Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (23)
Пошуковий запит: (<.>U=Л824.05$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Браженко В. Є. 
Розробка енергозберігаючої технології виробництва комплексних преміксів : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.18.01 / В. Є. Браженко; Одес. нац. акад. харч. технологій. - О., 2008. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л824.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА361691 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лапінська А. П. 
Удосконалення технології виробництва вітамінних кормових добавок : автореф. дис... канд. техн. наук / А. П. Лапінська; Одес. нац. акад. харч. технологій. - О., 2008. - 17 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л824.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358936 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ситько О. М. 
Удосконалення технології збагачення комбікормової продукції високолізиновими добавками : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.18.01 / О. М. Ситько; Одес. нац. акад. харч. технологій. - О., 2008. - 19 c. - укp.

Удосконалено технологію збагачення комбікормової продукції високолізиновими домішками. Теоретично й експериментально обгрунтовано спосіб збагачення комбікормів рідким концентратом лізину шляхом його додавання до зерна кукурудзи або зернових сумішей на його основі перед екструдуванням. Це забезпечує масову частку вологи продукту на рівні 14 - 18 % та дозволяє уникнути додаткового зволоження зерна. Експериментально досліджено технологічний процес екструдування зерна та зернових сумішей, збагачених рідким концентратом лізину. Установлено раціональні режими процесу. Проведено енергоаудит удосконаленої та традиційної технології екструдування зернової сировини під час виробництва повнораціонних комбікормів для молодняку свиней. За цього економія енергії становить 59,2 МДж/т. Проведено промислову апробацію вдосконаленої технології на базі комбікормового заводу ВАТ "Білгород-Дністровський комбінат хлібопродуктів" на Одещині. Установлено можливість виробництва за вдосконаленою технологією високолізинової зернової кормової домішки та збагачення нею комбікормів для молодняку свиней. Проведено зоотехнічне оцінювання дослідної партії комбікорму на базі ВАТ "АФ Дністровська" Арцизького району на Одещині. Установлено, що середньодобові прирости поросят у дослідній групі становили 241 г / добу, що на 14 % більше, ніж у контрольній, питомі витрати комбікормів становили 2,34 кг / кг, що на 9 % менше, ніж у контрольній. За результатами досліджень зроблено висновок, що запровадження вдосконаленої технології збагачення комбікормів рідким концентратом лізину є доцільним і ефективним.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л824.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА361546 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Самарська Л. К. 
Результати моніторингу вмісту вітаміну A в преміксах за 2016 - 2017 рр. / Л. К. Самарська, С. Л. Гуменюк, М. І. Березюк, О. В. Коробова // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2018. - Вип. 19, N 1. - С. 65-70. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено результати аналізів вмісту вітаміну A у преміксах, згідно із щорічним Планом державного моніторингу кормів, кормових добавок і преміксів. Проведення моніторингу здійснюється відповідно до положень Закону України "Про ветеринарну медицину" та в межах державного ветеринарно-санітарного контролю. Дослідження проводили у лабораторії високоефективної рідинної хроматографії ДНДКІ ветеринарних препаратів і кормових добавок впродовж 2016 - 2017 рр. за допомогою методу високоефективної рідинної хроматографії (ВЕРХ) з ультрафіолетовим детектуванням (УФ).


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.183 + П545.11 + Л824.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ривак Р. О. 
Біотехнологія збагачення біомаси водорості Lemna minor йодом та використання її за вирощування курчат-бройлерів : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.20 / Р. О. Ривак; Білоцерківський національний аграрний університет. - Біла Церква, 2020. - 20 c. - укp.

Уперше в Україні розроблено біотехнологію збагачення біомаси прісноводної водорості Lemna minor Йодом і біотехнологічну схему одержання кормової добавки водоростевої йодовмісної "LМЙОД". Встановлено оптимальні біотехнологічні параметри культивування біомаси (температура, освітлення) й оптимальну дозу Йоду в середовищі культивування, за якої клітини водорості природно розмножуються і максимально кумулюють Йод. Уперше вивчено стабільність Йоду в середовищі культивування та в кормовій добавці у процесі зберігання за різних температурних режимів, встановлено оптимальні умови та термін зберігання. Вивчено показники поживності та вмісту біологічно активних речовин збагаченої біомаси, токсикологічні параметри кормової добавки на лабораторних тваринах. Уперше встановлено вплив згодовування кормової добавки на продуктивність курчат-бройлерів і біохімічні показники у їх організмі. Наукова новизна одержаних результатів підтверджена патентом на корисну модель: "Спосіб визначення токсичності кормових добавок" № UA 123345 U.


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-451.2 + Л824.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444386 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бабков Я. І. 
Продуктивність, обмін речовин та якість м'яса у гібридних свиней за дії кормової добавки "Бетаїн" : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / Я. І. Бабков; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2019. - 21 c. - укp.

Викладено теоретичний та експериментальний матеріал щодо використання кормової добавки "Бетаїн" у годівлі свиней на дорощуванні та відгодівлі. Досліджено найбільш оптимальні дози згодовування Бетаїну на основі одержаних результатів досліджень. Встановлено вплив добавки на продуктивність, перетравність поживних речовин корму, баланс Нітрогену, ретенцію мінеральних елементів. Встановлено, що за дози згодовування 1 кг Бетаїну на 1 т комбікорму, середньодобові прирости зростають у гібридного молодняку на дорощуванні на 4,2 %, у свиней на відгодівлі – на 7,4 % та водночас знижуються витрати кормів на 1 кг приросту на 3,0 – 3,7 %. Виявлено залежність показників якості м'яса свиней, амінокислотного та мінерального складу м'язів від співвідношення різних доз досліджуваного препарату. Вивчено морфологічні та біохімічні показники крові свиней за використання кормової добавки "Бетаїн". Проведено економічні розрахунки використання кормової добавки "Бетаїн" у годівлі свиней на дорощуванні та відгодівлі.


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.2 + П65-273 + Л824.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА443816 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського