2004. - 119 c. - Бібліогр.: с. 105. - укp.

Наведено загальні відомості про конструкцію вертикально-підйомних і поворотних мостів. Розглянуто типові способи прикріплення підвісних канатів до прогинної будови та противаг. Охарактеризовано башти та опорні частини вертикально-підйомних мостів. Показано особливості будівництва поворотних мостів і наведено методи їх розрахунку. Встановлено основні вимоги щодо конструювання розвідних мостів і розроблено методику визначення їх пропускної здатності. Наведено стислий термінологічний словник і довідкові відомості про підмостові габарити, розрахункові сили опору рухові вертикально-підйомної прогинної будови, сталеві канати, кранові електродвигуни трифазного струму серії КТ закриті та зведену таблицю моментів від розрахункових сил опору рухові однорукавної поворотної прогинної будови, зведених до осі обертання.

Приведены общие сведения о конструкции вертикально-подъемных и поворотных мостов. Рассмотрены типичные способы прикрепления подвесных канатов к пролетной постройке и к противовесам. Охарактеризованы башни и опорные части вертикально-подъемных мостов. Показаны особенности постройки поворотных мостов и приведены методы их расчета. Установлены основные требования к конструированию разводных мостов и разработана методика определения их пропускной способности. Приведен краткий терминологический словарь и справочные сведения о подмостовых габаритах, расчетных силах сопротивления движению вертикально-подъемной пролетной постройки, стальных канатах, крановых электродвигателях трифазного тока серии КТ закрытых и сводную таблицу моментов от расчетных сил сопротивления движению однорукавной поворотной пролетной постройки, приведенных к оси вращения.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.223-022 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА664903 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Снітко В. П. 
Проектування сталезалізобетонних мостів : Навч. посіб. / В. П. Снітко; Нац. трансп. ун-т. - К., 2005. - 118 c. - Бібліогр.: с. 118. - укp.

Наведено відомості з проектування сталезалізобетонних автодорожніх мостів (АМ), а також основні положення розрахунку та конструювання їх прогонових будов. Проаналізовано особливості розрахунку розрізної сталезалізобетонної прогонової будови АМ довжиною 42 м. Запропоновано методику розрахунку сталезалізобетонних перерізів мостів з урахуванням впливу довготривалих процесів усадки та повзучості бетону.

Приведены сведения по проектированию сталежелезобетонных автодорожных мостов (АМ), а также основные положения расчета и конструирования их прогоновых строений. Проанализированы особенности расчета разрезного сталежелезобетонного прогонового строения АМ длиной 42 м. Предложена методика расчета сталежелезобетонных сечений мостов с учетом влияния длительных процессов усадки и ползучести бетона.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.253.33 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА661836 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Петренко В. І. 
Розрахунок трисклепінчастих станцій метрополітену глибокого закладення / В. І. Петренко, В. Д. Петренко, О. Л. Тютькін. - Д. : Наука і освіта, 2004. - 176 c. - Бібліогр.: с. 161-176. - укp.

Розглянуто теоретичні та практичні питання розрахунку конструкцій трисклепінчастих станцій метрополітену глибокого закладення з урахуванням взаємодії системи кріплення - масив із застосуванням методу скінченних елементів. Проаналізовано базові положення механіки підземних споруд, розглянуто сучасні методи визначення навантажень на конструкцію станції. Розроблено методику розрахунку трисклепінчастих станцій методом скінченних елементів з інтерпретацією масиву як пружно-в'язко-пластичного. Розглянуто питання формування напружено-деформованого стану системи кріплення - масив, наведено приклади його імітаційного моделювання з урахуванням чинника фізичної надійності та реологічних явищ. Запропоновано методику оптимізації товщини станційної обробки із застосуванням методу скінченних елементів. Уточнено скінченно-елементну модель для врахування неоднорідності масиву. Проаналізовано імовірний вплив нових конструктивних рішень на зміну напружено-деформованого стану обробки пілонної та колонної станцій.

Рассмотрены теоретические и практические вопросы рассчета конструкций трисводчастых станций метрополитена глубокого задела с учетом взаимодействия системы "крепление - массив" с применением метода конечных элементов. Проанализированы базовые положения механики подземных сооружений, рассмотрены современные методы определения нагрузки на конструкцию станции. Разработана методика расчета трисводчастых станций методом конечных элементов с интерпретацией массива как упруго-вязко-пластичного. Рассмотрены вопросы формирования напряженно-деформированного состояния системы "крепление - массив", приведены примеры его имитационного моделирования с учетом фактора надежности и реологических явлений. Предложена методика оптимизации толщи станционной обработки с применением метода конечных элементов. Уточнена конечно-элементная модель для учета неоднородности массива. Проанализировано влияние новых конструктивных решений на напряженно-деформированное состояние обработки пилонной и колонной станций.


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.538-02 + О811.1-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА661964 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Babak V. P. 
Research of bridge structure vibration characteristics = Дослідження характеристик коливань мостової конструкції / V. P. Babak, S. F. Filonenko, V. M. Kalita, I. K. Kornienko-Miftakhova // Вісн. Нац. авіац. ун-ту. - 2005. - № 2. - С. 5-10. - англ.

Розглянуто результати випробувань мостової конструкції з використанням різних видів динамічного впливу. Показано, що розроблена методика реєстрації та обробки сигналів коливань дозволяє одержувати тонку структуру спектра. Виконано аналіз його відозміни, що визначається видом використаного навантаження конструкції. Визначено основні параметри реєстрованих сигналів коливань.


Ключ. слова: коливання, колебания, vibrations, обробка сигналу, обработка сигнала, signal processing мостобудування, мостостроение, конструкція мостова, конструкция мостовая, випробування конструкції, испытание конструкции, научно-исследовательские испытания (эксп
Індекс рубрикатора НБУВ: О112.2-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Діагностика, довговічність та реконструкція мостів і будівельних конструкцій : Зб. наук. пр. Вип. 3 / ред.: В. В. Панасюк; НАН України. Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. - Л. : Каменяр, 2001. - 209 с. - укp.

Висвітлено експериментальні та теоретичні дослідження з актуальної проблеми діагностики, довговічності та реконструкції мостів і будівельних конструкцій із застосуванням сучасних технологій та матеріалів. Детально розглянуто питання вимірювання напружень, деформацій, визначення характеристик міцності та тріщиностійкості будівельних матеріалів і елементів будівельних конструкцій та мостів, їх довговічності та залишкового ресурсу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н5я54 + О112.2я54

Шифр НБУВ: Ж70357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського