Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Yaremchuk S$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Yaremchuk S. 
I. Kant and L. Feuerbach about morality and religion as the basis of spiritual formation of a man = І. Кант і Л. Фейєрбах про мораль і релігію як підгрунтя духовного формування людини / S. Yaremchuk // Humanitarian Vision. - 2015. - 1, № 1. - С. 61-64. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Виявлено особливості тлумачень мислителями Нового часу основних категорій моральної та релігійної свідомості (благо, віра, істина, любов, мораль, спасіння, чеснота та ін.) в їх взаємозв'язку. Звернення до історико-генетичного методу та методу категоріального аналізу надало змогу розкрити філософський зміст основних концепцій взаємозв'язку релігії і моралі в новочасній культурі та виявити їх причетність до процесів, що відбуваються в європейському духовному просторі сьогодення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4НІМ)5-563.1 + Ю3(4НІМ)5-564

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Yatsykovskyy B. 
Theoretical and methodological aspects of strategic state regulation of the development of the national economy in the coordinates of sustainable development = Теоретико-методологічні аспекти стратегічного державного регулювання розвитку національної економіки в координатах сталого розвитку / B. Yatsykovskyy, A. Chynchyk, S. Holubka, S. Yaremchuk, Ie. Buriak // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 6. - С. 300-306. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Сучасний стан української економіки свідчить про те, що процес розроблення та реалізації ефективної стратегії розвитку є дуже важливим, оскільки стратегії сталого економічного розвитку України - один із найважливіших документів, що характеризують довгострокові цілі та напрями соціального розвитку України - економічний розвиток, розвиток, досягнення. Варто зазначити, що в європейських країнах такій стратегії приділяється більше уваги. Досліджено стратегічне бачення сталого соціально-економічного розвитку України до 2030 р. Воно демонструє реформування цінностей народу України з метою досягнення балансу між економічним, соціальним та екологічним розвитком. Розвиток вітчизняної економіки є одним із пріоритетних завдань у трансформаційних умовах нашої країни. Україна має стати країною з сильною економікою та інноваційними інноваціями. Для цього потрібно, перш за все, відновити макроекономічну стабільність, забезпечити стійке економічне зростання шляхом проекологічних дій, створити сприятливі умови для економічної діяльності та сформувати прозору податкову політику. Досліджено цілі сталого розвитку, а саме: боротьба з бідністю та голодом, міцне здоров'я, якісна освіта, тендерна рівність, хороша санітарія та чиста вода, поновлювана енергія, гідна робота та економічне зростання, інновації та інфраструктура, зменшення нерівності, сталий розвиток міст і громад, відповідальне споживання, боротьба зі зміною клімату, збереження морських і наземних екосистем, мир і справедливість, партнерство задля сталого розвитку. Проведено дослідження щодо місця України в міжнародних рейтингах, аналіз динаміки основних показників індексу глобальної конкурентоспроможності України, досліджено динаміку індексу економічної свободи України за 2019 - 2020 рр. За дванадцятьма категоріями економічної свободи Україна належить до країн світу: права власності - 123, свобода від корупції - 154, свобода оподаткування - 100, державні витрати - 161, свобода заснування - 111, свобода ринку праці - 146, грошова свобода - 184, свобода торгівлі - 54, свобода інвестування - 165, фінансова свобода - 160. Результати мають визначити частку кожної з чотирьох груп в індексі економічної свободи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)23 + У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Ptashchеnko O. 
Problems and prospects of application of strategies of personnel management of international companies in Ukrainian business practice = Проблеми і перспективи застосування стратегій управління персоналом міжнародних компаній в українській бізнес-практиці / O. Ptashchеnko, L. Chernobay, S. Malykhina, I. Verezomska, S. Yaremchuk // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2022. - Вип. 1. - С. 406-414. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Досліджено вплив персоналу на успішне функціонування підприємства у довгостроковій перспективі. Компаніям потрібно враховувати погляди, цінності, очікування, сприйняття та типову поведінку працівників різних культур. Успіх компаній на світовому ринку дедалі більше визначається тим, чи вдалося їм створити ефективну систему управління персоналом, щоб усунути тертя у відносинах між працівниками різних національностей і з різними культурними традиціями. При оцінці точного внеску як окремого працівника, так і колективу в цілому кінцевий результат господарської діяльності міжнародної компанії є складним процесом, оскільки, окрім прямих витрат праці, продукт також вкладається в постійні та поточні. активи. На нинішній день HR-фахівцю потрібно задовольнити потреби роботодавців у контексті нових фахівців, зокрема, менеджер із навчання, спеціаліст із персоналу, менеджер із персоналу, директор із персоналу, менеджер команди, тренер із продажу, хедхантер, менеджер із корпоративної культури та ін. Визначено глобальні зміни та їхні наслідки у сфері HR-менеджменту: інформатизація, поширення цифрових технологій, старіння знань і технологій, національні демографічні зрушення, брак кваліфікованих кадрів, індивідуалізація, невизначеність на глобальних, регіональних і національних ринках, акцент на таких науках, як психологія та соціологія. Культурні, економічні, соціальні та політичні відмінності міжнародної компанії мають значний вплив на формування стилів управління та адаптацію і функціонування персоналу в країні перебування. Висвітлено проблеми стратегій управління персоналом міжнародних компаній в українській бізнес-практиці: стиль і практика керівництва компанією, соціокультурні фактори, відмінності заробітних плат і трудових умов, проблеми переміщення робочої сили, фактор відносин, фактор контролю та суперечливості. Досліджено переваги стратегій управління персоналом міжнародних компаній в українській бізнес-практиці: тренінги для персоналу, диджиталізація на підприємствах, дотримання норм чинного законодавства, забезпечення об'єктивного оцінювання компетенцій персоналу, розвиток корпоративної культури серед персоналу підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.0-640-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського